Ewelina Pietruczuk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Białystok
Ełk
Grajewo
Mońki
Logopedia50 - 60 / 45 min

Ewelina Pietruczuk

Opis ogłoszenia

Jestem logopedką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Współpracuję z przedszkolami, z centrum terapeutycznym. Uczestniczę w unijnym projekcie logopedycznym: Wszystko zaczyna się od przedszkola. Specjalizuję się w wadach wymowy. Udzielam lekcji logopedycznych również w domu ucznia. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli Państwa dziecko ma problemy z wymową, z prawidłową artykulacją głosek, przyjadę i przeprowadzę skuteczną terapię logopedyczną. Tel. 607-306-408

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.