Ewelina Clover

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Częstochowa (Centrum)
Bielsko-Biała
Gliwice
Radom
Tarnowskie Góry
Rybnik
Jaworzno
Piaseczno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hi there Everyone! Studio Clover zaprasza na Poszerzanie Językowych Horyzontów z lektorem Polskim lub Native Speakerem ! :)

Zajęcia z Eweliną- lektor Polski z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu, tłumacz konferencyjny oraz pisemny, trener języka angielskiego.          
Zajęcia online w parach 60min : Inwestycja w Siebie: 45 zł od osoby
Zajęcia indywidualne online 60min: Inwestycja w Siebie 75zł

Online Conversation One-to-One run by:

Roman - Native Speaker of American English, born in California, where he resided for 30 years. Currently lives in Poland. Inwestycja w Siebie: 60min = 90zł

Christine - Native Speaker of Canadian English , born in America, where she resided over 20 years.
In Poland for 10 years. 9 years in teaching industry. She can also speak Polish :)  Inwestycja w Siebie:
60min = 90zł

Oferujemy także:

-Kursy in-company 
-Zajęcia online (via Skype)
-Kursy wieloosobowe 
-Zajęcia w parach
-Offshore English - angielski uniwersalny
-Business English  - angielski - język biznesu

Granice języka są granicami twojego świata. My pomożemy Ci je przekroczyć!

Poszerzamy twoje językowe horyzonty . Pomagamy przełamać stres związany z mówieniem w języku obcym.Skutecznie pokonujemy bariery językowe, w oparciu o sprawdzone wieloletnim doświadczeniem techniki i metody (m.in: shadowing, immersion, mnemoenglish, metoda komunikatywna), które dostosowujemy do oczekiwań i predyspozycji kursanta;

Zajęcia dopasowane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb ucznia. Rzetelność , zaangażowanie oraz doświadczenie prowadzącego pozwolą szybko i skutecznie opanować problematyczne treści językowe

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc Więcej inf na:

- strona : clover-kursyangielskiego. pl 
- instagram: clover_kursy_angielskiego 
- pod nr tel: 884 385 715
- poczta: clover.angielski@gmail. com

Never stop learning because life never stops teaching you!

Greetings from me ,
Ewelina :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Ewelina Clover
Śródmieście
42-200 Częstochowa
NIP: 9491124991

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 08.2012
Podyplomowe Studia - Angielski Język Biznesu, Uniwersytet Śląski / Tłumacz Konferencyjny, WSL
Magister
Conference Interpreter / Businness English
Kursy i szkolenia
06.2010
Dyplomy / Certyfikaty / Szkolenia
Doświadczenie
08.2012 - aktualnie
STUDIO CLOVER - KURSY ANGIELSKIEGO W CZĘSTOCHOWIE
POSZERZANIE HORYZONTÓW JĘZYKOWYCH I POKONYWANIE BARIER JĘZYKOWCH OD PONAD 10 LAT :) - DOŚWIADCZENIE BRANŻOWE.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje z Panią Eweliną! Pani Ewelina pomaga mi przygotować się do matury z języka angielskiego i w czasie trwania pandemii przeszłyśmy na nauczanie online więc nic nie stoi na przeszkodzie do dalszej nauki. Chociaż chętnie bym wróciła do studia Pani Eweliny bo jest niesamowicie przytulne:)))

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Lekcje prowadzone solidnie, polecam.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Mam przyjemność uczestniczyć w kursie online realizowanym przez p. Ewelinę i w 100% mogę go polecić wszystkim osobom pragnącym rozwijać swoje umiejętności językowe. Pani Ewelina umie przełamać blokady, które utrudniają mi swobodną wypowiedź. Lekcje są bardzo urozmaicone, bo składają się zarówno z gramatyki, jak i rozmówek. Trudno o lepszego nauczyciela.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Na zajęcia zacząłem uczęszczać 2 lata temu, wraz z wkroczeniem do szkoły średniej. Od tego czasu systematycznie odbywam zajęcia, na których szlifuje swój angielski i przygotowuję się do matury. Z powodu covid19 musiałem przejść na spotkania online, które pomimo mojego początkowo sceptycznego podejścia, okazały się równie świetne jak lekcje na żywo! Dzięki lekcjom online mogę dalej pracować nad swoim angielskim bez względu na sytuacje co jest świetną opcją min. dla uczniów, czy studentów :D

avatar
OLGA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam kilka lat temu, pojedyncze kursy, zajęcia indywidualne ale niestety progresu po nich nie widziałam. Trafiłam wkońcu na Ewelinę , która zmotywowała mnie do działania dając tym samym efektywne metody, które wspólnie razem praktykujemy na zajęciach online. Dzięki temu, każde lekcje przez Skypa są różnorodne, ciekawe i pozwalają mi przełamywać bariery komunikacyjne, wierząc, że jestem na właściwej drodze i we właściwych rękach :) Jak angielski to tylko z EWELINĄ CLOVER!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Zaczęłam naukę w szkole Clover stacjonarnie 2 lata temu . Urocze wnętrze ,zawsze pogodna lektorka i przepyszna herbatka ,za każdym razem inna. To sprawiało , że chętnie na każdą lekcję przychodziłam. Pani Ewelinka bardzo dobrze tłumaczy gramatykę i jest bardzo pozytywną osobą . Z powodu pandemii koronawirusa zaczęłyśmy zajęcia online. Dalej jest świetnie , tylko herbatkę muszę przygotować sama. Chyba nawet po zakończeniu izolacji zostanę przy tych zajęciach , bo nie tracę czasu na dojazdy. Polecam bardzo szkołę Clover , Panią Ewelinkę i zajęcia online.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Naukę zaczęłam na lekcjach indywidualnych z Panią Eweliną z których byłam mega zadowolona. Z powodu COVID rozpoczęłam lekcje online ale uważam, że niczym nie odbiegają od lekcji stacjonarnych, przemiła atmosfera, pełen profesjonalizm. Polecam w 100 %

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Polecam w 100 %. Mam zajęcia z panią Ewelina online . Zajęcia sa super . Pani Ewelina zawsze rzetelnie i solidnie przygotowana . Fantastycznie tłumaczy każde moje wątpliwości językowe. Długo by wymieniać … Same zalety . Lepszego nauczyciela nie znajdziecie :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Na lekcje uczęszczam razem z koleżanką. Zawsze bardzo chętnie chodzimy na zajęcia, ponieważ wiemy że oprócz nauki spędzimy bardzo miło czas.

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Bardzo polecam! Chodzę na zajęcia z koleżanka już drugi rok. Ewelina jest bardzo profesjonalna i cierpliwa. Na zajęciach panuje zawsze miła atmosfera i chodzę na nie z przyjemnością (chyba, że nie mam pracy domowej – wtedy bywa groźnie) ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Jeśli szukasz świetnego nauczyciela, lepiej trafić nie mogłeś!!! Pani Ewelinka zasługuje właśnie na to miano, jest osobą niezwykle cierpliwą i profesjonalną, zajęcia prowadzi w sposób ciekawy i interesujący. Lekcję z Pania Eweliną pozwalają na pokonywanie barier językowych! Dodatkowo wielkim plusem jest dla mnie możliwość uczestniczenia w lekcji z domu poprzez Skype. Zdecydowanie polecam!

CLOVER-kursyangielskiego

Cheers Madzia! :*

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Długo szukałam tak wspaniałego nauczyciela jak Pani Ewelina. Moje lekcje poprzez skype są dopasowane w 100% do mnie, indywidualne podejście gwarantuje mi naukę nastawioną na moje potrzeby. Wzbraniałam się przed nauką przez skype a okazało się to idealnym rozwiązaniem dla mnie. Chociaż troszkę żałuję, że nie uczę się w ślicznym, bajkowym wręcz studiu Clover. Serdecznie polecam.

CLOVER-kursyangielskiego

:* thank u darling!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Lekcje prowadzone przez Panią Ewelinę spełniły wszystkie moje oczekiwania. Odbywają się one w sposób profesjonalny, konkretny i są przede wszystkim nastawione na praktyczne zastosowanie języka angielskiego. Zajęcia online to idealny sposób nauki dla osób, które nie chcą marnować czasu na dojazdy lub mieszkają w innym mieście. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera, a pełen profesjonalizm i zaangażowanie w indywidualną pracę z uczniem sprawiają, że nauka to czysta przyjemność! Serdecznie polecam :)

CLOVER-kursyangielskiego

Thank u :)*

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Chciałabym serdecznie polecić zajęcia z panią Eweliną. Praca z nią to czysta przyjemność, jest bardzo profesjonalna i z niezwykła lekkością przekazuje wiedzę . Uważam , ze każdy może wiele dzięki niej sie nauczyć . Polecam każdemu .

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Bardzo polecam zajęcia z panią Eweliną! Mają one na celu przygotować mnie do egzaminu maturalnego. Nauka przychodzi szybko, łatwo i przyjemnie. Pani Ewelina jest wymagająca, ale działa to na duży plus w nauce :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Zajęcia z Panią Eweliną to czysta przyjemność. Polecam w 100 proc. Moje zajęcia odbywają się przez Skype, ale to nie przeszkadza w dostarczaniu potrzebnych, ciekawych materiałów do zajęć. Z Panią Eweliną można porozmawiać na KAŻDY temat, co improves speaking a lot! . :)

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Polecam Panią Ewelinę w 100%. Bardzo duża cierpliwość, fachowość i pełen profesjonalizm.
Dodam że korzystam z korepetycji od ponad roku. Lekcję odbywają się przez Skypa, ja sam mieszkam w Uk. Efekty bardziej niż zadowalające.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Eweliną. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i różnorodny. Zajęcia są bardzo dobrze rozplanowane, rzeczowe a przede wszystkim przebiegają w miłej atmosferze. Polecam

avatar
Donata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Niezwykle inteligentna i przemiła osoba z ogromnym doświadczeniem- jednym słowem profesjonalistka ☺ Każde zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, w niezwykle komfortowych warunkach. W porównaniu z innymi korepetytorami Pani Ewelina ma u mnie "6", za jej zaangażowanie, ogromną cierpliwość i skuteczność nauczania. Gorąco polecam ☺

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Super osoba,super atmosfera!Pani Ewelina zawsze przygotowana na 100%. POLECAM!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Polecam zajecia u Pani Eweliny. Pelen profesjonallizm i przygotowanie do kazdych zajec. Wyrozumiala oraz cierpliwa! Indywidualne podejscie do kazdego ucznia!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Pełen profesjonalizm i najlepsze przygotowanie z języka angielskiego, jakie można sobie wyobrazić. Nauka w Clover to sama przyjemność. Spokój, indywidualne podejście do ucznia i szeroki zakres przekazywanej wiedzy. Gorąco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Dla mnie nauka w Clover to przyjemność. Zajęcia dopasowane są indywidualnie do potrzeb ucznia. Pani Ewelina profesjonalnie przygotowuje zajęcia, które odbywają się w milej atmosferze. Nowe miejsce nauki jest bardzo przyjemne i przytulne. Lekcje przy smacznej herbatce mijają bardzo szybko.Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Nauka w Studio Clover jest dla mnie sama przyjemności . Pani Ewelina prowadzi swoje zajęcia z pasją , pełnym zaangażowaniem i skupieniem na uczniu. Na prośbę klienta potrafi przygotować zajęcia o każdej wybranej tematyce. Po każdym zakończonym spotkaniu czuje, że mój angielski wchodzi na kolejny level. Elastyczne godziny, indywidualne podejście do ucznia i przede wszystkim dobra atmosfera sprawiają, że wracam do studia z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

P. Ewelina jest kompetentna i profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. A co moim zdaniem jest najważniejsze potrafi zmotywować do nauki angielskiego i jest bardzo kontaktową i sympatyczną osobą.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Gorąco polecam zajęcia u Pani Eweliny! Pełen profesjonalizm w przygotowaniu do zajęć, miła atmosfera w przytulnym gabinecie oraz zachęcająca osobowość sprawia że z wielką chęcią uczęszcza się na te zajęcia.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Rozpocząłem współpracę z Eweliną w celu zwiększenia swobody komunikacji w pracy (branża IT). Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.

avatar
Dorotka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Od kilku lat zamierzałam wrócić do nauki angielskiego (zapoczątkowanej w liceum, ale z marnym skutkiem), czyli właściwie zacząć ją od początku, lecz w natłoku zajęć zawsze odkładałam to na dalszy plan. Dopiero sytuacja w pracy zmusiła mnie to podjęcia decyzji tu i teraz. Ogłoszenie Pani Eweliny znalazłam przypadkiem i był to strzał w dziesiątkę. Z perspektywy kilku miesięcy z całą stanowczością stwierdzam, że lepiej trafić nie mogłam. Rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie, miła atmosfera, dostosowanie sposobu i poziomu nauki do potrzeb i możliwości "ucznia", a przede wszystkim ANGIELSKI PRAWNICZY, na którym mi zależało, na najwyższym poziomie! Czy są jakieś minusy? Tak, jest jeden - 60 minut lekcji w takich profesjonalnych a zarazem sympatycznych warunkach mija zdecydowanie zbyt szybko :-) Nauka z pasją przy aromatycznej herbatce. Szczerze polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Ewelina is a very good tutor. She's a very cheerful and communicative person. Ewelina is always prepared for classes very well. Business English isn't any problem for her. Classes with her are a sheer pleasure. I can honestly reccomend her :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Jak dla mnie angielski to tylko z Eweliną. Pełen profesjonalizm, super atmosfera. Zajęcia dostosowane do moich potrzeb. Gorąco polecam.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Pani Ewelina to przesympatyczna, ciepła, zawsze uśmiechnięta osoba z ogromną wiedzą z języka angielskiego, którą z wielką pasją przelewa na swoich podopiecznych. Jest to osoba rzetelna i sumienna, potrafiąca wspaniale zachęcić do nauki języka. Gorąco polecam. : )

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną i solidną osobą. Przygotowuje bardzo fajne materiały do nauki i potrafi do niej zmotywować. Lekcje zawsze przebiegały w miłej i wesołej atmosferze. Gorąco polecam! ;)

CLOVER-kursyangielskiego

Dziękuję Alu :) Congratulations on your high result 98% from matura exam! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2015

Miło, sympatycznie, pachnąco, interesująco, profesjonalnie, cieplutko, ezoterycznie, czasami magicznie, zawsze niedrogo, zawsze ciekawie i prosto do celu. Just "psorka" Ewelina. Gorąco polecam

CLOVER-kursyangielskiego

Many thanks Wojtku for your adorable opinion. Best Greetings from me:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Matura tylko z Panią Eweliną! Dokładne przygotowanie, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Wszystkie potrzebne zagadnienia, omówione i powtórzone. Lekcje przygotowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Polecam!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Najlepsza korepetytorka w mieście u której miałem okazję popracować nad językiem angielskim. Mogę to śmiało stwierdzić, gdyż chodziłem już do niejednej nauczycielki. W przeciwieństwie do poprzednich, Pani Ewelina swoim usposobieniem i profesjonalnymi zajęciami nie tylko doskonale naucza, ale także wspaniale motywuje do systematycznej nauki. Polecam gorąco! - Dariusz

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Doskonała lektorka! Satysfakcja Gwarantowana! Chodziłem na zajęcia z konwersacji aby udoskonalić język którego potrzebuje w pracy. Zajęcia motywujące i absorbujące. Zachęcam Każdego z Was.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Polecam ! Pani Ewelina to cierpliwa osoba, która motywuje do nauki, przez co już po krótkim czasie można uzyskać poprawę. Ponadto uczy wymowy, dzięki czemu z każdą lekcją lepsza jest umiejętność wysławiania się w języku angielskim. :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Serdecznie polecam ze względu na poziom wiedzy. Kompetencja na wysokim poziomie w przygotowaniu do egzaminu na studia.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Zdecydowanie polecam! Pani Ewelina świetnie sprawdza się w roli nauczyciela języka angielskiego. Jest przede wszystkim profesjonalna. Zajęcia prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze, bez jakiegokolwiek stresu. Treści nauczania dostosowane są do potrzeb ucznia. Po jakimś czasie nauki widzę u siebie dużą poprawę. Uważam że nie mogłam lepiej wybrać :)

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Gorąco polecam zajęcia u pani Eweliny.Jest świetną,miłą,lojalną osobą.
Jej doświadczenie sprawdza się w praktyce i zajęcia dopasowuje do potrzeb i możliwości ucznia:-).Jest bardzo zaangażowana,zawsze przygotowana i potrafi motywować do nauki i zachęcić do pracy.Z pomocą pani Eweliny przygotowywałam się do wyjazdu zagranicznego i celem naszych spotkań było przygotowanie mnie do prowadzenia rozmów w języku angielskim.Jestem bardzo zadowolona z odbytych konwersacji,spotkania pozwalają nabrać mi pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości językowe.Ogromny profesjonaliz,przyjazna atmosfera,fantastyczna nauczycielka,komunikatywość z poczuciem humoru i wysokiej kultury.Jestem bardzo zadowolona z zajęć i szczerze polecam:-)
Madzia

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Pani Ewelina to strzał w "10". Niespodziewałem się tak indywidualnego podejścia do ucznia. Zawsze przygotowana perfekcyjnie do zajęć. A do tego tak wiele pozytywnej energii przekazuje podczas zajęć że mam wrażenie że jest nie z tego świata :-) . Wszystkim bardzo polecam.

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Nie mogłam lepiej trafić , Pani Ewelina jest zawsze pozytywnie nastawiona do ucznia, nie stersuje co nie znaczy ze nie wymaga.
Mogłam zaproponować co chcialam podszkolić i na co bardziej zwrócic uwagę w szkoleniu języka. Pani Ewelina dostosowała się elastycznie do oczekiwań. Jest osobą kompetentną i ambitną/ słownictwo biznesu, potoczne/. Gorąco polecam , trudno wyjść z tak miłych lekcji. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

Zdecydowanie polecam. Po roku nauki znacząco polepszyłem swój angielski, dzięki czemu dostałem pracę w której wymagana jest dobra znajomość tego języka. Zajęcia prowadzone są w pełni profesjonalnie, w bardzo sympatycznej atmosferze. Nigdy się nie nudzę, tematyka lekcji zawsze jest dostosowana do moich potrzeb. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo wynosi się z zajęć u Pani Eweliny! Faktem jest że zajęcia przygotowywane są tak, by uczeń jak najwięcej nauczył się i zapamiętał na lekcji (jest to dla mnie największym atutem, gdyż w domu brakuje na to czasu), dlatego warto na nich bywać systematycznie. Metody stosowane przez Panią Ewelinę pozwalają skutecznie zrozumieć gramatykę i zapamiętać słówka i wyrażenia. Chodziłam na zajęcia dwa razy w tyg. i poprawiłam znajomość języka dużo szybciej niż na standardowych kursach. Efektywnie i niedrogo. Polecam

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Zajęcia przebiegały w bardzo przyjaznej dla ucznia atmosferze, godziny dopasowane były do indywidualnych potrzeb i dzięki tym korepetycją zdałam zadowalająco maturę zarówno podstawę jak i rozszerzenie języka angielskiego. Polecam :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2013

przyjemna atmosfera nauczania, Pani Ewelina bardzo cierpliwa i wyrozumiała, zawsze dopasowywała się do mnie z godzinami ;) bardzo miłe i owocne zajęcia, z czystym sumieniem polecam ;)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2013

Pani bardzo sympatyczna, nauka bardzo przyjemna, przygotowanie do matury idealne, tanio, polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2013

Korepetycje u Pani Eweliny dużo mi pomogły, doskonale potrafi wytłumaczyć problematyczne treści. Sympatyczna atmosfera podczas korepetycji oraz elastyczne godziny zajęć dla ucznia. Gorąco polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2013

Jestem bardzo zadowolony z udzielonej pomocy. Pani Ewelina jest wyrozumiała i bardzo cierpliwa. Dostosowuje się do godziny zajęć z korzyścią dla ucznia. Jak najbardziej polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2013

Lepiej trafić nie mogłam :) Przez rok uczęszczania na zajęcia do Pani Eweliny nadrobiłam wszystkie braki, dzięki czemu mogę spokojnie podejść do matury rozszerzonej. Bardzo miła atmosfera, dopasowanie zajęć do potrzeb i wielkie zaangażowanie. ZDECYDOWANIE POLECAM!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2012

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na Panią Ewelinę. To bardzo miła i kompetentna osoba. Jest bardzo zaangażowana w to co robi, solidnie przygotowuje się do każdych zajęć i dobrze dopasowuje program lekcji do możliwości ucznia. Dysponuje dużą ilością ciekawych materiałów, bardzo pomocnych w nauce języka.
Gorąco polecam, szczególnie dla maturzystów

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2012

Świetne zajęcia z bardzo kompetentną osobą, ciekawe i motywujące, a co najważniejsze - skuteczne. Polecam!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

jeżeli masz problemy z językiem angielskim i szukasz dobrego korepetytora polecam ! miła atmosfera , bardzo dobre przygotowanie do matury,lepiej nie mogłam trafić !:)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2012

Profesjonalnizm! chodziłam na korki przez 7 miesięcy aby poprawić oblaną maturę z angielskiego :/. Mój błąd, że nie zaczęłam wcześniej, myślę że bez problemu zdałabym za 1 podejściem! także gorąco polecam! miła atmosfera. Polecę znajomym!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2012

Bardzo miła atmosfera zajęć, zajęcia zawsze przygotowane pod indywidualny tok nauczania . Kompetencje językowe i dydaktyczne prowadzącej na wysokim poziomie :) Jest to osoba wymagająca ale o to Nam Wszystkim chodzi. Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.