Franciszek Lewandowski

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Sopot
Gdynia

O mnie

Jestem w klasie dyplomowej Szkoły Muzycznej II st. w Gdyni. Gram na fortepianie od 12 lat. Przez ten czas nabyłem sporo doświadczenia na konkursach, koncertach. Miałem okazję występować między innymi w Carnegie Hall w NY/USA. Udzielam lekcji pianina/fortepianu stacjonarnie, z dojazdem, jak i online. Dbam o dobry kontakt z uczniami, oprócz nauki gry na instrumencie (na każdym poziomie zaawansowana) mogę zapewnić też podstawy teorii muzyki, improwizacji, aranżacji, ale postaram się spełnić także indywidualne oczekiwania.

Zachęcam do kontaktu :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.