Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków (Bronowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mam tytuł magistra i certyfikat C2 Proficiency (CPE).

Korepetycji udzielam od kilku lat i mam wiele materiałów z różnych poziomów nauki, a oprócz tego prowadzę kursy w jednej z krakowskich szkół językowych. Każdą lekcję dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia. Mogę nauczyć języka od podstaw, przygotować do egzaminu (E8, matura, FCE, CAE i inne), poćwiczyć mówienie, wytłumaczyć gramatykę, nauczyć języka biznesowego czy podstaw prawniczego angielskiego lub pomóc przygotować się do testu. Mogę wystawiać faktury.

Kraków Krowodrza lub online (Zoom, Microsoft Teams, Skype).

Zapraszam!

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 13:00
Wtorek07:00 - 12:00
Środa07:00 - 16:00
Czwartek07:00 - 13:00
Piątek07:00 - 13:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 10.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
07.2020
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.