Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Rzeszów
Faktura VAT
Język angielski80 - 120 / 60 min

Eva Horan

Opis ogłoszenia

Native speaker dwujezyczny, nauczyciel z 20 letnim doswiadczenem w USA oferuje zajecia indywidualne lub grupowe. Konwersacje i przygotowania do testow na kazdym poziome, specjaizacja: HR, legal, biznes,medycyna i technologia. Eva zdobyla swoje dosiadczenie pracujac w szkolach w USA z dziecmi i mlodzieza jak rowniez w miedzynarodowych firmach. Nauka jezyka angielskiego jest przyjemna i efektywna.
Tlumaczenia na jezyk angielski.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Eva Horan
Rzeszów
35-232 Rzeszów
NIP: 5170400296

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2000 - 06.2005
Wright State University- Dayton, OH USA
Magister
Teaching English as a Second Language
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.