Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Częstochowa
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Piekary Śląskie
Siemianowice Śląskie
Zawiercie
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Ewa Drogosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

LEKCJE GRY NA SKRZYPCACH
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Oferuję lekcje gry na skrzypcach, posiadam dostęp do dużej ilości materiałów dydaktycznych.
Pomóc rownież mogę w dziedzinie teorii muzyki: kształcenie słuchu, zasady muzyki, historia muzyki.
Jestem muzykiem aktywnym, jeżdżę po wielu przesłuchaniach, koncertuję, gram w kwartecie, orkiestrach oraz biorę udział w różnych projektach muzycznych.
Mogę również dojeżdżać do ucznia.
Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą nauczyć się gry na skrzypcach, rozwijać swoje zainteresowania i talent!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Licencjat
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Pani Ewa jest wspaniałą nauczycielką. Jest bardzo cierpliwa i miła. Zawsze prowadzi lekcje z uśmiechem na twarzy i świetnie tłuumaczy materiał. ❤️

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Pani Ewa jest bardzo miłą,przesympatyczną osobą.Zawsze jest uśmiechnięta,potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę.Bardzo polecam!!!

avatar
Wanessa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Pani Ewa jest świetnym nauczycielem. Posiada konkretną wiedzę i doświadczenie. Dzieli się na każdej lekcji miłością do muzyki. Łączy poszczególne części teorii i praktyki podczas każdej lekcji. Pani Ewa ma elastyczny sposób nauczania, dostosowuje swoją metodę do osobowości i potrzeb każdego ucznia. Zawsze przyjeżdża na lekcje radosna i uśmiechnięta. Nasze lekcje są ciekawe. Nie gramy tylko muzyki klasycznej, często sięgamy po muzykę rozrywkową. Uczy nas koncentracji i wytrwałości. Daje poczucie radości, przyjemności i satysfakcji z gry. Serdecznie polecam lekcje.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Jej pracę oceniam bardzo wysoko -za świetne podejście do ucznia, sprawność organizacyjną, optymizm i pogodę ducha. Ważne jest to dla mnie, bo uczę się w szkole muzycznej I stopnia, a pani Ewa pomaga mi podnosić moje umiejętności gry na skrzypcach i pomaga przygotować się do konkursów. To jeden z najlepszych nauczycieli muzyki, jakich spotkałem na swojej drodze. Na zajęciach zawsze jest miła i wesoła atmosfera, ale nie myślcie, że nie ma żadnej dyscypliny. POTRAFI NIEŹLE ZMOTYWOWAĆ! - Filip N:)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Jestem mamą 6 letniej Wiktorii. Córka uczęszcza na lekcje od roku. Lekcje gry na skrzypcach są dla niej niezwykłą przygodą i są dostosowane do poziomu, wieku i wymagań dziecka. Pani Ewa nie tylko potrafi nauczać gry z nut (w tym również dzieciaki w wieku 5 lat), ale także wyszukuje dla córki utwory muzyczne, z których czerpie radość. Czas spędzony na zajęciach to nie tylko nauka, ale także wspólna zabawa. Pani Ewa jest wyjątkowym i wszechstronnym nauczycielem. Potrafiła zarazić swoją pasją do muzyki moją córkę, bo jest dobra, miła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.