Paula Fąfrowicz

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola!

Zapraszam na darmową, 30minutową, lekcję próbną z absolwentką filologii hiszpańskiej UAM w Poznaniu :) 

Sami wybierzcie czy macie ochotę na zajęcia z polką po filologii hiszpańskiej czy może Twój poziom hiszpańskiego jest już tak zaawansowany, że wolisz zajęcia z nativem. Nie ma problemu żeby wziąć zajęcia raz z Paulą, raz z Rafelem.
Szczególnie polecamy zajęcia z nami dwa razy w tygodniu :)

PAULA

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego dla osób w każdym wieku, jest również możliwość zapisania się na zajęcia grupowe.
Polecam szczególnie zajęcia przez Skype. Nigdy nie miałeś zajęć online? Zapraszam więc na próbne 30min zajęć  i sam zdecydujesz jak podoba się Tobie taka forma nauki.

Zapraszam serdecznie na przyjemną naukę języka hiszpańskiego!

Dlaczego warto do mnie napisać?

Jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej UAM i od czterech lat z powodzeniem udzielam korepetycji.

Hiszpański to moja pasja , którą staram się rozwijać w każdej wolnej chwili. Kontakt z ludźmi jest dla mnie przyjemnością, dlatego z chęcią podzielę się z Tobą nabytymi umiejętnościami.

Oferuję dużą ilość ciekawych materiałów , tekstów oraz nagrań, które chętnie wykorzystam podczas lekcji.

Zapraszam osoby w każdym wieku, również najmłodszych. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz z dziećmi. Ukończyłam kurs opiekuna oraz rozpoczęłam dodatkową specjalizację pedagogiczną .

Mam ciągły kontakt z językiem hiszpańskim. Byłam przez rok w Hiszpanii na Wolontariacie Europejskim.
Studiowałam i pracowałam przez pół roku w Hiszpanii , gdzie szkoliłam umiejętność swobodnej komunikacji z nativami.
Codzienny kontakt z językiem , mam również dzięki organizacji wymian językowych i spotkań dla ludzi z zagranicy.
Na wymiany językowe co tydzień przychodzi sporo osób zainteresowanych nauką języka. CS Language Exchange

Polecam szczególnie korepetycje przez Skype , które ostatnio cieszą się dużym zainteresowaniem. Współpracuję w ten sposób głownie z dorosłymi, ale także z młodzieżą oraz z dziećmi.

Na zajęciach jestem otwarta na potrzeby ucznia. Zwracam także dużą uwagę na wykorzystanie zasad gramatycznych w konwersacji . Większość czasu na lekcjach poświęcam na komunikację .

Przygotowuję również do matury z hiszpańskiego. Sama zdawałam maturę podstawową oraz rozszerzoną i pamiętam dokładnie jak się do niej przygotowywałam.

Na poziomie A2 wzwyż staram się urozmaicać lekcje wykorzystując różnego rodzaju bajki czy filmy do nauki języka . Sama w ten sposób do teraz się szkolę i uważam tę metodę za bardzo skuteczną .

Cennik:
Lekcja online dla jednej osoby, 60 min: 70zł
Lekcja online dla dwóch osób, 60 min: 45zł/osoba
Lekcja online dla trzech osób, 60 min: 35zł/osoba

Jest możliwość negocjacji w przypadku lekcji dla większej grupy osób.

Jeśli preferujesz zajęcia twarzą w twarz, również śmiało możesz do mnie napisać. Współpracuję z kilkoma osobami z innych miast w Polsce które również bardzo dobrze nauczają hiszpańskiego, zawsze chętnie mogę je polecić.

Zapraszam ciepło na pierwszą lekcję:)

Kontakt: +48 510 563 059

RAFEL

Hola!

Mi nombre es Rafel Fernández y soy profesor de Inglés y Español como lenguas extranjeras. Estudié Clásicas en la Universidad de Barcelona, ciudad donde empezé a dar clases privadas de ambas lenguas hace tres años. Desde entonces he estado viajando por diferentes ciudades y países –Madrid, Bristol (Reino Unido), etc– donde he seguido ayudando a gente a mejorar sus habilidades en Inglés y Español.

Qué ofrezco? Si estás interesado en conversación, escritura, lectura, gramática, o una mezcla de todo, puedo ayudarte a coger más confianza y mejorar en cada uno de los diferentes ámbitos. Si estás buscando algo más específico, como prepararte para un exámen –Cambridge First Certificate o DELE (Diploma de Español como Lengua estranjera)–, puedo ser tu guia en ello.

Mis clases son online ya que vivo en España. El precio de una hora es de 70 zloty. Ofrezco una primera clase gratuita de 30 minutos  para conocernos y comprobar tu nivel.

Puedes contactarme por e-mail para pedirme más información sobre las clases y mi disponibilidad.

Gracias

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 09.2018
Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Filologia hiszpańska
09.2014 - 02.2015
Universidad de León
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
06.2017
EVS - European Voluntary Service en León
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2018

Nasza 12-letnia córka od roku ma już zajęcia z Panią Paulą przez Skype. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, córka poprawiła swoje oceny w szkole i zaczęła w końcu mówić po hiszpańsku. Zajęcia bardzo jej się podobają i nabrała chęci do nauki tego języka :) Z całą pewnością możemy polecić Panią Paulę, cudowna nauczycielka!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Przez ostatni miesiac wakacji mialem zajecia z Paula i bardzo polecam. Potrzebowalem poznac podstawy hiszpanskiego zeby przygotowac sie do wyjazdu do Ameryki Lacinskiej. Paula zorganizowala tak plan zajec, ze nie mam w ogole problemu zeby dogadac sie w podstawowych sprawach w nowym kraju. Mielismy zajecia przez Skype, co dla mnie bylo duzym plusem, poniewaz zdecydowanie latwiej bylo sie umowic co do dogodnego terminu. Paula zawsze pisala wszystkie potrzebne slowka oraz dialogi na Skype, zwracala uwage rowniez na akcenty hiszpnskie tak, zebym nauczyl sie wszystkiego bezblednie. Zdecydowanie polecam! Swietna, otwarta osoba i bardzo dobra nauczycielka :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Zajęcia z Paulą były wspaniałe! Potrzebowałam konwersacji w okresie wakacyjnym żeby przygotować się do wyjazdu do Hiszpanii. Jestem tam już od tygodnia i radzę sobie świetnie, nie mam oporu żeby rozmawiać z ludźmi i używać hiszpańskiego na co dzień.
Spotykałyśmy się przez Skype trzy razy w tygodniu i dużo, dużo rozmawiałyśmy. Paula zawsze znajdywała ciekawe tematy do rozmów, nigdy się nie nudziłam, a czas szybko leciał, jakbym była na kawie z koleżanką. Wspaniała atmosfera nie sprawiała jednak, że Paula nie była wymagająca, przeciwnie, zawsze kiedy była potrzeba, poprawiała mnie i zwracała uwagę, żeby błędy się nie powtarzały. Zawsze dostawałam zadania domowe, artykuły do przeczytania lub kawałki filmów do obejrzenia, o których później rozmawiałyśmy na zajęciach. Zdecydowanie polecam! Naprawdę świetna lektorka! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Mam zajęcia z Paulą już od 6 miesięcy i wiedzę ogromną różnicę i duże postępy. Na lekcjach zawsze rozmawiamy, Paula wybiera ciekawe tematy do rozmów, oglądamy fragmenty filmów lub bajek. Zawsze dostaje dokładne instrukcje nad czym powinnam popracować i co zrobić w domu. Paula pilnuje i motywuje mnie na każdych zajęciach co przynosi ogromne efekty. Szczerze polecam, nie mogłam lepiej trafić! :)

avatar
Pola Gawrońska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Współpraca z Panią Paulą jest bardzo efektywna. Pani Paula zawsze ma świetnie zorganizowany plan zajęć, jest bardzo komunikatywna i przyjazna uczniowi, z którym nawiązuje dobre relacje. Nauka przebiega w sposób usystematyzowany, a wszelkie nowe wiadomości są często powtarzane w celu utrwalenia ich. Dodatkowo nauka "za pośrednictwem" skype jest świetną opcją dla osób z ograniczoną możliwością dojazdu do nauczyciela.

Zajęcia z Panią Paulą wspominam bardzo dobrze, był to czas owocnej nauki, za który bardzo dziękuję.

avatar
Magdalena Mlynarczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Pani Paula jest bardzo dobrym nauczycielem i sympatyczną osobą. Bardzo dobrze przygotowuje się do prowadzenia zajęć, i dopasowuje się do moich potrzeb nauczania. Jest cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy do skutku w sposób zrozumiały i zwraca uwagę na gramatykę co w moim przypadku jest to bardzo ważne. :)

Pani Paula przygotowywała mnie do egzaminów, poziom jaki miałam przed korepetycjami a teraz po korepetycjach bardzo, bardzo się poprawił. Bez Pani Pauli było by mi trudno.

Pani Paulo, bardzo dziękuję za pomoc. :D Czekam na kolejne lekcje.

avatar
Maja Kulasik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Pani Paulina to jedna z najlepszych korepetytorek, z którą się spotkałam. Tłumaczy wszystko bardzo przejrzyście. Po lekcji zwykle nigdy nie miałam żadnych pytań. Chociaż zazwyczaj mam trudności z nauką, z Panią Pauliną była to czysta przyjemność! Polecam ją z całego serca. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Polecam:)

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Razem z Paulą tłumaczymy fragmenty bajek ze słuchu i dość sporo rozmawiamy. Paula dostosowuje nauczanie do potrzeb ucznia. Myślę, że każdy nauczy się hiszpańskiego z pomocą Pauli. Polecam wszystkim!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Polecam lekcje u Pauli. Dużo entuzjazmu i zaangażowania, zawsze uśmiechnięta. Potrafi dostosować się do oczekiwań i położyć nacisk na te elementy, które są do poprawienia. Zajęcia prowadzone są ciekawie, oglądamy fragmenty filmów, rozmawiamy. Jeszcze raz serdecznie polecam !

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Rozpoczynałem swoją przygodę z hiszpańskim z Paula i oceniam nasze zajęcia jako bardzo dobre.

avatar
Lila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Bardzo polecam, uczyłam się z Paulą przez skypa, lekcje są różnorodne, rozmawiamy, czytamy, tłumaczymy teksty. Pauli zależy na tym żeby nauczyć i zawsze znajduje czas dla uczniów. Naprawde polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Uczylismy sie z Paulą w czteroosobowej grupie. Mimo różnicy wieku potrafiła sprawić ze zajecia były bardzo ciekawe i efektywne zarówno dla mnie jak i moich 55-letnich rodziców. Bardzo polecamy

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Uczę się z Paula od trzech miesięcy, dwa razy w tygodniu przez Skype. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pani Paula od razu wzięła pod uwagę moje potrzeby. Lekcje są zróżnicowane, dużo rozmawiamy, a przede wszystkim nie są tradycyjne! Oglądamy fragmenty bajek lub filmów hiszpańskich i tłumaczymy je, w miarę możliwości całe lub ich części. Naprawdę polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Szybka i sprawna pomoc w tłumaczeniu. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Pani Paula świetnie się sprawdziła jako "szybka pomoc" dla mojej dwunastoletniej córki finiszującej rok szkolny. Pracowała on line, była możliwość umawiania się w rożnych porach a efekty są świetne.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Jestem osobą bardzo opornie uczącą się języków. Po raz pierwszy zdarzyło mi się nie czuć żadnego skrępowania. Uczę się z przyjemności. Paula jest uśmiechniętą, bardzo motywującą osobą :)
Często chwali co jeszcze bardziej dopinguje! Rewelacyjna Osoba, dla opornych :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Recomiendo!!
Bardzo dobrze mi się współpracuje z Paulą. Co tydzień rozmawiamy na nowe, ciekawe tematy, powtarzamy materiał z poprzednich zajeć, przez co nie mam problemu z utrwaleniem gramatyki lub słownictwa. Paula to bardzo otwarta i komunikatywna osoba:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Pelna energii, cierpliwa i zaangażowana osoba ,gorąco polecam lekcję z Paulą :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Gorąco polecam zajęcia z Paulą, to pełna pozytywnej energii i zaangażowania osoba! Posiada wiele ciekawych materiałów, dzięki czemu na zajęciach nigdy się nie nudziłam:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Od dawna chciałam się nauczyć hiszpańskiego, jednak długo nie mogłam się do tego zmotywować. Kiedy zaczęłam chodzić na lekcje do Pauli, mój problem został rozwiązany. Jest to osoba, która potrafi świetnie zmotywować, jednocześnie nie zniechęcając do dalszej nauki. Jestem naprawde zadowolona z zajęć. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Bardzo sympatyczna korepetytorka, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, Paula zawsze jest przygotowana i potrafi dobrze wytłumaczyć materiał. Jest cierpliwa, co jest bardzo istotne. Zdecydowanie polecam:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2014

Po tylu próbach znalezienia kogoś, kto w jasny sposób wytłumaczy mi hiszpański, w końcu trafiłem na Paulę - jestem zachwycony :) Jest to osoba, która wiedzę przekazuje profesjonalnie i z pasją. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze z dużym naciskiem na indywidualne potrzeby ucznia. Cieszę się, że pisząc tę opinię, mogę przynajmniej po części podziękować za udzieloną pomoc. Gorąco POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.