Ewelina Fudala-Mrówka

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Rzeszów
Straszydle
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

    Witam! Jestem coachem i lektorką języka angielskiego i zapraszam Cię do nauki!
     Do właścicieli, managerów i pracownikow firm : Czy potrzebujecie podnieść kompetencje z języka angielskiego, jednocześnie wpływając pozytywnie na integracje zespołu i atmosferę w pracy?Czy zajęcia indywidualnie dostosowane do pracownika i/lub grupy, które wpłynęłyby znacząco na rozwój jednostek i całej firmy, są wręcz konieczne dla dalszego rozwoju?Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią “tak” i chciałabyś/chciałbyś przeprowadzić niezobowiązującą rozmowę na ten temat,to zapraszam do kontaktu!
    Do dorosłego ucznia: Uwielbiam uczyć osoby,które świadomie podjęły decyzje o kolejnym podejściu do nauczenia się języka angielskiego.Pomogę Ci spojrzeć na naukę języka obcego z nowej perspektywy.Wspólnie stworzymy plan,dzięki któremu nabywanie wiedzy w tej dziedzinie stanie się częścią Twojego stylu życia!
    Do młodego ucznia: Wspaniale współpracuje mi się z ambitną młodzieżą. Jeśli już na etapie szkoły podstawowej lub średniej zdajesz sobie sprawę, jak cenną umiejętnością jest posługiwanie się językiem angielskim i chcesz się tego nauczyć,to chcę Ci asystować w tym procesie!
    Do rodzica ucznia: Zależy mi na tym, żeby mój uczeń  nie tylko nabywał wiedzę z języka angielskiego, ale przede wszystkim żeby potrafił ja wykorzystać. Jeśli szukasz nauczycielki, która będzie traktowała Twoje dziecko po partnersku, i będzie wspierała jej/jego potencjał, to nie wahaj skontaktować się ze mną! 
   Moja wiedza i umiejętności językowe opierają się na kilkunastoletnim doświadczeniu z pobytu w Londynie. Ukończyłam tam wiele kursów z języka angielskiego i zdobyłam dyplom life coacha w Animas Centre For Coaching.Posiadam również certyfikat Advanced TEFL Course (Teaching English as a Foreign Language-nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) i Teaching Business English TEFL Course.
  Na swoich lekcjach łącze tradycyjną  naukę języka angielskiego z indywidualnym i coachingowym podejściem do ucznia, i jego potrzeb językowych .Specjalizuję się w nauczaniu angielskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego.Przygotowuję  uczniów m.in. do wyjazdu za granicę, rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej oraz Cambridge English First (FCE).
   Korepetycje odbywają się online na Skypie,Google Meet, innych platformach, w niektórych przypadkach w siedzibie firmy lub w domu ucznia. Lekcja indywidualna trwa 50 minut, cena to 120 zł.Cennik dla firm i grup jest ustalany odrębnie.Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojej strony internetowej Balans Coaching.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ewelina Fudala-Mrówka
Straszydle
36-043 Straszydle
NIP: 8672001843

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Amelka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2024

Lekcja z Panią Eweliną to sama przyjemność! Od kilku miesięcy mam lekcję a już widzę ogromne postępy w rozmowianiu po angielsku, jak i słuchaniu. Jeżeli ktoś szuka zajęć na których może czuć się swobodnie i bezstresowo oraz chce się nauczyć mówić biegle po angielsku to powinien zapisać się na lekcje do Pani Eweliny

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2023

Pani Ewelina jest świetnym nauczycielem, zajęcia są super zorganizowane i bardzo efektywne. Atmosfera jest naprawdę cudowna. Z Panią nauka angielskiego to nie przymus, lecz przyjemność.
Gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Jeśli ktoś szuka nauczyciela z powołaniem i chciałby poczuć się swobodnie w komunikacji po angielsku, a poza tym ceni sobie profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą, punktualność, zaangażowanie prowadzącej i przyjazną atmosferę to szczerze i gorąco polecam lekcję z Eweliną. Naprawdę warto.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Eweliną. Te lekcje to przyjemność, a angielski "usprawniłam" bardzo szybko. Ewelina jest niezwykle ciepłą, empatyczną i wesołą osobą, otwartą na to co przynosi ze sobą uczeń. Dostosowuje metodę uczenia do potrzeb uczącego się. Jestem z naszej wspólnej pracy bardzo zadowolona.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Polecam zajęcia z Eweliną. Jestem na poziomie C1 - lekcje są bardzo profesjonalnie prowadzone.
Jestem na tele zadowolony, że namówiłem syna na lekcje z Eweliną. A namówienie 15-latka do nauki nie jest łatwe.

Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2023

Z Panią Eweliną współpracuję od kilku miesięcy i po każdej zakończonej lekcji czuję się usatysfakcjonowana, ponieważ podczas spotkań mogę zarówno szlifować umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim jak i rozszerzać wiedzę związaną z rozwojem osobistym. Podczas lekcji Pani Ewelina nie wprowadza nerwowej, stresującej atmosfery, a wręcz przeciwnie, dzięki temu moje zwoje mózgowe działają w efektywniejszy sposób :) Z całego serducha polecam Panią Ewelinę jako korepetytorkę !

avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2022

Pierwszy raz w historii swojego życia, tak długo pracuje z jedną osobą, jednocześnie niezmiennie czerpiąc radość ze spotkań.

Uwielbiam zrozumienie i akceptację Pani Eweliny mojego wymagającego stylu bycia, niesamowitą umiejetność rozumienia potrzeb drugiej osoby, genialny i różnorodny sposób nauczania, który daje rewelacyjne wyniki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Nie polecam, jeśli szukasz przestarzałych i nudnych metod nauki. Nie polecam, jeśli nie chcesz nawiązać dobrego kontaktu z nauczycielem. Nie polecam, jeśli zależy Ci na ustawicznym skupianiu się na gramatyce i poprawianiu najlżejszych błędów. ALE jeśli szukasz dobrej energii, wieloletniego doświadczenia i wiedzy przekazywanej z pasją i w ciekawy sposób, Pani Ewelina jest właśnie tą osobą, ktorej szukasz! :D

avatar
naptime.games Rzeszów
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Zajęcia z Eweliną były zawsze czymś ciekawym, pomimo różnicy poziomów w naszej grupie zawsze udawało się poświęcić uwagę każdej osobie. Nauka głównie polegała na rozmowie w obcym języku co pomagało nam pozbyć się bariery językowej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Miałem prowadzone zajęcia w trybie zdalnej nauki. Bardzo wysoki poziom oraz miła atmosfera. Polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Mój syn już ponad 2 lata korzysta z lekcji u p. Eweliny. Jest bardzo zadowolony i z chęcią na nie uczęszcza. Właśnie skończył ósmą klasę i został bardzo dobrze przygotowany do egzaminu ósmoklasisty. Polecam!

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Mam 11 lat, wcześniej chodziłem na lekcje w grupie ale mi się nie podobało. Lekcje z Panią są dużo fajniejsze. Dużo pomagają mi w szkole.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2022

Pani Ewelina jest zawsze punktualna, dostosowuje się do potrzeb ucznia oraz jest zaangażowana w każdą lekcję. Interesujące materiały oraz indywidualne podejście pomagają w nauce języka, oraz dodatkowo motywuje do samodzielnej pracy. Po 6 miesiącach korepetycji jestem bardzo zadowolona z zauważalnych efektów wspólnej pracy. Dzięki lekcjom czuję się dużo pewniej. Na lekcjach zawsze panuje miła atmosfera, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.
Serdecznie polecam! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

Na korepetycje do Pani Eweliny uczęszczam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego, że Pani Ewelina jest bardzo sympatyczna i profesjonalna, to potrafi w prosty, rzeczowy i pomysłowy potrafi nauczyć języka angielskiego. Dzięki temu, że mogę wybrać lekcję przez Skype'a to zaoszczędzam czas, który musiałbym poświęcić na dojazd. Dodatkowo w ten sposób lekcje są bardziej dyspozycyjne i ciekawsze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2021

Witam! Pani Ewelina od 2 miesięcy prowadzi lekcje online z moją córką. Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, dzięki czemu córka swobodnie może nabywać i doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Lekcje z panią Eweliną to indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm a przede motywujące i budujące nauczanie języka angielskiego. Bardzo polecam!:)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Jestem uczniem Eweliny od zaledwie 4 miesięcy i pomimo tak krótkiego czasu, widzę w moim angielskim znaczne postępy. Podczas pierwszego spotkania nakreśliłem na czym chciałbym się skupić i jak widzę nasze zajęcia. Ewelina idealnie odczytała moje potrzeby i dostosowała sposób prowadzenia korepetycji pod moje preferencje.

W czasie zajęć rozmawiamy w języku angielskim na wiele tematów, dzięki czemu czas mija w mgnieniu oka, a samo używanie języka sprawia mi satysfakcję i radość, w przeciwieństwie do nauki języka angielskiego w szkole, gdzie wydawało się to przykrym obowiązkiem. Mogę bez wątpienia powiedzieć, że dzięki korepetycjom angielski stał się jednym z moich zainteresowań.

Dodatkowo Ewelina szybko zweryfikowała moje braki i poleciła mi materiały oraz literaturę z którymi pracuję w domu. W efekcie chętnie poświęcam swój wolny czas na angielski i regularnie uczę się na własną rękę, abym na kolejnym spotkaniu mógł pochwalić się swoimi postępami.

Aspektem niezwiązanym bezpośrednio z nauką, ale równie ważnym dla komfortu ucznia, jest atmosfera na zajęciach. Ewelina zawsze wita z uśmiechem i pozytywną energią, w wyniku czego z każdego spotkania wychodzę pozytywnie naładowany i jeszcze bardziej zmotywowany do pracy nad sobą i nad moim językiem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Bardzo kompetentna i sympatyczna korepetytorka, szeroki zakres wiedzy, profesjonalne podejście, zakres nauczania dostosowany do potrzeb ucznia, gramatyka tłumaczona w bardzo przystępny sposób. Ciekawe materiały edukacyjne, nie tylko do przerobienia na zajęciach ale również do poczytania w wolnym czasie. Dzięki lekcjom przełamałam wewnętrzny opór i zaczęłam używać języka angielskiego w pracy.
Serdecznie polecam – te korepetycje to dobrze zainwestowane pieniądze w rozwój osobisty !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panią, przygotowywałem się do egzaminu który napisałem na 98% dzięki lekcji z Panią czułemu się dużo pewniej i bardzo dobrze przygotowany, lekcje są w miłej atmosferze, ciekawe z możliwością lekcji online. Lekcje bardzo pomogły mi w doskonaleniu płynności rozmów w języku angielskim.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Nauczyły mnie płynnej konwersacji w języku angielskimi. Zawsze było bardzo dobre przygotowanie do zajęć: ciekawe stronki z ćwiczeniami, pomoc w szkole, dodatkowe kursy które mogły by mnie zainteresowac. A dodatkowo była bardzo miła atmosfera. Wiele wyniosłam z zajęć. Serdecznie polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Ewelina do każdej lekcji podchodzi bardzo profesjonalnie, wysyła mnóstwo materiałów, poleca dodatkowe aplikacje i strony internetowe do ćwiczeń. Podczas zajęć przełamałam barierę językową, teraz dużo swobodniej wypowiadam się w języku angielskim. Zajęcia przebiegały w miłej i swobodnej atmosferze, a do tego zawsze dostałam pyszną herbatkę. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Po raz pierwszy spotkałam się z tak zaangażowanym, ciekawym i indywidualnym podejściem do ucznia. Materiały do nauki dostosowane są nie tylko do umiejętności ale także do osobistych zainteresowań. Wykorzystanie różnorodnych metod sprawia, że każda lekcja jest inna od poprzedniej i co dla mnie ważne – praktyka a nie nudna teoria.
Po kilku spotkaniach (celem jest nauka sprawnej konwersacji) miałam okazję do przetestowania nabytych umiejętności na konferencji firmowej - nigdy wcześniej nie czułam się tak pewnie i swobodnie w rozmowie.
Panią Ewelinę zdecydowanie warto polecić wszystkim ceniącym doskonałą jakość nauczania, połączoną z niezwykle miłą atmosferą podczas spotkań.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Pani Ewelina znakomicie wykonuje swoją pracę. Potrafi dostosować się do potrzeb klienta. W moim przypadku bylo to pilne przygotowanie do egzaminu maturalnego z angielskiego podstawowego i rozszerzonego. W przeciągu paru miesięcy nauczyłem się o wiele więcej niż przez parę lat w szkole i dzięki tym lekcją z panią Ewelina przebiłem tą barierę rozmowy z kimś po angielsku. Co do samych zajęć na tych korepetycjach zawsze chętnie przejeżdżałem ze względu na dobre warunki nauki i bardzo miłej atmosfery ( herbatka i miłe rozmowy zawsze na początku lekcji to już był standard :D ). Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje pomocy i gwarantuje że się nie zawiedzie.
Ps. Dziękuję ogromnie jeszcze raz za świetne lekcje i gorąco pozdrawiam :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2020

Profesjonalna i pełna optymizmu korepetytorka. Moim problemem było przełamanie bariery językowej. Ewelina prowadzi lekcje w bardzo miłej i swobodnej atmosferze, co jest to bardzo ważne w przypadku trudności z komunikacją w języku obcym. Przygotowuje bardzo ciekawe materiały, jest punktualna i ma bardzo dobre podejście do ucznia dostosowująca się do możliwości ale przede wszystkim rozwijając umiejętności i motywując do dalszego działania. Po kilku lekcjach widzę znaczną poprawę i z przyjemnością uczestniczę w kolejnych !

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Pani Ewelina Fudala - Mrówka, to wspaniała korepetytorka, która zaraża miłością do angielskiego. Jest osobą miłą i otwartą, na której lekcjach panuje bardzo dobra atmosfera. Swobodnie mogę z panią prowadzić konwersacje w języku angielskim. Po kilku lekcjach z panią Eweliną, można zobaczyć znaczną poprawę języka angielskiego. Na lekcjach preferuje : swobodną i zrozumiałą naukę angielskiego, doskonalenie wymowy oraz ciekawe i zróżnicowane lekcje. Pani Mrówka jest osobą zawsze punktualną. Prowadzi również lekcje przez Skype 'a.
Bardzo pani dziękuję za te lekcje. Są fantastyczne, dużo z nich wyniosłam i poprawiłam swój angielski :)
Bardzo dziękuję i polecam !

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Świetna korepetytorka, do nauki języka podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zapisałam się na lekcje by przełamać barierę językową, przy wiedzy, analizie tego co mówie, przy lużnej atmosferze, przy łatwości komunikacji uczeń- nauczyciel uważam że dzięki Ewelinie tę barierę przełamie.
Szczeże polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z Pani lekcji. Przerabiam materiał zarówno szkolny jak i dodatkowy. Jest bardzo miła atmosfera. Jest czas na spokojna rozmowę jak i czas na naukę. Serdecznie polecam Panią Ewelinę, każdej osobie, która chce się nauczyć albo podszkolić swój angielski

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Bardzo sympatyczna i pełna optymizmu osoba. Każde lekcję odbywają się ze wcześniej przygotowanym materiałem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie :)

avatar
Dank15
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Pani Ewelina jest pogodną i wzbudzającą zaufanie osobą. Dostosowuje tempo oraz sposób nauki do predyspozycji i aktualnych możliwości, ale nie odpuszcza. Z tygodnia na tydzień można poczuć różnicę i zauważyć postęp. Nauka z panią Eweliną to przyjemność.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Pani Ewelina jest przesympatyczną osobą z profesjonalnym podejściem do nauki. Lekcje prowadzone są w interesujący i bezstresowy sposób. Mój syn bardzo chętnie i bez oporów (jak to było podczas innych korepetycji) uczęszcza na lekcje. Gorąco polecamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.