Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Białystok (Nowe Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia45 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Witam, 
jestem studentką V roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Pomogę w przygotowaniu się do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi ustnych oraz egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym. Na pierwszych zajęciach przeprowadzam test, na podstawie którego ustalam z uczniem nad czym musimy popracować. Na każdych zajęciach sprawdzam przygotowanie ucznia z bieżącego i poprzedniego tematu.

Jestem osobą wymagającą, cierpliwą. Staram się w przystępny sposób objaśniać zagadnienia z przedmiotu. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia, przyjemną atmosferę zajęć. 

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UMB
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.