Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 55 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Mgr nauczania początkowego, nauczycielka  z  ponad 20-letnim doświadczeniem pomoże Twojemu  dziecku w nadrabianiu zaległości, przygotuje do sprawdzianów i bieżących zajęć, wytłumaczy niezrozumiałe kwestie . Nauczy pisać, czytać, liczyć, a przede wszystkim samodzielnie i kreatywnie myśleć. Podczas zajęć korzystam z bogatego pakietu pomocy dydaktycznych  w tym multimedialnych programów edukacyjnych i  gier dydaktycznych. Gwarantuję miłą i bezstresową naukę i indywidualne podejście do każdego dziecka. Cena do ustalenia w zależności od liczby godzin w tygodniu/czasu dojazdu . Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Działalność zarejestrowana.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Ewa
Konin
62-510 Konin
NIP: 6651189898

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - aktualnie
Uniwersytet im.A.Mickiewicza w Poznaniu
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.