Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 120 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Nazywam się Michał i chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego. Posiadam licencjat z języka angielskiego oraz wieloletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji. Oferuję swoją pomoc uczniom klas podstawowych (wyłącznie klasy 4-8), licealnych, studentom oraz osobom przygotowującym się na przykład do wyjazdu za granicę. Przygotowuję do matury oraz wszelkiego rodzaju egzaminów. Dysponuję własnymi materiałami edukacyjnymi. Często również proponuje zakup konkretnej książki bądź ćwiczeń do potrzeb kursanta. Lekcje prowadzę w miłej, przyjaznej atmosferze i każde zajęcia traktuję bardzo poważnie, podchodząc do nich z wielkim zaangażowaniem.
Jeżeli macie Państwo problem z j. angielskim, bądź po prostu chcecie poszerzyć swoją wiedzę, chętnie pomogę. Serdecznie polecam współpracę z moją osobą.
- Zapraszam do współpracy szkoły językowe na terenie Szczecina.

Uwaga: Możliwość pracy w grupie lub np. rodzeństwo po 1h dla każdego osobno. Prowadzę również lekcje przez Skype

Doświadczenie:
Od 2005 roku udzielam korepetycji na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Obecnie współpracuje ze szkołami językowymi oraz udzielam kursów językowych w firmach na wszystkich poziomach zaawansowania.

- w 2015, uczyłem metodą Callana w jednej ze szkół językowych w Szczecinie. -Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych w firmach.

Certyfikaty, dyplomy:

Tytuł licencjata z j. angielskiego. We wcześniejszych latach odbyte kursy w szkołach języka angielskiego na poziomach A2, B2 oraz C1/C2.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał
Jesionowa 21
84-300 Lębork
NIP: 8411700915

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Politechnika Koszalińska
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Mobile English Studio
Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2014

Bardzo miło mi się współpracowało z panem Michałem. Świetne materiały przygotowujące, cierpliwy, wyrozumiały również wymagający co dobrze wpływa na wyniki w nauce.Pan Michał potrafi przedstawić również język angielski w sposób ciekawy i interesujący. Także jak najbardziej polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.