Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Grzegorz Pilarski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Nowa Sól
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomogę opanować materiał z matematyki z zakresu od siódmej klasy szkoły podstawowej (dawne gimnazjum) do końca liceum lub technikum (włącznie z poziomem matury rozszerzonej). Posiadam własnoręcznie napisany skrypt maturalny, który zawiera najczęściej pojawiające się zadania na maturach z pięciu ostatnich lat. Łącznie jest ich około 75 (co jakiś czas dodaję kolejne). Obecnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej Automatykę i Robotykę na trzecim roku. Korepetycji z matematyki udzielam od sześcu lat i w tym czasie pomogłem ponad sześćdziesięciu osobom w zdaniu matury, egzaminów poprawkowych, czy też zwykłych sprawdzianów z określonego zakresu materiału. Podczas zajęć gwarantuję luźną atmosferę, sporo uśmiechu i robię wszystko, żeby przebiegały bezstresowo. Zajęcia prowadzę zarówno u ucznia, jak i u siebie (jest to zależne od Ciebie) z możliwym dojazdem do pobliskich miejscowości (np. Lubieszów, Przyborów, Otyń itp.)
Mogę też dorywczo pomóc z fizyki, chemii, czy też geografii, oraz nauczyć gry w szachy na poziomie zaawansowanym (dwukrotnie byłem uczestnikiem Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych) :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.