Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice (Gliwice i okolice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski30 - 50 / 60 min

Ewa Garbarz

Opis ogłoszenia

Salut! Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie. Ukończyłam studia prawnicze z językiem francuskim z wynikiem bardzo dobrym. Spędziłam ponad rok we Francji pobierajac naukę na wydziale prawa na uniwersytecie Lyon III oraz pracujac w Konsulacie Rzeczpospolitej Polskiej w Lyonie. Jestem także po maturze międzynarodowej z językiem francuskim na poziomie rozszerzonym z wynikiem 6/7. Posiadam również certyfikat DELF na poziomie B2. Języki to moja pasja, jeśli potrzebujesz pomocy lub szukasz sposobu na miłe i pożyteczne spędzanie czasu, nie wahaj się, napisz do mnie!
Korepetycje poprowadzę tylko online. 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 13:00
Wtorek09:00 - 13:00
Środa09:00 - 13:00
Czwartek09:00 - 13:00
Piątek09:00 - 13:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela09:00 - 13:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.