International Point (Paula)

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola!

Zapraszam na darmową, 30 minutową, lekcję próbną z absolwentką filologii hiszpańskiej UAM w Poznaniu.
Sam/sama przekonasz się jak podobają się Tobie zajęcia ze mną lub z innymi lektorami ze szkoły językowej online International Point :)

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego dla osób w każdym wieku, jest również możliwość zapisania się na zajęcia grupowe.
Zajęcia odbywają się przez Skype. Nigdy nie miałeś zajęć online? Zapraszam więc na próbne i darmowe 30 minut zajęć  i sam zdecydujesz jak podoba się Tobie taka forma nauki.

Zapraszam serdecznie na przyjemną naukę języka hiszpańskiego!

Parę słów o mnie:

Jestem absolwentką  filologii hiszpańskiej UAM i od sześciu lat z powodzeniem udzielam korepetycji.

Hiszpański to moja pasja , którą staram się rozwijać w każdej wolnej chwili. Kontakt z ludźmi jest dla mnie przyjemnością, dlatego z chęcią podzielę się z Tobą nabytymi umiejętnościami.

Oferuję dużą ilość ciekawych materiałów , tekstów oraz nagrań, które chętnie wykorzystam podczas lekcji.

Zapraszam osoby w każdym wieku, również najmłodszych. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz z dziećmi. Ukończyłam kurs opiekuna ze  specjalizację pedagogiczną.  

Mam ciągły kontakt z językiem hiszpańskim , rozmawiam w tym języku codziennie, ponieważ przebywam cały czas z nativami.

Byłam przez rok w Hiszpanii na Wolontariacie Europejskim.
Również studiowałam i pracowałam przez pół roku w Hiszpanii , gdzie szkoliłam umiejętność swobodnej komunikacji.

Pięć lat temu zaczęłam organizować wymiany językowe . Raz w tygodniu, do określonego miejsca w centrum, zapraszam ludzi (i z Polski, i z zagranicy)  którzy chcą spędzić miło czas, rozmawiając w różnych językach, przełamując tym samym  barierę językową.
Obecnie organizuję je razem z moją znajomą w Poznaniu w barze Pomysł. Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek o 20:00 :) (wstęp oczywiście jest darmowy dla wszystkich) FB:  CS Language Exchange

Na zajęciach jestem otwarta na potrzeby ucznia. Zwracam także dużą uwagę na wykorzystanie zasad gramatycznych w konwersacji . Większość czasu na lekcjach poświęcam na komunikację .

Przygotowuję również do matury z hiszpańskiego. Sama zdawałam maturę podstawową oraz rozszerzoną i pamiętam dokładnie jak się do niej przygotowywałam.

Na poziomie A2 wzwyż staram się urozmaicać lekcje wykorzystując różnego rodzaju bajki czy filmy do nauki języka . Sama w ten sposób do teraz się szkolę i uważam tę metodę za bardzo skuteczną .

Cennik:
Lekcja online dla jednej osoby, 60 min: 70zł / 80zł
Lekcja online dla dwóch osób, 60 min: 45zł/osoba
Lekcja online dla trzech osób, 60 min: 35zł/osoba

Jest możliwość negocjacji w przypadku lekcji dla większej grupy osób.

Jeśli preferujesz zajęcia twarzą w twarz, również śmiało możesz do mnie napisać. Współpracuję z kilkoma osobami z innych miast w Polsce które również bardzo dobrze nauczają hiszpańskiego, zawsze chętnie mogę je polecić.

Oprócz tego, że sama udzielam zajęcia, prowadzę również szkołę językową online International Point . Współpracuję ze świetnymi lektorami z hiszpańskiego (również z angielskiego, włoskiego czy portugalskiego), których mogę śmiało polecić.
Polecam zapoznać się ze stroną szkoły językowej:
www. interpointonline . com
Jeśli znasz już hiszpański bardzo dobrze i porzebujesz zajęć z nativem  , również zapraszam do kontaktu, współpracuję też z nativami z Hiszpanii lub z Ameryki łacińskiej .

Zapraszam ciepło na pierwszą lekcję:)

Kontakt: +48 510 563 059

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

International Point (Paula)
ul. Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: 524-249-51-43

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 09.2018
Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Filologia hiszpańska
09.2014 - 02.2015
Universidad de León
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
06.2017
EVS - European Voluntary Service en León
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
International Point
Prowadzę szkołę językową online, sama uczę hiszpańskiego, ale też współpracuję z innymi lektorami zajmujących się również nauką hiszpańskiego lub angielskiego, włoskiego, portugalskiego.
11.2013 - aktualnie
CS Language Exchange
Od kilku lat zajmuję się organizacją różnego rodzaju spotkań językowych. Obecnie organizuję takie wymiany z moją znajomą w Poznaniu w barze Pomysł.
03.2017 - 04.2017
Tłumacz w Laboratorium Ovejero, León, Hiszpania
Przez miesiąc pracowałam dodatkowo jako tłumacz w Laboratorium Ovejero w León, w Hiszpanii, pomagając pracownikom z Polski i z Hiszpanii w zrozumieniu się wzajemnym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Zajęcia z Paulą są ciekawe i urozmaicane różnymi materiałami: bajkami, książkami, podcastami i audiobookami. Już od samego początku słuchamy faktycznego języka (na początku bardzo krótkie i proste bajki dla dzieci). Paula kładzie też duży nacisk na mówienie. Zdecydowanie nie są to zajęcia, na których uzupełnia się tylko nudne zadania z gramatyki ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Gorąco polecam zajęcia z Paulą, naprawdę świetnie uczy! Paula ma dużo materiałów do wykorzystania, szeroką wiedzę i co najważniejsze dobrą umiejętność jej przekazywania. Kto jeszcze się waha niech nawet się nie zastanawia tylko wybierze zajęcia z Paulą

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Jestem zachwycona lekcjami z Paula! Jest świetnym nauczycielem i potrafi doskonale motywować do nauki.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Paula jest przesympatyczną, cierpliwą nauczycielką. Lekcje z nią są przyjemne i konkretne. Pracuje na ciekawych materiałach, zadaje sporo do domu, dzięki czemu robi się jeszcze większe postępy. Potrafi pochwalić i zmotywować do nauki. Polecam serdecznie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Paula ciekawie prowadzi zajęcia, zachęca do mówienia i pracy z językiem w bardzo różnych formach. Lekcje są przyjemne, a jednocześnie efektywne. Polecam ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Paula jest bardzo dobrym dydaktykiem, potrafi celnie wstrzelić się w potrzeby ucznia. Współpracując z nią jest jasne, że lubi to, co robi, a języki są jej pasją. Jest otwarta na propozycje ucznia i dostosowuje ścieżkę nauczania do jego tempa i preferencji/zainteresowań.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Paula jest bardzo przyjazna, wysyła mnóstwo materiałów i naszczęście zadaje dużo pracy domowej. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśni. Bardzo polecam każdemu :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Córka bardzo zadowolona. Cieszy się z poszerzonego słownictwa. Ocena z języka w szkole była na pewno wyższa dzięki zajęciom z Paulą. Konwersacje przyczyniły się do lepszego budowania zdań i Paula nigdy nie traciła cierpliwości w trakcie lekcji. (Czego nie można powiedzieć o nauczycielu w szkole) Praca nad wymową i osłuchanie z językiem jest dodatkowym plusem.
Bardzo jesteśmy wdzięczni za elastyczne podejście gdy potrzeba było zmienić termin zajęć a nawet kiedy zamiast córki ja spróbowałem się z konwersacjami.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Zajęcia bardzo ciekawe, urozmaicone. Wiele dodatkowych materiałów i duże zaangażowanie ze strony Pauli. Bardzo polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Paulą. Świetne podejcie dydaktyczne, zajęcia urozmaicone o dodatkowe materiały jak np bajki czy piosenki które pomagają w osłuchaniu się z językiem i poszerzają słownictwo. Paula jest niezwykle zorganizowana, cierpliwa, z dużym zasobem wiedzy. Jest bardzo elastyczna co do godzin zajęć, dostosowuje się do potrzeb ucznia. Dużym atutem jest to że Paula sporządza na bierząco notatki z lekcji w dokumencie google. Szczerze zachęcam!

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Paulą! :) Posiada ona rzetelną wiedzę językową, jest bardzo sympatyczna i potrafi cierpliwie wytłumaczyć zagadnienia, które sprawią Ci trudność. Jestem studentką I roku filologii hiszpańskiej i zajęcia z Paulą pomogły mi w zrozumieniu trudniejszych działów gramatyki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Paulą! Lekcje są bardzo ciekawe i nastawione na rozwijanie wszystkich umiejętności. Paula jest bardzo cierpliwa i dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, dodatkowo udostępnia bardzo wiele materiałów, przez co można ćwiczyć hiszpański również we własnym zakresie. Ogromny plus za tworzenie notatek w dokumencie google. Zajęcia nastawione są na praktykę i już od pierwszych lekcji można prowadzić proste rozmowy po hiszpańsku. :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Pani Paula jest cudowną nauczycielka. Lekcje z nią to czysta przyjemność. Są one bardzo zróżnicowane i ciekawe. Nauka sama wchodzi do głowy, jeśli się tylko systematycznie pracuje. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na zajęcia, dostosowuje się do potrzeb ucznia.
Z całego serca polecam te zajęcia każdemu kto chce nauczyć się hiszpańskiego!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Bardzo fajne lekcje, Paulina stara się mocno i jest zaangażowana w ich prowadzenie. Lekcje są ciekawe
Bardzo polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Naprawdę polecam! Paula jest świetnym nauczycielem, jest wyrozumiała i zawsze chętna do pomocy. Lekcje są ciekawe, pełne dodatkowych materiałów np; bajek, które poszerzają zakres słownictwa i pomagają w osłuchaniu się z językiem. Zajęcia prowadzone są w tempie dostosowanym do ucznia co jest dodatkowym plusem. Godziny lekcji można bezproblemowo dostosować do własnych potrzeb.
Zaczynałam naukę hiszpańskiego od podstaw ale w ciągu roku nauczyłam się całej gramatyki i bez problemu potrafię porozumieć się w tym języku.
Szczerze polecam, bo warto!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Paula jest bardzo dobrym nauczycielem, ma świetny kontakt z młodzieżą, bez problemu można umówić się na dogodny termin lekcji. Jestem bardzo zadowolona z naszej 2 letniej pracy, serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Polecam lekcje z panią Paulą, choć to nie ja sama w nich uczestniczę. Zajęcia odbywają się online z moją córką. Na lekcjach jest dużo rozmawiania, na czym szczególnie mi zależało, choć córka czasami wolałaby więcej gramatyki.:) Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze, bez stresu, zawsze można porozumieć się odnośnie czasu lekcji i zasugerować zmiany w prowadzeniu. Córka jest zadowolona a postępy w nauce są widoczne. Myślę, że w niedługim czasie dołączy również do takiego sposobu nauki moja druga, 10-letnia córka.

International Point (Paula)

Dziękuję bardzo, cieszę się, że zajęcia spełniają oczekiwania i się podobają :)
To prawda, Julka świetnie sobie radzi z ćwiczeniami gramatycznymi, dlatego staram się je jak najbardziej wykorzystywać w rozmowach. :)

avatar
Ludka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Absolutnie polecam, super nauczycielka. Duzy nacisk na mowienie, przy odpowiedniej ilosci gramatyki. Zajecia sa ciekawe, urozmaicone, praktyczne. Paula jest bardzo zorganizowana, pomocna, kompetentna i wyrozumia. w ciagu kilku tygodni nauki zrobilysmy ogromne postepy :)

International Point (Paula)

Cieszę się bardzo, bardzo, bardzo :))))

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Bardzo polecam, Paulina to świetny korepetytor, zawsze chętna do pomocy, a przy tym bardzo cierpliwa i dokładna. Dysponuje dużą bazą różnego rodzajów filmików i innych pomocy dydaktycznych przez co lekcje są bardzo interesujące.

International Point (Paula)

Dziękuję, miło mi, widzimy się na zajęciach :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Po pół roku nauki zupełnie od zera mówię po hiszpańsku! Tematyka lekcji dopasowana do moich indywidualnych zainteresowań. Terminy spotkań na skype zawsze do dogadania. Zagadnienia gramatyczne przedstawione w sposób jasny i rzeczowy. Kiedy potrzebowałam więcej czasu na jakieś zagadnienie, nie było problemu. Bogaty materiał dydaktyczny. Kiedy mi brakowało samozaparcia, Pani Paula utrzymywała dyscyplinę tak, abym nie zawaliła tego co już osiągnęłyśmy.

International Point (Paula)

Bardzo się cieszę z oczekiwanych efektów :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 lutego 2019

Pani Paula jest sympatyczna i prowadzi zajęcia w miłej atmosferze. Wysyła dużo różnych materiałów do nauki. Jedyny minus to zbyt szybkie tempo jeśli chodzi o tłumaczenie gramatyki. Poza tym pozytywnie i do przodu. :)

International Point (Paula)

Dziękuję, miło mi:)
Co do gramatyki, to ze spokojem, to była dopiero nasza pierwsza lekcja, poznałyśmy jeden czasownik "być" i na spokojnie, na kolejnych lekcjach będziemy go powtarzać i poświęcimy tyle czasu ile tylko będziesz potrzebować, tak jak zawsze staram się robić :)
Na pierwszych zajęciach skupiłyśmy się głównie na czytaniu, pracowaniu nad wymową. Wprowadziłam też jeden czasownik "być", żeby było łatwiej zrozumieć krótki tekst, ponieważ tam się pojawił. Ale ze spokojem, tak jak zawsze, po pierwszych zajęciach będzie jeszcze duuużo utrwalania :) Na każdych zajęciach, na samym początku zawsze powtarzam materiał który był przerabiany wcześnie, jak jest potrzeba, to nawet dużo dużo wcześniej, także na pewno damy radę to sobie utrwalić i zapamiętać wszystko :)
Do zobaczenia! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Moja corka od wrzesnia 2018 roku uczy sie z Paulnia hiszpanskiego, jest bardzo zadowlona i zawsze z niecierpliwoscia czeka na na stepna lekcje. Lekcje sa zawsze ciekawe, wzbogacone o rozne linki z muzyka i filmikami ktore dodatkowo wzbudzaja ciekawosc nauki hiszpanskiego.

Anka

International Point (Paula)

Mi również bardzo miło zawsze prowadzi się zajęcia :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Paula jest świetną nauczycielką. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, a efekty nauki rewelacyjne. Możliwość nauki przez Skype'a jest dla mnie bardzo wygodną formą edukacji. Paula jest osobą, która duży nacisk kładzie na praktykę, więcej jest mówienia niż rozwiązywania ćwiczeń gramatycznych, co jest bardzo ważne, jeśli chcecie opanować dany język i porozumiewać się nim bez skrępowania. Szczerze polecam!!!

International Point (Paula)

Cieszę się bardzo :)

avatar
Stanisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Pani Paula jest świetną korepetytorką z języka hiszpańskiego, zajęcia są bardzo ciekawe, współpraca przewyższyła nasze oczekiwania. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję.

International Point (Paula)

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2018

Nasza 12-letnia córka od roku ma już zajęcia z Panią Paulą przez Skype. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, córka poprawiła swoje oceny w szkole i zaczęła w końcu mówić po hiszpańsku. Zajęcia bardzo jej się podobają i nabrała chęci do nauki tego języka :) Z całą pewnością możemy polecić Panią Paulę, cudowna nauczycielka!

International Point (Paula)

Dziękuję bardzo, bardzo :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Przez ostatni miesiac wakacji mialem zajecia z Paula i bardzo polecam. Potrzebowalem poznac podstawy hiszpanskiego zeby przygotowac sie do wyjazdu do Ameryki Lacinskiej. Paula zorganizowala tak plan zajec, ze nie mam w ogole problemu zeby dogadac sie w podstawowych sprawach w nowym kraju. Mielismy zajecia przez Skype, co dla mnie bylo duzym plusem, poniewaz zdecydowanie latwiej bylo sie umowic co do dogodnego terminu. Paula zawsze pisala wszystkie potrzebne slowka oraz dialogi na Skype, zwracala uwage rowniez na akcenty hiszpnskie tak, zebym nauczyl sie wszystkiego bezblednie. Zdecydowanie polecam! Swietna, otwarta osoba i bardzo dobra nauczycielka :)

International Point (Paula)

Cieszę się bardzo, najważniejsze, że możesz teraz swobodnie porozumiewać się na wyjeździe :)
Mi też bardzo miło prowadziło się z Tobą zajęcia :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Zajęcia z Paulą były wspaniałe! Potrzebowałam konwersacji w okresie wakacyjnym żeby przygotować się do wyjazdu do Hiszpanii. Jestem tam już od tygodnia i radzę sobie świetnie, nie mam oporu żeby rozmawiać z ludźmi i używać hiszpańskiego na co dzień.
Spotykałyśmy się przez Skype trzy razy w tygodniu i dużo, dużo rozmawiałyśmy. Paula zawsze znajdywała ciekawe tematy do rozmów, nigdy się nie nudziłam, a czas szybko leciał, jakbym była na kawie z koleżanką. Wspaniała atmosfera nie sprawiała jednak, że Paula nie była wymagająca, przeciwnie, zawsze kiedy była potrzeba, poprawiała mnie i zwracała uwagę, żeby błędy się nie powtarzały. Zawsze dostawałam zadania domowe, artykuły do przeczytania lub kawałki filmów do obejrzenia, o których później rozmawiałyśmy na zajęciach. Zdecydowanie polecam! Naprawdę świetna lektorka! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Mam zajęcia z Paulą już od 6 miesięcy i wiedzę ogromną różnicę i duże postępy. Na lekcjach zawsze rozmawiamy, Paula wybiera ciekawe tematy do rozmów, oglądamy fragmenty filmów lub bajek. Zawsze dostaje dokładne instrukcje nad czym powinnam popracować i co zrobić w domu. Paula pilnuje i motywuje mnie na każdych zajęciach co przynosi ogromne efekty. Szczerze polecam, nie mogłam lepiej trafić! :)

avatar
Pola Gawrońska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Współpraca z Panią Paulą jest bardzo efektywna. Pani Paula zawsze ma świetnie zorganizowany plan zajęć, jest bardzo komunikatywna i przyjazna uczniowi, z którym nawiązuje dobre relacje. Nauka przebiega w sposób usystematyzowany, a wszelkie nowe wiadomości są często powtarzane w celu utrwalenia ich. Dodatkowo nauka "za pośrednictwem" skype jest świetną opcją dla osób z ograniczoną możliwością dojazdu do nauczyciela.

Zajęcia z Panią Paulą wspominam bardzo dobrze, był to czas owocnej nauki, za który bardzo dziękuję.

avatar
Magdalena Mlynarczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Pani Paula jest bardzo dobrym nauczycielem i sympatyczną osobą. Bardzo dobrze przygotowuje się do prowadzenia zajęć, i dopasowuje się do moich potrzeb nauczania. Jest cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy do skutku w sposób zrozumiały i zwraca uwagę na gramatykę co w moim przypadku jest to bardzo ważne. :)

Pani Paula przygotowywała mnie do egzaminów, poziom jaki miałam przed korepetycjami a teraz po korepetycjach bardzo, bardzo się poprawił. Bez Pani Pauli było by mi trudno.

Pani Paulo, bardzo dziękuję za pomoc. :D Czekam na kolejne lekcje.

avatar
Maja Kulasik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Pani Paulina to jedna z najlepszych korepetytorek, z którą się spotkałam. Tłumaczy wszystko bardzo przejrzyście. Po lekcji zwykle nigdy nie miałam żadnych pytań. Chociaż zazwyczaj mam trudności z nauką, z Panią Pauliną była to czysta przyjemność! Polecam ją z całego serca. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Polecam:)

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Razem z Paulą tłumaczymy fragmenty bajek ze słuchu i dość sporo rozmawiamy. Paula dostosowuje nauczanie do potrzeb ucznia. Myślę, że każdy nauczy się hiszpańskiego z pomocą Pauli. Polecam wszystkim!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Polecam lekcje u Pauli. Dużo entuzjazmu i zaangażowania, zawsze uśmiechnięta. Potrafi dostosować się do oczekiwań i położyć nacisk na te elementy, które są do poprawienia. Zajęcia prowadzone są ciekawie, oglądamy fragmenty filmów, rozmawiamy. Jeszcze raz serdecznie polecam !

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Rozpoczynałem swoją przygodę z hiszpańskim z Paula i oceniam nasze zajęcia jako bardzo dobre.

avatar
Lila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Bardzo polecam, uczyłam się z Paulą przez skypa, lekcje są różnorodne, rozmawiamy, czytamy, tłumaczymy teksty. Pauli zależy na tym żeby nauczyć i zawsze znajduje czas dla uczniów. Naprawde polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Uczylismy sie z Paulą w czteroosobowej grupie. Mimo różnicy wieku potrafiła sprawić ze zajecia były bardzo ciekawe i efektywne zarówno dla mnie jak i moich 55-letnich rodziców. Bardzo polecamy

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Uczę się z Paula od trzech miesięcy, dwa razy w tygodniu przez Skype. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pani Paula od razu wzięła pod uwagę moje potrzeby. Lekcje są zróżnicowane, dużo rozmawiamy, a przede wszystkim nie są tradycyjne! Oglądamy fragmenty bajek lub filmów hiszpańskich i tłumaczymy je, w miarę możliwości całe lub ich części. Naprawdę polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Szybka i sprawna pomoc w tłumaczeniu. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Pani Paula świetnie się sprawdziła jako "szybka pomoc" dla mojej dwunastoletniej córki finiszującej rok szkolny. Pracowała on line, była możliwość umawiania się w rożnych porach a efekty są świetne.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Jestem osobą bardzo opornie uczącą się języków. Po raz pierwszy zdarzyło mi się nie czuć żadnego skrępowania. Uczę się z przyjemności. Paula jest uśmiechniętą, bardzo motywującą osobą :)
Często chwali co jeszcze bardziej dopinguje! Rewelacyjna Osoba, dla opornych :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Recomiendo!!
Bardzo dobrze mi się współpracuje z Paulą. Co tydzień rozmawiamy na nowe, ciekawe tematy, powtarzamy materiał z poprzednich zajeć, przez co nie mam problemu z utrwaleniem gramatyki lub słownictwa. Paula to bardzo otwarta i komunikatywna osoba:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Pelna energii, cierpliwa i zaangażowana osoba ,gorąco polecam lekcję z Paulą :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Gorąco polecam zajęcia z Paulą, to pełna pozytywnej energii i zaangażowania osoba! Posiada wiele ciekawych materiałów, dzięki czemu na zajęciach nigdy się nie nudziłam:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Od dawna chciałam się nauczyć hiszpańskiego, jednak długo nie mogłam się do tego zmotywować. Kiedy zaczęłam chodzić na lekcje do Pauli, mój problem został rozwiązany. Jest to osoba, która potrafi świetnie zmotywować, jednocześnie nie zniechęcając do dalszej nauki. Jestem naprawde zadowolona z zajęć. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Bardzo sympatyczna korepetytorka, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, Paula zawsze jest przygotowana i potrafi dobrze wytłumaczyć materiał. Jest cierpliwa, co jest bardzo istotne. Zdecydowanie polecam:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2014

Po tylu próbach znalezienia kogoś, kto w jasny sposób wytłumaczy mi hiszpański, w końcu trafiłem na Paulę - jestem zachwycony :) Jest to osoba, która wiedzę przekazuje profesjonalnie i z pasją. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze z dużym naciskiem na indywidualne potrzeby ucznia. Cieszę się, że pisząc tę opinię, mogę przynajmniej po części podziękować za udzieloną pomoc. Gorąco POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.