Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Jazgarzew
Nowa Iwiczna
Gołków
Zalesie Górne
Głosków
Złotokłos
Konstancin-Jeziorna

O mnie

Nauczycielka dyplomowana z 30-letnim stażem pracy przygotuje do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego,

poprowadzi edukację dzieci w formie nauczania domowego, indywidualnego oraz w zakresie doskonalenia umiejętności wypowiedzi ustnych i pisemnych edukacji polonistycznej na poziomie szkoły 8-letniej podstawowej ( opowiadanie, opis, list, ogłoszenie, zawiadomienie, charakterystyka, streszczenie, sprawozdanie, rozprawka, pamiętnik, wywiad, reportaż, CV i inne) oraz trening ortograficzny i odrabianie lekcji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.