Ewa Kolosowska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Poznań

Ewa Kolosowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Ewa Kolosowska

O mnie

Z wykształcenia jestem artystką- plastyczką i tancerką. Spędziłam w Hiszpanii 15 lat, tam też studiowałam i nabyłam doświadczenie w tych dziedzinach. Poznałam do głębi ten kraj, jego historię, kulturę, obyczaje i język. W związku z moją pasją - Tangiem Argentyńskim, biegle poruszam się też w świecie kultury krajów latynoamerykańskich.Studiowałam na Uniwersytecie w Barcelonie (UB); Wydział Sztuk Pięknych (Facultad de Bellas Artes), w wielu szkołach tańca i językowych (język hiszpański i kataloński).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2022

Bardzo polecam lekcje hiszpańskiego z Panią Ewą. Mój syn przygotowywał się do matury i dzięki pomocy Pani Ewy zdał rewelacyjnie. Co więcej, zaraził się pasją do języka hiszpańskiego, kultury, obyczajów, historii, muzyki, zarówno Półwyspu Iberyjskiego, jak i Ameryki Łacińskiej. Sam na poważnie zastanawiam się nad podjęciem wyzwania co do nauki tego języka. Na razie planujemy z synem wyjazd do Peru i Boliwii. I to jest za sprawą Pani Ewy! Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoim i syna!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Pani Ewa uczy moją 17 letnią córkę od 2 lat języka hiszpańskiego. Córka miała dość dużo zaległości i w ogóle nie lubiła tego przedmiotu. Już po paru lekcjach zmieniła zdanie, a po 3 miesiącach dosłała świetną ocenę na koniec roku! To była wielka radość dla nas wszystkich. Ewa nie tylko sprawiła, że pokochała ten język, ale też jest jej mentorką, zdobyła jej zaufanie, umie zmobilizowac ogólnie do nauki, czytania, pogłębiania wiedzy, a hiszpański słał się jej ulubionym przedmiotem. Na prawdę, bardzo się cieszę, że się spotkały! Dziękuję Ewie za czas poświęcony mojej córce! Polecam Panią Ewę z całego serca ♥️

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Uczę się hiszpańskiego, chociaż nie muszę. To perspektywa wyjazdów do krajów hiszpańskojęzycznych mnie motywuje do nauki. Szukałam takiego korepetytora, który będzie umiał opowiedzieć nie tylko o gramatyce i poprawnej wymowie, ale przede wszystkim o kulturze, zwyczajach i historii tych krajów. No i znalazłam :)
Serdecznie polecam lekcje hiszpańskiego z Ewą. Wybiera ciekawe artykuły i teksty, czytamy, rozmawiamy. Zazwyczaj lekcje są dla mnie wyzwaniem intelektualnym, ale i przyjemnością zarazem.
Dziękuję Ewie za te wszystkie godziny razem i czekam na kolejne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

REWELACYJNE UMIEJĘTNOŚCI NAUCZANIA!
Kilkanaście lat pobytu w Hiszpanii to umiejętności hiszpańskiego native speaker, połączone z językiem polskim jeśli trzeba coś szybko i efektywnie wytłumaczyć np. w warstwie gramatycznej.
Dzięki Ewie nauczyłem się podstaw i płynnego Hiszpańskiego w ekspresowym tempie!
GORĄCO POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE SZYBKO NAUCZYĆ SIĘ HISZPAŃSKIEGO!
Dziękuję Ewa!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Pani Ewa ma bardzo dobre podejście do ucznia. Ciekawie prowadzi lekcje, rozszerza horyzonty. Córka uczęszczała do Pani Ewy przez rok i zdecydowanie poprawiła swoje umiejętności językowe. Z przyjemnością pójdzie na zajęcia w przyszłym roku.
Serdecznie polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Pani Ewa jest niesamowicie kontaktowa co sprawia że uczący zapomina że nauka hiszpańskiego nie jest przykrym obowiązkiem a samą przyjemnością. Moja córka musiała nadrobić rok nauki na poziomie licealnym gdyż zmieniała klasę. Z Panią Ewą zrobiła to niesamowicie szybko. W dodatku została zarażona taką chęcią do nauki tego języka oraz poznawania kultury krajów hiszpańsko języcznych, że przegoniła wiedzą swoje koleżanki i kolegów z klasy uczących się hiszpańskiego o rok lub dwa lata dłużej.od niej
Z całego serca polecam❤️

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

"Polecam lekcje hiszpańskiego z Ewą, przez parę miesięcy zrobiłam niesamowity postęp. Czytamy ciekawe artykuły, rozmawiamy, zadawaje mi bardzo interesujące ćwiczenia. Umie wytłumaczyć wszystkie moje wątpliwości. Pracuje z cierpliwością i zaangażowaniem. Na razie nie mam zamiaru zrezygnować z jej lekcji, które mnie po prostu rozwijają, napełniają optymizmem i poszerzają horyzonty... "

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Lekcje z Ewą to sama przyjemność. Profesjonalne, ale jednocześnie luźne podejście do ucznia z dużą dawką poczucia humoru. Bardzo polecam :)!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje języka hiszpańskiego z Ewą. Mieszkając wiele lat w Hiszpanii używa go i uczy w sposób lekki , przyjemny, z humorem. Lekcje przebiegają w miłej, życzliwej atmosferze. Nauka z Ewa to jest niezwykła językowa przygoda:)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2021

Ewa zna Hiszpanię i hiszpański od najgorętszej strony. Po wielu latach w Maladze przyjechała do Polski dzielić się swoją znajomością hiszpańskiego i tanga.
Jeśli potrzebujesz jednego lub drugiego, to nie szukaj dalej.
Wielu zadowolonych uczniów nie może się mylić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.