Ewelina Justyna

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT

Ewelina Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ewelina Justyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Polecam lekcje z Eweliną i Justyną. Dużo mówienia, dialigi, scenki, gramatyka tłumaczona w zrozumiały sposób. Lektorki są bardzo cierpliwe, przyjazne i zaangażowane.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Bardzo długo szukałam lektora, który będzie odpowiadał moim potrzebom, czyli łatwości komunikacji bez stresu i w naturalnej formie. Dzięki Ewelinie, mój poziom znajomości hiszpańskiego znacznie się polepszył i przede wszystkim nabrałam łatwości mówienia.
Nie zamieniłabym jej na nikogo innego :)

avatar
Tomas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

Polecam lekcje z Justyną i Eweliną. Ciekawie, rzeczowo uczą języka uzywanego na codzień co pozwala szybko komunikować się po hiszpańsku. Prawdziwy alcent z Madrytu

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

Świetne lektorki, lekcje niesamowicie ciekawe. Uwielbiam te nasze lekcje, niestandardowe i zaskakujące więc czekam na kolejną z niecierpliwością. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.