Ewa Mrozińska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Katowice

Ewa Mrozińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Ewa Mrozińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Jedni twierdzą, że to, co dobre nie potrzebuje reklamy ani rozgłosu.
Inni uważają, że potrzebne jest dobre polecenie, bo bez tego nikt nie dowie się o tym, co na prawdę ma dużą wartość.
Miałam okazję uczyć się u Pani Ewy i uważam, że nawet najlepsze słowa nie określą jej podejścia do ucznia, zaangażowania i pomysłów.
Zajęcia były prowadzone w sposób tak jasny, że przez to i ćwiczenia sama potrafiłam uwierzyć w siebie, a co najważniejsze- ten nauczyciel ma wyjątkowy dar motywacji.
Po równych 10 miesiącach wspólnej nauki, zadanych mi prac, opracowywania wszystkich tematów zdałam certyfikat na poziomie C1 z oceną bardzo dobrą.
Aktualnie rozpoczynam studia w kraju niemieckojęzycznym, a o Szanownej Pani Ewie pamietam zawsze. TO jest JEDYNY Nauczyciel, który moim zdaniem z największą moją pewnością zasługuje na to miano.
Na koniec chcę dodać, że społeczeństwo może przewidzieć swoje przeznaczenie, ale tylko samemu można je kształtować. Do osiągnięcia tego prowadzi dobra droga, a Pani Ewa jest jak najlepsze drogowskazy prowadzące do celu bez ulic objazdowych.
Taka możliwość, to skarb, który należy docenić.

Pani Ewo, zawsze będę Pani za wszystko wdzięczna.
Dziękuję!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Chciałam podziękować za świetne przygotowanie córek do egzaminów. Dzięki pani dziewczyny zrobiły ogromny postęp w nauce. Celujące oceny. które dostały są w dużej mierze Pani zasługą. Dziękuję za Pani sumienność, cierpliwość i indywidualne podejście do każdej z córek. Wiem, że mało który nauczyciel wkłada tyle serca w nauczanie co pani. Dziękuję za to, że Pani po prostu zależy na tych, których Pani uczy. Córki nieraz mówiły, że widać iż uczenie jest Pani pasją. Jeszcze raz dziękuję.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

U Pani Ewy Mrozińskiej uczę się od 3 lat. Wcześniej miałam innego nauczyciela i nie byłam zadowolona. Dopiero Pani Mrozińska wytłumaczyła mi dokładnie gramatykę i z cierpliwością uczyła mnie rozumienia ze słuchu. Podoba mi się, że jest zawsze przygotowana do zajęć i pracujemy nad danym zagadnieniem tak długo dopóki go w pełni nie opanuję. Z przyjemnością chodzę na lekcje niemieckiego.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Witam wszystkich ! Chciałem bardzo gorąco zachecic do chodzenia na korepetycje do Pani Ewy ! Jest poprostu świetna ,posiada duza wiedze i wieloletnie doswiadczenie co widac na kazdych zajeciach. Jej przygotowanie do lekcji jest zawsze perfekcyjne. Prace domowe sa przemyslane i pomagaja w zrozumieniu danego działu. Polecam wszytskim ktorzy szukają profesionalnego korepetytora , ktory wykorzysta czas poswiecony na zajeciach do maximum !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Witam Panstwa. Przez okolo poltora roku mialem wielka przyjemnosc uczeszczac na korepetycje do Pani Ewy. Przyszedlem do Niej z bardzo podstawowymi umiejetnosciami i trudnym celem osiagniecia poziomu C1 w ciagu roku. Pani Profesor byla zawsze bardzo zaangazowana w zajecia, chetnie sluzyla pomoca, lekcje byly prowadzone bardzo profesjonalnie i wydajnie. Czas wykorzystywalismy maksymalnie i efektywnie. Polecona mi literatura jak i liczne materialy przygotowywane przez Pania Ewe na zajecia pozwolily mi osiagnac zakladany cel i dodatkowo swietnie zdac mature na poziomie rozszerzonym, zarowno pisemna jak i ustna. Z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedziec, ze Pani Ewa to najlepszy nauczyciel, jakiego mialem okazje spotkac podczas swojej edukacji. W razie pytan chetnie podziele sie osobiscie wrazeniami z zajec. To zdecydowanie najlepszy adres do nauki jezyka niemieckiego.

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2014

Polecam Panią Ewę jako solidnego i kompetentnego nauczyciela. Dzięki w niej w ciągu kilku miesięcy opanowałam język niemiecki od podstaw aż do poziomu B2. Doskonale motywuje ucznia, posiada rozległą wiedzę i dostosowuje sposób przekazu do umiejętności i poziomu kursanta. Korzystałam również z tłumaczeń, które były wykonywane w krótkich terminach i przystępnych cenach. Jeżeli ktos chciałby się szybko i dobrze nauczyć języka, nie znam lepszego adresu. Pozdrowienia z Niemiec!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2014

Doskonały korepetytor! Profesjonalnie przygotowane zajęcia, dostosowane do wymagań ucznia. Ja po kilku miesiącach nauki swobodnie się komunikowałam. Serdecznie polecam! Bardzo tanio a zajęcia na najwyższym poziomie!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Pani Ewa była moją nauczycielką w liceum - dzięki niej bardzo polubiłam niemiecki i zrozumiałam gramatykę, co stanowiło nie lada wyczyn!
Bardzo polecam i oczywiście pozdrawiam Panią Ewę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.