Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Turystyki na Akademii Morskiej w Gdyni.Spędziłam 7 lat w Stanach i 1.5 roku w Anglii, gdzie zweryfikowałam swój angielski i biegle nim teraz mówię. Ukończyłam kurs języka amerykańskiego w Bergen College, NJ, USA.Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu i wypracowane skuteczne metody. U mnie nauczysz się swobodnej konwersacji w każdej sytuacji(przez rozmowę właśnie rozwijamy pozostałę umiejętności tj.:gramatyka, różne wyrażenia i rozumienie ze słuchu) Znam dwie odmiany tego języka. Moje otoczenie zawodowo i prywatnie było wyłącznie anglojęzyczne. Tam też sprawdziłam i udoskonaliłam swoje umiejętności. Jeśli chcesz by nauka angielskiego była ciekawa, dopasowana do twoich potrzeb i skuteczna to zapraszam na zajęcia.

Rodzaje zajęć:

 • ANGIELSKI DLA PAR:) ciekawe rozwiązanie i można poza zajęciami ćwiczyć razem mówienie co bardzo przyśpiesza naukę o ile jest to codzienny nawyk, z czasem staje się to coraz bardziej naturalne:)
 • Konwersacje dla mniej zaawansowanych MINI ROZMOWY (jak poradzić sobie w różnych codziennych sytuacjach mówiąc jak native speaker np.zamówić jedzenie, zrobić zakupy czy też zwrot towaru, lotnisko, hotel, small talk z obcokrajowcem itp.)
 • Konwersacje dla bardziej zaawansowanych (rozmowy na podstawie artykułu z gazet tj New York Times, Economist, New Yorker itd. na tematy które Was interesują, na podstawie filmów z YouTube, audycji z radia BBC4
 • Business English
 • Military English
 • Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, certyfikatów FCE, CAE, CPE,TOEIC,TOEFL
 • przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdów zagranicznych
 • SKYPE LEKCJE - evelyn9204 (uczę Polaków z kraju, ale też z Anglii, Norwegii, USA, Niemiec)

Moja metoda:

 • Poruszanie się w obrębie najczęstszych słów, zwrotów i konstrukcji gramatycznych (ile razy w roku mówimy słowo ul?), reszta to kwestia rozwoju i potrzeby.
 • Tak jak małe dzieci które zaczynają uczyć się mówić, chłonąc język ojczysty wszystkimi zmysłami i powtarzając słówka i całe zdania, tak starsi mogą się nauczyć języka obcego. Małe dzieci nie wiedzą nawet co to gramatyka a jednak w parę lat mówią biegle w danym języku. Moje podejście do tego by uczeń nauczył się mówić jest podobne.
 • Konsekwencja i determinacja w działaniu, 15 – 30 min dziennie to absolutne minimum. Gramatyki uczymy się poprzez słuchanie, dodatkowo robimy słownictwo.
 • Zaprogramować tak swój mózg żeby tzw bariera językowa przestała istnieć np. trzeba z pełną wiarą widzieć rezultaty przyszłej pracy już teraz i cieszyć się z tego.

Zajęcia z grupach:
2 osobowe : 80 zł/ 60 min
3 osobowe:  100zł/60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 stycznia 2017

Jeżeli szkucie lektora z pasją do języka angielskiego to polecam Panią Ewelinę.

Wiesław

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Cześć ;)
Nazywam sie Mateusz. Pani Ewelina podniosła mój poziom języka angielskiego z A2 do C1. Teraz sam uczę. Gorąco polecam ;)
Ciężko znaleźć osobę z Polski, która tak dobrze mówi po angielsku.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Bardzo miłe, konkretne i odpowiedzialne podejście do ucznia, miła atmosfera na zajęciach i przede wszystkim efektywna nauka, polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Pani Ewelina dostosowuje tempo nauczania do poziomu ucznia do tego jest b. miła osobą POlecam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Dziękuję za poświęcony czas i zdecydowanie POLECAM !!!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
25 maja 2016

Pierwsza lekcja ,pozytywne wrażenie. fajna atmosfera, lekcje dostosowane do możliwości ucznia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Lekcje są prowadzone w miły i niestresujący sposób, poziom zajęć jest zawsze dostosowany do potrzeb ucznia. Pani Ewelina jest idealną nauczycielką dla osób, które chcą szybko nauczyć się języka angielskiego ;)

avatar
Demi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.