Ewa Gałązka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Proponuję zajęcia, dzięki którym zbudujemy motywację ucznia do nauki zgodnie z jego zasobami, zainteresowaniami oraz celami jakie chce osiągnąć w zakresie edukacji czy dalszego zawodu.

Moim zadaniem jest stworzenie przestrzeni do samopoznania i tworzenia celów edukacyjnych w taki sposób by były dla ucznia osiągalne i atrakcyjne. Dzięki dobrze dobranym celom uczeń może samodzielnie lub z moją pomocą dobierać narzędzia do ich realizacji. 

Co to oznacza w praktyce:
Nierzadko trudności w opanowaniu materiału z kretnego przedmiotu nie leżą w stopniu jego trudności. Zmotywowany, pewny swoich możliwości uczeń jest w stanie uwierzyć, że poradzi sobie z trudnościami jakie go dotykają i sam będzie dążył do pozyskania możliwych rozwiązań problemu z zasobami jakimi dysponuje. Takie podejście do trudności edukacyjno-zawodowych bazuje na możliwościach, a nie deficytach, co może skutkować znaczną oszczędnością na korepetycjach przedmiotowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Pedagogika spec. doradztwo zawodowe i personalne
Kursy i szkolenia
04.2022
FRIS
Doświadczenie
11.2020 - aktualnie
IV LO im. gen. St. Maczka w Katowicach
Przykłady prowadzonych zajęć: -Mój styl myślenia i działania -Nastoletni mózg a wybory -Doradztwo zawodowe -Diagnoza zasobów ucznia -Moje mocne strony - praca obejmowała uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.