Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków (Nowa Huta)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Zbliżają się wakacje a Wasze dziecko ma zaległości w szkole?

Być może dopiero rozpoczyna przygodę ze szkołą i chcielibyście je przygotować na nadchodzącą naukę?

Zapraszam na ofertę wakacyjnych zajęć dodatkowych!

Udzielę korepetycji z zakresu:
-pomocy dzieciom z trudnościami w nauce poprzez zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, które są skierowane dla uczniów klas1-3(mające na celu wyrównanie braków w wiadomościach i umiejętnościach)

 -praca z uczniami mającymi trudności w zakresie czytania i pisania

-praca z dzieckiem z dysleksją rozwojową, specyficznymi trudnościami w nauce, zaburzeniami koncentracji, obniżoną sprawnością manualną,

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Ukończylam także 2 letnie studia podyplomowe z zakresu logopedii.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece oraz pracy z dziećmi, gdyż przez 4 lata pracowalam w Przedszkolu a od 2 lat udzielam lekcji indywidualnych dla uczniów.

W swoim dorobku zawodowym posiadam wiele kursów związanych z moją pracą m.in. Logorytimkę, terapię ręki i zaburzeń motoryki małej, kurs Weroniki Sherborne metody ruchy rozwijającego, bajkoterapię, techniki i zabawy sprzyjające nauce czytania, terapię dysleksji.

Podczas lekcji korzystam z własnych materiałów, które udostępniam dziecku. Aby moje lekcje były ciekawe, a dzieci nie nudziły się, stosuję różne techniki zachęcające do pracy.
Często stosuje metody aktywizujące w nauce oraz naukę w formie zabawy, gdyż przez zabawę dziecko najlepiej przyswaja materiał. 

Lekcja trwa 45 min, a koszt to 45 zł. 

Na państwa życzenie możemy wydłużyć zajęcia do 60 min, ale z doświadczenia wiem, że dziecku ciężko jest skupić się przez 60 min, by nauka była efektywna. 

60 min - 55 zl

Zajęcia mogą odbywać się u Państwa w domu (za dodatkową opłatą za dojazd - w zależności od lokalizacji) jak i u mnie w domu .

Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Magister
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
10.2017 - 03.2019
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
Logopedia
Kursy i szkolenia
09.2016
Logorytmika
09.2016
Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej
09.2016
Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne I st.
Doświadczenie
03.2016 - aktualnie
Przedszkole

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.