Joanna Fangrat

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa

Joanna Fangrat

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Joanna Fangrat

O mnie

Mam na imię Joanna. Jestem studentką filologii polskiej oraz kroatystyki. Choć jest to dziełem przypadku - przypadek ten na pewno należy do szczęśliwych. Dzięki niemu, pod płaszczem badań naukowych, mogę oglądać chorwackie ,,Trudne Sprawy’‘ i zaczytywać się w polskiej XIX-wiecznej prasie kobiecej.To na pewno się komuś przyda, ale za jakiś czas. Póki co pożyteczniejszą częścią uzyskanej wiedzy chciałabym podzielić się z Wami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
filologia polska
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
slawistyka, specjalność: kroatystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Pani Joanna doprowadziła mnie w szybkim tempie do komunikatywnego poziomu z języka chorwackiego, który byl mi potrzebny na wymianie. Posiada różnorodne i ciekawe materiały, dzięki którym zajęcia nigdy nie są nudne. Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.