Daria Bellkowska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję indywidualne lekcje języka niemieckiego.
Szybka i fachowa pomoc w przygotowaniu do egzaminów, testów, sprawdzianów.
*Na zajęciach cwiczymy:
grammatykę, czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie, szczególną uwagę poświęcam mowie.*
Zapewniam ciekawe i współczesne materiały do nauki.
Dużo moich uczniów porównują zajęcia ze mną z profecjonalnym treningiem pod okiem fachowca. Tak, jestem wymagająca , ale bardzo lubię swoją pracę i żależy mi na Państwa sukcesie.

ZAPRASZAM NA:

 • Lekcje dla każdej grupy wiekowej
 • Lekcje przygotowujące do wszystkich rodzajów certyfikatów, egzaminów, sprawdzianów
 • Pomóc w zrozumieniu zadań domowych, tłumaczenie zadań i przygotowanie materiału do nauki,
  Elastyczne godziny zajęć – w tygodniu i w weekendy, rano, po południu, wieczorem – do ustalenia.
  Możliwość "ruchomych" terminów lekcji (ustalanie z tygodnia na tydzień)
  Możliwa pomoc doraźna – powtórka jakiejś konkretnej partii materiału, tłumaczenia.
  ZAPRASZAM SERDECZNIE!
  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zajęć.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 07.2010
Rosyjski Uniwersytet Państwowy imienia Immanuela Kanta
Magister
Lingwista Tłumacz
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2007 - aktualnie
Korepetytor
W mojej 12 letniej karierze korepetytorskiej moi podopieczni sukcesywnie zdają egzaminy na poziomie dobrym i bardzo dobrym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Korwin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Daria bije na głowę wszystkich korepetytorów, nie byłem w stanie znaleźć korepetytorów z innych przedmiotów na jej poziomie! Pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie w ekspresowym tempie z języka niemieckiego! Daria jest profesjonalistką w tym co robi, z czystym sumieniem polecam, ma talent do języków :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Na zajęcia do Darii z języka angielskiego zaczęłam chodzić około pół roku temu i nie żałuję. Wręcz przeciwnie, ponieważ Daria jest osobą solidną, cierpliwą, wymagającą , a ja właśnie takiej nauczycielki potrzebuję. Jest zawsze przygotowana do zajęć, zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, dużo rozmawiamy, a każde zagadnienie z którym mam problem jest dokładnie tłumaczone, . Poza tym Daria jest bardzo miłą osobą. Polecam.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

W końcu udało mi się znaleźć korepetytorkę dzięki której uwierzyłem, że mogę nauczyć się języka niemieckiego. Nie jest to moje pierwsze podejście do tego języka, ale nigdy wcześniej nie czułem, że jest on w moim zasięgu. Daria tłumaczy wszystko w jasny i klarowny sposób, w odpowiedniej kolejności i na każdy temat poświęca dokładnie tyle czasu ile trzeba, dzięki czemu nie czuję że mam jakieś zaległości, ale też cały czas czuję że posuwam się do przodu i nie marnuję czasu.
Daria jest nauczycielem wymagającym, ale robi to w taki sposób, że nauka jest dla mnie przyjemnością(tak nauka języka niemieckiego może być przyjemna).
Na początku bałem się, że nauka języka, od poziomu zero, online, może nie być najlepszym pomysłem. Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że moje obawy były bezpodstawne.
Szczerze polecam Darię jako korepetytora!! Z nią musi się udać ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Aktualnie współpracuję z Panią Darią w zakresie przygotowania do Advanced. Zajęcia odbywają się WYŁĄCZNIE na Skypie. Serdecznie polecam Panią Darię w takim trybie zajęć. Są one bardzo zorganizowane i przede wszystkim zaoszczędzają czas np. przy transporcie.
Odczułem zdecydowaną ulgę kiedy nie musiałem dojeżdżać na zajęcia do innych korepetytorów. Fantastyczna opcja dla ludzi, którzy cenią sobie czas.

Poza tym Pani Daria podchodzi do ucznia bardzo bardzo indywidualnie, jest osobą uśmiechniętą, z szerokim zakresem wiedzy. Podaje mnóstwo ciekawostek i różnorodnych materiałów przez co czas po prostu płynie.

Ważnym aspektem jest to, że zajęcia nie trwają 1h tylko ok 1h i 10 min. zawsze sprawy organizacyjne są omawiane na końcu i na początku zajęć przez co mamy 1h faktycznie użytego czasu na zajęcia.

Bardzo serdecznie polecam Panią Darię. No 1 w Polsce :))

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Współpracowałem z Darią przez okres 4 miesięcy. Zajęcia prowadzone są w sposób rzetelny i z dbałością o szczegóły.
Materiały otrzymuje się zarówno podczas zajęć jak i w formie pracy domowej (nagrania, gramatyka, teksty do przeczytania itp).
Nieznane przez ucznia słówka i popularne zwroty są na bieżąco wypisywane w trakcie zajęć. Warto ich się nauczyć w przerwie między zajęciami, bo na pewno zostanie się z nich przepytanym.
Profesjonalizm, jakość, elastyczność, humor.
Polecam.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Bardzo polecam zajęcia z Pania Darią. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze oraz przygotowywane na wysokim poziomie. Metoda online bardzo się sprawdza :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Z całego serca polecam Darię. Bardzo komfortowa i przyjazna atmosfera. Idealnie dopasowuje tryb pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Wszystko na ogromny plus.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Nauka języka z Darią to czysta przyjemność. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana na lekcję oraz bardzo sympatyczna. Posiada wiedzę, którą przekazuje w ciekawy sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszej nauczycielki. Serdecznie polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Pani Daria, bardzo mi pomogła z korektą tekstu. Szczerze polecam.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

Pani Daria spełnia wszystkie kryteria dobrego korepetytora. Lekcje są prowadzone w sposób rzetelny i panuje na nich przyjazna atmosfera. Na bieżąco poprawia błędy ucznia i wykłada dany temat w sposób klarowny. Potrafi zainteresować tym co mówi, dzięki czemu nie odczuwa się płynącego czasu, a dodatkowym atutem jest to, że Pani Daria to native speaker i uczeń na jej lekcji ma kontakt z żywym językiem, tak ważny przy nauce języka rosyjskiego. Jest to nauczyciel godny polecenia, któremu zależy na postępach podopiecznych.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Daria to świetny korepetytor, bardzo wymagająca i zawsze świetnie przygotowana. Dzięki Darii mam zwiększoną motywację do nauki języka. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.