Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Mysiadło
Raszyn
Zalesie Górne
Józefosław
Sękocin Stary
Chylice
Faktura VAT

Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Szkoła Szachowa Fide Master Filip Bargłowski

O mnie

Magister Socjologii i Pedagogiki, aktualnie doktoryzuje się na ALK.

Zwycięzca około 100 turniejów szachowych. (m.in. Międzynarodowego Turnieju Niepodległości z udziałem 10 arcymistrzów)

Mistrz Polski Juniorów oraz kilkukrotny Mistrz Polski Akademicki.

Reprezentant Polski na mistrzostwach świata w Hiszpanii, mistrzostwach Europy w Grecji i drużynowych mistrzostwach świata na Krymie.

Od kilku lat prowadzę z powodzeniem zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

Największe sukcesy wychowanków:

- awans drużyny "Laura" Chylice z III ligi juniorów do ligi I

- wicemistrzostwo Polski i 4 miejsce w Europie do lat 12 Daniela Sanz Wawer

- liczne medale podopiecznych w Mistrzostwach Makroregionów, Mistrzostwach Województwa, WOM oraz różnego typu turniejach juniorskich(prowadzę również zajęcia online )

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2013
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Magister
Socjologia / Pedagogika
Kursy i szkolenia
08.2008
Instruktor Szachowy
Doświadczenie
10.2005 - aktualnie
Klub Szachowy Laura Chylice
Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych od przeszło 15 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Pan Filip przygotowywał mnie do każdej partii na II Lidze Juniorów. Po debiucie zawsze dostawałam lepszą pozycję, co w pełni ukazuje profesjonalizm w pracy Pana Filipa. Dokładnie tłumaczy niuanse i ma ogromną wiedzę na temat debiutów. W ciągu tygodnia bardzo poszerzyłam swój repertuar debiutowy. Dzięki współpracy z Panem Filipem, a także świetnej atmosferze w drużynie, zdobyłam medal za wynik indywidualny. Jestem mu bardzo wdzięczna. Dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Pan Filip jest konkretnym i dyskretnie wymagającym nauczycielem. Spotkania są prowadzone w taki sposób, że po zajęciach pozostają solidne materiały pozwalające na samodzielne utrwalanie materiału. Regularna praca domowa jest dostosowana do poziomu i tempa pracy podopiecznego.
Mój syn rozpoczął lekcje w 4 miesiące po zdobyciu III kategorii szachowej i obecnie ma zajęcia z Panem Filipem od 10 miesięcy. W tym czasie przeszedł intensywny kurs debiutów czego efektem jest widoczna motywacja ucznia do samodzielnego pogłębiania wiedzy i eksperymentów w tym zakresie. Lekcje obejmują także postępujące w trudności zagadnienia gry środkowej i końcowej oraz analizy pojedynków turniejowych. Jestem przekonany, że to właśnie dzięki tym lekcjom, po 8 miesiącach pracy, mój syn zdobył II kategorię szachową.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Pan Filip jest świetnym trenerem szachowym. Uczy mojego syna Michała. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Zajęcia przemyślane i dające szybkie efekty. Syn zadowolony i zaangażowany w naukę gry w szachy. Polecam.

avatar
Jankiel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2015

Z Panem Filipem zajęcia mam od 4 miesięcy, od tego czasu mój ranking wzrósł o 250 punktów elo oraz uzyskałem normę kandydata na mistrza krajowego.
Pan Filip dba przede wszystkim o morale swoich zawodników i zagrzewa ich do walki stąd tak wspaniałe wyniki.
Zajęcia bardzo Mi się podobają, a warianty w praktyce turniejowej
się sprawdzają.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Pan Filip uczy mnie grać w szachy już od roku od tej pory mój ranking fide wzrósł o 300 pkt. Elo. Na zajęciach nigdy się nie nudzę i ciągle poznaje nowe motywy i warianty. Cieszę się, że mam takiego trenera

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Z Panem Filipem pracuję 2 i pół roku. Od tego czasu awansowałem z II do I+ kategorii szachowej i zarobiłem 400 punktów rankingu elo. Dzięki Niemu mam okazję rywalizować na płaszczyźnie krajowej a nie (jak wcześniej) na płaszczyźnie lokalnej. Pan Filip pomógł mi uporządkować moją wiedzę szachową i nauczył jak podwyższać swój poziom gry.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Pan Filip uczy mnie gry w szachy od dwoch lat. Bardzo lubie i zawsze czekam z niecierpliwoscia na zajecia. Wspolnie wyjezdzamy na turnieje bez moich rodzicow. Od czasu rozpoczecia treningow odnosze duzo wiecej sukcesow. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedziemy wspolnie pracowac i miec z tego przyjemnosc.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Razem z Panem Filipem trenuje już ponad rok i mam świetne wyniki! Z tygodnia na tydzień dowiaduję się coraz nowszych rzeczy o grze w szachy jak i o całym świecie szachowym. Pan Filip to bardzo dobry nauczyciel i nie dziwi mnie to, że wielu jego uczniów odnosi same sukcesy. Mam nadzieje na pozostanie z P. Filipem w jak najdłuższym kontakcie!

Pozdrawiam Julian Eysmont

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.