Jolanta Marcisz

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

w tym czasie pełnym wyzwań chciałbym zaproponować zarówno lekcje skrzypiec online, jak i nowoczesną formę pomocy w grze na skrzypcach dla dzieci, które mają trudności w ćwiczeniu, kiedy brak osobistego kontaktu z nauczycielem.
Wypracowalam osobistą metodę ćwiczenia poprzez internet- videorozmowy, wiadomości wideo i wiadomości głosowe.
Polaczenie tych różnych metod pozwala na łatwe kontrolowanie postępów dziecka i udzielanie mu trafnych wskazówek dotyczących ćwiczenia. 

Pojedyncza konsultacja- wideo rozmowa (do 60 min) albo wideo wiadomości i audio (w zależności od jakości połączenia)- to cena 40 zł, ale konsultacja może trwać nawet do 1,5 godziny, jeśli wideo rozmowa jest słabej jakości i trzeba wykorzystywać tylko wiadomości wideo albo audio.
 
Abonament tygodniowy obejmujący ćwiczenie z dzieckiem 6 dni w tyg. to cena 150 zł. Taki abonament zawiera 1 lekcję online plus 5 dni pomocy w ćwiczeniu. Za dopłatą 30 zł można ilość lekcji online do dwóch.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2016
Akademia Muzyczna w Łodzi
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.