Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Natalia

O mnie

Trener MS EXCEL z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam certyfikat Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Serdecznie polecam Panią Natalię! Dzięki niej w bardzo szybkim czasie udało mi się opanować tabele przestawne oraz niezbędne tricki w Excelu. Jest profesjonalistką w każdym aspekcie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Polecam. Przerabiałyśmy funkcje i tabele przestawne. Dużo przykładów i zadań domowych, wszystko jasno wytłumaczone.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Polecam Natalie! Rzeczowo, konkretnie, super wytlumaczone, duzo cwiczen - w bardzo sympatycznej atmosferze :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Pani Natalia prowadzi zajęcia w sposób uporządkowany i systematyczny, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze upewnia się czy zagadnienia są zrozumiałe. Dysponuje własnymi przykładami zadań, a także pomaga rozwiązać problemy, które pojawiają się w pracy. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Natalii szybko nauczyłam się korzystać z wielu przydatnych funkcji i tym samym znacząco podniosłam swoje umiejętności. Jeszcze niedawno nie wiedziałam jak tworzyć tabele przestawne, sumy częściowe, jak korzystać z formatowania warunkowego, funkcji warunkowej prostej i zagnieżdżonej – dzisiaj nie stanowi to dla mnie problemu. Bardzo polecam zajęcia z Panią Natalią, posiada wiedzę popartą doświadczeniem a jej metody nauczania przynoszą efekty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.