Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Łódź (Górna)
Język angielski90 - 110 / 60 min

EWELINA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Od ponad 10 lat pracuje w zawodzie lektora języka angielskiego. Specjalizuję się w rozwijaniu umiejętności mówienia, słuchania oraz wymowy. Uczę także pozostałych umiejętności potrzebnych do nauki języka, a także przygotowuję do zdawania egzaminów na różnych poziomach. Na zajęciach kładę bardzo duży nacisk na przełamywanie strachu związanego z mówieniem w języku angielskim, co skutkuje pozytywnymi i szybkimi rezultatami w rozwijaniu tej umiejętności.

Mam doświadczenie w nauce na wszystkich poziomach zaawansowania. Realizowany podczas lekcji program ustalany jest indywidualnie z osobą lub grupą i opiera się na bieżących potrzebach kursantów, ich specjalizacji, zainteresowaniach i faktycznych potrzebach językowych. Dla urealnienie prowadzonych zajęć wykorzystuję autentyczne materiały audio, video, wiadomości, artykuły i książki w języku angielskim.
Współpracuję z klientem indywidualnym jak i z firmami. Przykładowi klienci korporacyjni - Veolia, Nordea, Kiloutou, Tom Tom, Santander, mBank, Rehab, Dekoral.

Na zajęciach u lektora wykorzystuję specjalne mieszanki olejków eterycznych do aromaterapii usprawniające pamięć oraz skupianie się.

Prowadzę także zajęcia online.

Wystawiam faktury.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Ewelina to najlepszy nauczyciel języka, od którego miałem przyjemność pobierać nauki! Pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone w formie konwersacji wyłącznie w języku angielskim. Omawiane tematy zawsze dobierane do potrzeb ucznia/klienta, a zajęcia prowadzone zawsze w przemiłej atmosferze. Dzięki obszernej wiedzy ogólnej dyskusje na przeróżne tematy zawsze były interesujące i na najwyższym poziomie. Niesamowita energia, którą "zaraża" i umiejętność "wciągnięcia" w rozmowę - dla mnie bezcenne!
Szczerze polecam Ewelinę wszystkim, którzy chcą przełamać lęk przed mówieniem po angielsku i w krótkim czasie nauczyć się płynnej komunikacji.

Pozdrowienia

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Przez ostatni rok miałem okazję uczęszczać na korepetycje Pani Eweliny. Moim celem była poprawa jakości mówienia w języku angielskim oraz pozbycie się ogromnego strachu i stresu, które temu zawsze towarzyszyły. Po roku nauki mogę tylko powiedzieć, że żałuje, że nie spotkałem Pani Eweliny wcześniej. Mój angielski poprawił się znacząco w każdym aspekcie, być może nawet o 2 poziomy w górę. Obecnie myśl o rozmowie w języku angielskim nie powoduje u mnie dużego stresu i to uznaję za największy sukces. Same spotkania przebiegały sprawnie, profesjonalnie i bez nudy. Pani Ewelina odpowiednio dobierała metody nauki i prace domowe do danego problemu i obecnego poziomu. Bardzo istotną cechą tych spotkań było wyłapywanie błędów w odpowiedniej kolejności. Wraz z moimi postępami, krok po kroku dostawałem coraz bardziej szczegółowe uwagi, które pozwalały mi eliminować kolejne błędy. W moim przypadku wszystkie spotkania odbywały się przez internet, nie było w związku z tym żadnych problemów.
Pozostaje mi tylko polecić Panią Ewelinę innym osobom.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Czytam poniższe opinie i ze wszystkimi się zgadzam w 100% (szybka poprawa poziomu, malejący z dnia na dzień strach przed odezwaniem się po angielsku i przesympatyczna atmosfera). Ale dodam coś jeszcze. Jeśli komuś się wydaje, że po pracy nie ma już siły na jakąkolwiek aktywność, to proponuję zgłosić się na lekcję do Pani Eweliny (obecnie pracujemy on-line). Otrzymacie zastrzyk pozytywnej energii, ciepła i zrozumienia. Problemy staną się mniejsze, rozjaśni się postrzeganie rzeczywistości. Po prostu poczujecie po drugiej stronie siedzi Przyjaciel. Bo lekcje z Eweliną to mieszanka nauki angielskiego z rozmowami o pasjach, radościach i zmartwieniach połączone z dużą dawką humoru i spektakularnych puent. Ewelina nie potrzebuje zachęcać do rozmowy. Temat nagle sam się rodzi i ani się człowiek nie obejrzy jak przegada po angielsku 90 minut. Pani Ewelina oczywiście wyłapuje błędy i niezbyt trafnie dobrane słowa, ale najczęściej rozmawiamy o nich dopiero na koniec, abym nie traciła wątku i dobrze mi się opowiadało wszystko to, co mi ślina na język przyniesie. A po lekcji – człowiek radosny i odprężony może znów wrócić do pracy lub do każdej innej ulubionej aktywności lub jej braku:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Naukę języka angielskiego z Panią Eweliną rozpoczęłam 3,5 miesiąca temu. Poleciła mi ją koleżanka, twierdząc, że spotkania te pozwoliły jej uwolnić się od lęku przed mówieniem po angielsku i uzyskać łatwość w komunikowaniu się w tym języku. Pomyślałam, że to coś dla mnie i warto spróbować... Efekty naszych zajęć zaskoczyły pozytywnie chyba najbardziej mnie samą. Z osoby, która miała olbrzymi lęk przed mówieniem w języku angielskim, lęk przed popełnianiem błędów, wyniesiony jeszcze ze szkoły, stałam się osobą, która przez 40- 50 minut może wypowiadać się po angielsku na niemal dowolny temat. Przez okres 3 miesięcy (spotykamy się 1 x w tygodniu) mój stopień znajomości języka poprawił się o jeden poziom, co zostało stwierdzono na niezależnym egzaminie. Rozmowy prowadzone są jedynie w języku angielskim, tematyka rozmów dobierana jest zawsze indywidualnie do klienta, atmosfera spotkań przemiła. W pani Ewelinie zawsze widzę zaangażowanie, chęć pozytywnego wsparcia. Angielskiego uczę się od kilkunastu lat i wydawało mi się, że należę do grona osób, które mają trudności z uczeniem się języków obcych. Teraz wiem, że kluczem do sukcesu jest nie tylko sam uczeń i jego umiejętności, ale przede wszystkim nauczyciel, który znajdzie "klucz" do umysły swojego ucznia. Nauczyciel, który bardzo szybko i trafnie odnajdzie najlepszą metodę nauki języka dla swojego ucznia. Ja na szczęście takiego lektora języka z angielskiego znalazłam. Mogę jedynie żałować, że tak późno:) Coś co w przeszłości stanowiło dla mnie przykry obowiązek, teraz stało się dla mnie przyjemnością. Bawię się nauką języka angielskiego.
Każdemu gorąco polecam zajęcia z Panią Eweliną. Najlepszy lektor języka angielskiego na świecie!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Przez ostatnie półtora roku miałem przyjemność uczęszczać na lekcję do Pani Eweliny. Moim głównym celem było poprawienie konwersacji w języku angielskim. Po tym czasie, z pewnością mogę potwierdzić, że wspólnie osiągneliśmy sukces, który przerósł moje oczekiwania. Od początkowych problemów i usilnego tłumaczenia "na szybko w głowie" konkretnych fraz udało się przejść do sprawnego i całkiem płynnego komunikowania się w dowolnym temacie. Lekcję były prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a dobór tematów zawsze starannie dobrany do oczekiwań ucznia. Z wielką przyjemnością mogę polecić zajęcia z Panią Eweliną, każdemu, kto chciałby poprawić swoją mowę i kto czuję strach przed komunikowaniem się w języku angielskim.

Pozdrawiam serdecznie,
Przemek

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Od zawsze rozmowy w języku angielskim sprawiały mi wiele trudności. Gdy na studiach, w obecności innych osób musiałam wypowiadać się w tym języku to nie potrafiłam wydusić z siebie słowa. Czułam ogromny strach i wstyd przed pomyłką gramatyczną, jak i pomyłką w wymowie. Ile razy próbowałam się przełamać, tyle razy robiłam się czerwona i przerażona. Do Pani Eweliny trafiłam po raz pierwszy przed maturą. Nasza półroczna współpraca sprawiła, że osiągnęłam 96% na maturze ustnej i 100% na maturze pisemnej. Jednak po 6 latach studiów, gdzie nie używałam języka, strach przed wypowiadaniem powrócił. Wróciłam do Pani Eweliny. Po 5 miesiącach poprawiłam swoją wypowiedź o 3 poziomy w górę. Dzięki Pani Ewelinie stałam się pewna siebie, nie wstydzę się mówić i potrafię obejść brak znajomości danego słówka. Podczas tegorocznych wakacji za granicą nie miałem żadnych problemów z komunikacją, a rozmowy po angielsku sprawiały mi ogromną przyjemność. W końcu mogę bawić się językiem, czerpać z niego przyjemność, zamiast stresować pomyłką. Pani Ewelina pomogła mi przełamać moje językowe bariery. Obecnie będziemy kontynuowały naukę gdyż na studiach doktoranckich farmaceutycznych muszę mieć opanowany angielski na bardzo wysokim poziomie, a tu warto dodać, że Pani Ewelina jest biegła również w języku angielskim medycznym, farmaceutycznym czy prawniczym. Co więcej, na zajęcia przyjezdzałam z Pabianic. Uważam, że nie ma lepszego nauczyciela niż Pani Ewelina. Bardzo polecam! ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

Na zajęcia do Pani Eweliny przyszedłem z nadzieją poprawienia płynności mówienia po angielsku. Zajęcia odbywały się w całości po angielsku, co mimo początkowych moich obaw przyniosło dużo korzyści. Skutecznie napotykałem sprzeciw chcąc używać polskiego na angielskim. Zmusza to do wysiłku, ale o to chyba chodzi. Umiejętny dialog, dostosowany do poziomu ucznia powodował coraz to większą pewności siebie i otwartość w używaniu języka. Pani Ewelina oprócz pomocy w stosowaniu, używaniu potocznego słownictwa sugerowała i objaśniała znaczenie synonimów lub wyrazów o zbliżonym znaczeniu, dzięki czemu stopniowo byłem w stanie wzbogacać swój angielski. Ważnym elementem nauki była swoboda w doborze tematów, w tym materiałów video (filmy) dzięki czemu mogliśmy rozmawiać o rzeczach, które mnie interesował a nie o tematach z programu narzuconego z góry. Kolejnym elementem był nacisk kładziony przez panią Ewelinę na poprawność wymowy. Jest to jeden z ważniejszych aspektów na jaki należy zwracać uwagę szlifując swój angielski i muszę przyznać, że poświęcaliśmy temu zagadnieniu sporo uwagi.
Atmosfera zajęć zawsze była przyjazna i bezstresowa a i herbata o różnych wyszukanych smakach bardzo dobra :-)
Polecam. Będzie Pan/i zadowolony/a

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Pani Ewelina posiada ogromną wiedzę z zakresu języka angielskiego oraz duże umiejętności nauczania. Dużym atutem jest miła atmosfera prowadzonych zajęć, a także cierpliwość i wyrozumiałość do osoby nauczanej :)
Po za tym, wykazuje się dużą elastycznością pod względem doboru formy nauki, aby lekcje były urozmaicone.
Mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest mocno zaangażowana w to co robi i co jest dużym plusem, nie pozwala osobie nauczanej na utratę motywacji.
Podsumowanie :) Najlepsza lektorka angielskiego, która do tej pory mnie uczyła. Każda lekcja interesująca i dopasowana.
Dzięki Pani Ewelinie z większą chęcią i pewnością rozmawiam w języku angielskim, a mój poziom angielskiego uległ znacznej poprawie.
Szczerze polecam.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Pani Ewelina pomogła mi pokonać stagnację i ruszyć z językiem do przodu. Dużą zaletą są odpowiednio dobrane materiały i ich różnorodność pozwalająca na podnoszenie swoich umiejętności w mowie, słuchaniu i pisaniu. Przestałem tłumaczyć z polskiego na angielski, a zacząłem myśleć po angielsku. Pani Ewelina również - co jest dużą zaletą - przykłada dużą wagę do nauki poprawnej wymowy. Jej zaangażowanie i pełen profesjonalizm są godne polecenia.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Miałem wielką przyjemność korzystać z lekcji języka angielskiego, które Ewelina prowadziła przez kilka lat w siedzibie naszej firmy w Pabianicach. Pełen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie Eweliny w te lekcje spowodowały, że potrafiłem otworzyć się na język, z czym wcześniej miałem spore problemy. Ewelina sprawiła, że przestałem się bać mówić po angielsku, za co jestem jej naprawdę bardzo wdzięczny.

Bardzo dziękuję, i serdecznie pozdrawiam!
Marcin (Comec Polska)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Z Panią Eweliną miałam przyjemność uczyć się języka angielskiego tylko przez rok. Bardzo intensywny rok, który dał mi więcej niż cała dotychczasowa edukacja. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, z indywidualnym podejściem, skupiająca się na wiedzy praktycznej i potrzebach kursantów. Dzięki metodom jej nauczania swobodna i bezstresowa rozmowa w obcym języku nie stanowi dla mnie dłużej problemu. Do tego przesympatyczna i pełna pozytywnej energii osoba, każdą godzinę spędzoną z nią nad nauka angielskiego wspominam bardzo dobrze. Szczerze polecam każdemu :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Pani Ewelina była moim indywidualnym nauczycielem przez około 3 lata. Potrafi doskonale analizować potrzeby i tworzyć indywidualny program nauczania. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ją jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora z pasją podchodzącego do wykonywanego zawodu.
Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.
Na każde zajęcia przygotowywała odpowiednie materiały dopasowane do moich potrzeb. Wykazywała dużą elastyczność w doborze tematów zajęć. Reagowała na bieżące potrzeby nie trzymając się sztywno planu nauki
Zajęcia językowe, w których miałem okazję uczestniczyć, w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności.
Szczerze polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.