Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Żoliborz)

O mnie

PIERWSZA LEKCJA GRATIS!Absolwentka filologii polskiej z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji zaprasza na profesjonalne, ciekawe i skuteczne lekcje.

Uczę młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych.Lekcje grupowe 40 zł (60 minut).

Lekcje indywidualne 80 zł (60 minut)Zajęcia odbywają się na Marymoncie.Z miłości do słów, do książek miłość tę przekazuję dalej…

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Lekcje z Panią Anią to na naprawdę coś kompletnie innego niż tylko nauka do matury. Kazda chwila spędzona na korepetycjach daje niesamowita ilość wiedzy oraz energii. Lekcje są przeprowadzane w sposób kreatywny, w przemiłej atmosferze oraz poszerzają wiedzę nie tylko z zakresu maturalnego. Każdemu polecam lekcje z Panią Anią niezależnie od tego, czy jest to 1, 2, czy 3 klasa liceum.

Bardzo dziekuje! ❤️

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Zajęcia z polskiego prowadzone są przez panią Anię, osobę z pasją, która umie przekazać materiał w zwarty i interesujący sposób. Udało mi się w 3 miesiące przerobić 3 lata rozszerzonego (!) materiału (W szkole uczęszczałem na lekcje z podstawy), po czym napisałem maturę rozszerzoną na 95%. Naprawdę warto wziąć lekcje u Pani Ani, potrafi czynić cuda :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Wspaniałe zajęcia z języka polskiego. Pani Ania jest ciepłą i niezwykle kompetentną osobą. Ma niezwykłą pasję do języka i każde zagadnienia potrafi świetnie przekazać. Dzięki niej bez problemu zaliczyłam sprawdziany i zostałam absolwentką II klasy LO. GORĄCO POLECAM.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Kreatywnie prowadzone lekcje które zaciekawią każdego. Matura z polskiego zdana nawet w krótkim czasie przygotowań. Polecam każdemu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Naprawdę super lekcje i cudowna atmosfera. Nie tylko można poprawić ocenę (w moim przypadku z 1 na 3 w 3-4 miesiące), ale jednocześnie nauczyć się samodzielnego radzenia sobie z analizą tekstu do tego stopnia, że sprawia to przyjemność.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Świetne i rozwijające lekcje, ocena również poprawiona, dziękuję

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

To nie są tylko lekcje języka polskiego! Po lekcjach u Pani Ani twoje życie się zmienia, człowiek staje się bardziej świadomy a matura to prosta kartkówka ;) U wielu nauczycieli byłam, ale tak kreatywnej, zdolnej i mądrej osoby nie poznałam nigdy. Troszczy się o swoich uczniów, szuka najlepszych sposobów nauki dla każdego. Jest niebanalna, oryginalna, a lekcje są jak spektakl teatralny. Ręczę swoją osoba, że jeśli ktoś pójdzie na lekcje do Pani Ani nie będzie musiał już dłużej szukać dobrego nauczyciela!!!! Ja przystąpiłam do matury po 10 latach i zdałam na 70% pisemną, a na 80% ustną także to chyba mówi samo za siebie. :) polecam !!!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Wspniałe przygotowanie do Matury, ciekawy sposob prowadzenia lekcji sprawił, że pokochałem j.Polski.
Na lekcjach z Panią Anią panuje przyjazna atmosfera. Po kilku miesiącach poprawilem ocene z 1 na 4.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia u Pani Ani prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Szybko i rzeczowo nadrobiliśmy zaległości,których miałem naprawdę sporo i zaczęliśmy przygotowania do matury. U Pani Ani nauczyłem się bardzo dobrze i bez tych zajęć miałbym problemy ze zdaniem matury z języka polskiego. Dziękuje serdecznie za zdaną maturę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.