Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ewa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

 
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Ewą i szczerze polecam tego wspaniałego Dydaktyka każdej osobie myślącej o studiach medycznych. O skuteczności nauczania świadczy wyniki uzyskany przeze mnie na maturze - 98% z biologii,  dzięki któremu bez problemu dostałam się na kierunek lekarski na UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM W KRAKOWIE!
Cieszę się, że zdecydowałem się na właśnie te zajęcia.
Jest Pani wspaniałym Dydaktykiem!
Jeszcze raz dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.