Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków (Nowa Huta)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Chętnie udzielę korepetycji z zakresu nauki czytania, pisania, ćwiczen usprawniajacych motoryke mala i duża, ćwiczeń lewej i prawej półkuli mózgowej oraz nadrabianiem zaległości w danym aspekcie.

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Skończylam także 2 letnie studia podyplomowe z logopedii. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece oraz pracy z dziećmi, gdyż przez ostatnie 3 lata pracowalam w Przedszkolu. Przez studia byłam wolontariuszką w świetlicy w Szkole Podstawowej, gdzie pomagałam uczniom odrabiać zadania oraz prowadziłam zajęcia tematyczne.

W swoim dorobku zawodowym posiadam także wiele kursów związanych z moją pracą m.in. Logorytmike, terapię ręki i zaburzeń motoryki małej, kurs Weroniki Sherborne metody ruchy rozwijającego, bajkoterapię, techniki i zabawy zachęcajace do nauki czytania. Podczas lekcji korzystam z własnych materiałów, które udostępniam dziecku. Aby moje lekcje były ciekawe a dzieci nie nudziły się, stosuję różne techniki zachęcające do pracy. Nie naciskam, ponieważ zależy mi na tym, aby dziecko się nauczyło, ale robiło to z chęci a nie z przymusu. Często stosuje metody aktywizujące w nauce oraz naukę w formie zabawy. 

Mój cennik to:
45min 35zl
60 min 45 zł
1,5 h 60 zł

Możliwość zajęć u mnie w domu. Dojazd do ucznia dodatkowo płatny w zależności od lokalizacji.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 19:00
Wtorek16:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek14:00 - 18:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Magister
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
10.2017 - 03.2019
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
Logopedia
Kursy i szkolenia
09.2016
Logorytmika
09.2016
Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej
09.2016
Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne I st.
Doświadczenie
03.2016 - aktualnie
Przedszkole

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.