Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Rzeszów
Tyczyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z przyjemnością pomogę najmłodszym w nauce początkowej oraz dzieciom z młodszych klas szkoły podstawowej, które mają trudności w:czytaniu i pisaniu,zapamiętywaniu, mówieniu, nauce- matematyce.
Czytanie, pisanie czy liczenie mogą być na początku trudne dla dziecka jednak z odpowiednim podejściem można osiągnąć wszystko :)
Każde dziecko ma w sobie potencjał, jednak czasami trzeba znaleźć formę nauki indywidualnie dopasowaną do dziecka.

Pracuję również z dziećmi z opiniami i orzeczeniami z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej dobierając techniki do indywidualnych potrzeb dziecka. 

Zapraszam serdecznie na fascynujące spotkania w przyjaznej atmosferze, które dziecko będzie miło wspominać, a nauka nie musi być koniecznym obowiązkiem lecz dobrą zabawą.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:00
Wtorek07:00 - 19:00
Środa07:00 - 19:00
Czwartek07:00 - 19:00
Piątek07:00 - 19:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Collegium Humanum
Magister
Kursy i szkolenia
05.2021
Terapia Poznawczo- Behawioralna
05.2021
Psychologia dziecka
01.2022
Terapeuta uzależnień
07.2023
Zrozumieć autyzm
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.