Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Wolbrom
Skała
Jerzmanowice
Gołcza
Zielonki
Sułoszowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logopedia50 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Witam, oferuję zajęcia logopedyczne z dziećmi. Jestem absolwentką studiów logopedycznych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Cechuje mnie otwartość, punktualność i cierpliwość. Swoją wiedzę wciąż poszerzam i staram się podchodzić do każdej osoby indywidualnie. W ramach praktyk prowadziłam zajęcia w żłobkach, poradni (zajęcia również z dorosłymi)  oraz gabinetach logopedycznych. Aktualnie pracuje w przedszkolu jako logopeda oraz nauczyciel wspomagajacy. Prowadzę terapię dzieci m.in. z wadami wymowy, afazją, opóźnionym rozwojem mowy, autyzmem oraz z Zespołem Aspergera. Posiadam duży zasób pomocy logopedycznych, aby nasze ćwiczenia były atrakcyjne i co najważniejsze - skuteczne.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 519-735-425 :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Pedagogiczny
Licencjat
Logopedia
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
Pedagogika Specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2019 - aktualnie
Niepubliczne Przedszkole Mistrzowie Zabawy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.