Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Mysiadło
Józefosław
Chylice
Faktura VAT

Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

O mnie

Magister Socjologii i Pedagogiki, aktualnie doktoryzuje się na ALK.

Zwycięzca około 100 turniejów szachowych. (m.in. Międzynarodowego Turnieju Niepodległości z udziałem 10 arcymistrzów)

Mistrz Polski Juniorów oraz kilkukrotny Mistrz Polski Akademicki.

Reprezentant Polski na mistrzostwach świata w Hiszpanii, mistrzostwach Europy w Grecji i drużynowych mistrzostwach świata na Krymie.

Od kilku lat prowadzę z powodzeniem zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

Największe sukcesy wychowanków:

- awans drużyny "Laura" Chylice z III ligi juniorów do ligi I

- wicemistrzostwo Polski i 4 miejsce w Europie do lat 12 Daniela Sanz Wawer

- liczne medale podopiecznych w Mistrzostwach Makroregionów, Mistrzostwach Województwa, WOM oraz różnego typu turniejach juniorskich(prowadzę również zajęcia online )

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2013
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Magister
Socjologia / Pedagogika
Kursy i szkolenia
08.2008
Instruktor Szachowy
Doświadczenie
10.2005 - aktualnie
Klub Szachowy Laura Chylice
Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych od przeszło 15 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Z Panem Filipem zaczęłam przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty na początku marca. Na pierwszym próbnym egzaminie z matematyki osiągnęłam wynik 16%, po 3 msc pracy z Panem Filipem egzamin napisałam na 68%. Dzięki sposobie pracy mojego korepetytora nie tylko osiągnęłam dobry wynik na egzaminie, lecz doszło też do rzeczy kompletnie nie spodziewanej mianowicie polubienia przeze mnie matematyki.
Pan Filip dostosowuje zajęcia do tempa pracy ucznia( co było dla mnie niezwykle ważne), oraz znajduje odpowiednie metody uczenia.
Serdecznie polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Pan Filip przygotowywał mnie do każdej partii na II Lidze Juniorów. Po debiucie zawsze dostawałam lepszą pozycję, co w pełni ukazuje profesjonalizm w pracy Pana Filipa. Dokładnie tłumaczy niuanse i ma ogromną wiedzę na temat debiutów. W ciągu tygodnia bardzo poszerzyłam swój repertuar debiutowy. Dzięki współpracy z Panem Filipem, a także świetnej atmosferze w drużynie, zdobyłam medal za wynik indywidualny. Jestem mu bardzo wdzięczna. Dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Pan Filip jest konkretnym i dyskretnie wymagającym nauczycielem. Spotkania są prowadzone w taki sposób, że po zajęciach pozostają solidne materiały pozwalające na samodzielne utrwalanie materiału. Regularna praca domowa jest dostosowana do poziomu i tempa pracy podopiecznego.
Mój syn rozpoczął lekcje w 4 miesiące po zdobyciu III kategorii szachowej i obecnie ma zajęcia z Panem Filipem od 10 miesięcy. W tym czasie przeszedł intensywny kurs debiutów czego efektem jest widoczna motywacja ucznia do samodzielnego pogłębiania wiedzy i eksperymentów w tym zakresie. Lekcje obejmują także postępujące w trudności zagadnienia gry środkowej i końcowej oraz analizy pojedynków turniejowych. Jestem przekonany, że to właśnie dzięki tym lekcjom, po 8 miesiącach pracy, mój syn zdobył II kategorię szachową.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Pan Filip jest świetnym trenerem szachowym. Uczy mojego syna Michała. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Zajęcia przemyślane i dające szybkie efekty. Syn zadowolony i zaangażowany w naukę gry w szachy. Polecam.

avatar
Jankiel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2015

Z Panem Filipem zajęcia mam od 4 miesięcy, od tego czasu mój ranking wzrósł o 250 punktów elo oraz uzyskałem normę kandydata na mistrza krajowego.
Pan Filip dba przede wszystkim o morale swoich zawodników i zagrzewa ich do walki stąd tak wspaniałe wyniki.
Zajęcia bardzo Mi się podobają, a warianty w praktyce turniejowej
się sprawdzają.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Pan Filip uczy mnie grać w szachy już od roku od tej pory mój ranking fide wzrósł o 300 pkt. Elo. Na zajęciach nigdy się nie nudzę i ciągle poznaje nowe motywy i warianty. Cieszę się, że mam takiego trenera

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Z Panem Filipem pracuję 2 i pół roku. Od tego czasu awansowałem z II do I+ kategorii szachowej i zarobiłem 400 punktów rankingu elo. Dzięki Niemu mam okazję rywalizować na płaszczyźnie krajowej a nie (jak wcześniej) na płaszczyźnie lokalnej. Pan Filip pomógł mi uporządkować moją wiedzę szachową i nauczył jak podwyższać swój poziom gry.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Pan Filip uczy mnie gry w szachy od dwoch lat. Bardzo lubie i zawsze czekam z niecierpliwoscia na zajecia. Wspolnie wyjezdzamy na turnieje bez moich rodzicow. Od czasu rozpoczecia treningow odnosze duzo wiecej sukcesow. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedziemy wspolnie pracowac i miec z tego przyjemnosc.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Razem z Panem Filipem trenuje już ponad rok i mam świetne wyniki! Z tygodnia na tydzień dowiaduję się coraz nowszych rzeczy o grze w szachy jak i o całym świecie szachowym. Pan Filip to bardzo dobry nauczyciel i nie dziwi mnie to, że wielu jego uczniów odnosi same sukcesy. Mam nadzieje na pozostanie z P. Filipem w jak najdłuższym kontakcie!

Pozdrawiam Julian Eysmont

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.