Mateusz Wesołowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Chorzów
Katowice
Knurów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!

Nazywam się Mateusz i jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach w klasie fortepianu. Edukację muzyczną rozpocząłem w 2004 roku i od tej pory jestem czynnym pianistą. Wiele lat gry na instrumencie, liczne konkursy, koncerty i warsztaty pianistyczne pozwoliły zdobyć mi umiejętności i doświadczenie, które chciałbym przekazać Tobie lub Twojemu dziecku. Oferuję pomoc w zakresie gry na fortepianie zarówno od podstaw jak i w zaawansowanym stopniu kształcenia, pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do Szkoły Muzycznej I i II stopnia, a także w przedmiotach muzyczno teoretycznych takich jak kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne, nauka akompaniamentu czy historia muzyki.

W czasie swojej nauki wielokrotnie miałem okazję pracować z dziećmi i młodzieżą. Pozwoliło to nabyć mi niezbędne doświadczenie, które jest cenne w pracy z najmłodszymi.

Nieważne czy swoją przygodę z instrumentem zamierzasz dopiero rozpocząć czy jesteś już dobrym muzykiem, czy chcesz grać muzykę współczesną czy klasyczną chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem - pokieruję edukacją, aby przyniosła efekty i sukcesy na drodze artystycznej.

Ponadto oferuję także pomoc w wyborze dobrego instrumentu, stroiciela czy profesjonalnego sprzętu audio.

Gwarantuję sympatyczną atmosferę na lekcjach i szybkie postępy w nauce.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu :)
nr tel. 501 408 638
Mateusz Wesołowski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Zapisaliśmy na lekcje domowe 10-letego syna - fortepian od podstaw. Zajęcia są miłe i efektywne, nauczyciel bardzo cierpliwy :) Polecam dla dzieci !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.