Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia120 - 250 / 60 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Pomoc zarówno z teorii jak i praktyki- przygotowanie do szpilek 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Sztuką jest mówić o rzeczach trudnych w sposób prosty.
Sztuką jest umieć dokonać selekcji szczegółów najistotniejszych.
Sztuką jest wykorzystać czas spotkania maksymalnie merytorycznie, nieustannie weryfikując poziom odbioru przekazywanych treści.
Sztuką jest sprawiać, że odbiorca po spotkaniu, choć przez chwilę, czuje się jak posiadacz Świętego Graala.
A pani Ewa jest Mistrzem sztuk wszelakich!
Dziękuję za niezwykle efektywny czas naszej pracy.

Ewa

Dziękuję bardzo Marku za opinię!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Polecam zajęcia z Panią Ewą. Pani Ewa dużo wymaga więc dzięki zajęciom nabrałam wprawy w systematyczniej nauce. Zajęcia w przyjemnej atmosferze i bez stresu.

Ewa

Dziękuję za dobrą opinię:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2024

Bardzo duża wiedza i ciekawe zajęcia. Pani Ewa wymaga dużo od studenta, przepytuje na zajęciach, zadaje zadania domowe itd. a jednocześnie zapewnia swobodną atmosferę podczas zajęć, interesuje się zaliczeniami/egzaminami co było i jak poszło a dodatkowo pomaga w formie smsów poza zajęciami jeśli mam jakieś problemy z różnych przedmiotami na studiach medycznych. Jestem bardzo zadowolona ze stałej współpracy, polecam!!!

Ewa

Dziękuję za opinię Kasiu:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2023

Dziękuję za bardzo szybką pomoc z mikrobiologii! Dzięki bardzo szybko ustalonemu terminowi zajęć oraz świetnie omówionej prezentacji z antybiotyków udało mi się poprawić kolokwium z mikrobiologii jeszcze przed świętami i to na ocenę 4,5!
Na pewno będę kontynuować zajęcia, miła atmosfera i ogrom wiedzy, polecam!

Ewa

Dziękuję za opinię i gratuluję świetnej oceny z tak trudnego działu mikrobiologii:)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 grudnia 2023

Odradzam każdemu komu zależy na profesjonalnym podejściu do korepetycji.
Od samego początku poinformowałam Panią Ewę, że szukam cotygodniowej pomocy w przygotowaniu do bieżących zajęć na kierunku lekarskim i na taka pomoc Pani Ewa się zgodziła. Byłyśmy umówione na trzecie zajęcia w weekend. W dniu zajęć miałam dostać informacje dotyczącą godziny i na tym nasza współpraca się skończyła. Jak gdyby nigdy nic Pani Ewa przestała odpisywać na wiadomości, zablokowała mój numer telefonu…
Pani Ewo, ja rozumiem, że w każdej chwili można wycofać się z prowadzenia zajęć i odwrotnie każdy może znaleźć innego korepetytora, ale czy nie można zrobić tego w dorosły, kulturalny sposób? Myśle, że nie jest to takie trudne, wymaga tylko odrobiny szacunku do drugiej osoby.
Wszystkim zastanawiającym się nad korepetycjami, polecam przemyśleć jeszcze raz ofertę Pani Ewy i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy szukacie kogoś z profesjonalnym podejściem do pracy? Jeśli tak to szukajcie dalej.

Ewa

Dziękuję za niezgodną z rzeczywistością opinię. Zacznę od podkreślenia że pomogłam rozwiązać Pani kilkanaście zadań z biochemii w ciągu 2 dni a następnie omówiłyśmy je podczas 2 również szybko ustalonych spotkań (w sobotę wieczorem:)) tak aby zdążyła Pani ze wszystkim do kolokwium do którego było mało czasu więc nawet jeśli w późniejszym czasie doszło do nieporozumienia to uważam że wystawienie przez Panią oceny 1,0 jest niesprawiedliwe, a taką opinią pokazała się Pani jako osoba, która nie docenia włożonego czasu i chęci pomocy, a jedynie bezpodstawnie krytykuje jeśli coś nie idzie po Pani myśli.
Odnosząc się bezpośrednio do treści opinii: to prawda że był ze mną przez kilka dni utrudniony kontakt telefoniczny, ale wszyscy studenci którzy byli „dotknięci” tym okresem czasu otrzymali e-mail z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji. Prowadzę sporo studentów więc skoro otrzymałam negatywną opinię jedynie od Pani a opisywana sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu to albo z przyczyn technicznych nie otrzymała Pani e-maili informacyjnego ode mnie albo nie przejrzała Pani poczty/email był w spamie itp. Dodam, że wysyłałam Pani pliki z Naszych zajęć więc miała Pani do mnie inny kontakt niż jedynie numer telefonu więc jeśli zależało Pani na dalszej współpracy a ja nie dawałam znaku życia przez kilka dni to wystarczyło domyśleć się że coś mogło się wydarzyć i napisać e-mail, na który bym oczywiście odpowiedziała bo jak wspomniałam z reszta studentów utrzymywałam przez ten czas kontakt i zajęcia odbywały się planowo. Podsumowując, z mojej perspektywy to Pani nie wykazała wystarczających chęci kontaktu i zarazem zrozumienia bo jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może wydarzyć się coś osobistego i/lub nieplanowanego jak było też w tej sytuacji. Mam nadzieję że kolokwium z zadań zaliczyła Pani na jak najlepszą ocenę i że poświęci Pani resztę czasu już tylko na naukę biochemii, a nie „niszczenie” profilu osobom z których usług Pani korzysta i którzy dotychczas nie mieli negatywnych spostrzeżeń na temat zajęć ze mną.
Pozdrawiam:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Ewą! Pełne zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywanej pracy, świetne materiały i ogrom wiedzy :)
Pani Ewa umie z wielkim zaciekawieniem i łatwością przekazywać nawet te najtrudniejsze zagadnienia, tym sam pokazać, że sukces tkwi w odpowiednim zrozumieniu i zaciekawieniu przedmiotem ;)
Dzięki Pani Ewie zdałam anatomię na kier. lekarskim na 4!

Ewa

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Bardzo polecam panią Ewę! W sposób przystępny i ciekawy potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie z fizjologii, zwracając przy tym uwagę na wszystkie najważniejsze szczegóły. Zajęcia pozwoliły mi zrozumieć i poukładać w głowie informacje gromadzone przez cały rok. Bardzo profesjonalnie przeprowadzone zajęcia, zawsze w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam

Ewa

Dziękuję bardzo za opinię:)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Świetne zajęcia z mikrobiologii oraz farmakologii- wypunktowane najważniejsze rzeczy podczas zajęć, dzięki czemu wiem co muszę na pewno umieć do egzaminu. Pani Ewa korzysta z ipada, co uważam za duży plus, bo łatwiej jest mi skupić się na zajęciach i więcej zapamiętać poprzez np. zaznaczanie kolorami najważniejszych informacji czy rysowanie obrazków/ skojarzeń, co oceniam znacznie korzystniej niż patrzenie w biało-czarne prezentację, co zdażyło mi się podczas innych korepetycji.
Polecam :D

Ewa

Dziękuję Alu za opinię:)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2023

Super Zajęcia! Szybko i na temat !

Ewa

Dziękuję Janku:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Świetny kontakt, Pani Ewa jest przemiła, słowna, punktualna i niezwykle fachowa w swojej pracy. Polecam! :)

Ewa

Dziękuję bardzo za opinię:)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Szybka i sprawna pomoc i kontakt.
Polecam :)

Ewa

Dziękuję za opinię:)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2022

Jestem po 4 roku studiów na kierunku lekarskim i postanowiłam rozpocząć przygotowania do egzaminu końcowego. Od 3 miesięcy współpracuje z Panią Ewą. Jestem bardzo zadowolona. Ogromny plus za szybką komunikację z korepetytorką i bardzo duży wkład w przygotowanie mnie do LEKu-co miesiąc otrzymuje kalendarz z planem do nauki, rozpiskę obowiązujących mnie na dany miesiąc podręczników (konkretnych, wybranych z listy do LEKu) oraz bardzo ładnie przygotowane graficznie mapy myśli motywujące do nauki i prowadzenia notatek które otrzymuje za darmo przy rozpoczęciu każdej nowej książki. Tempo nauki dostosowane zostało także pod moje inne plany i zajęcia.
Na ten moment jestem bardzo zadowolona i wiem że zdążę się bardzo dobrze przygotować do egzaminu.
Polecam z całego serca

Ewa

Dziękuję bardzo za opinię, słyszymy się jutro, pozdrawiam:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2022

Przygotowuje się z Panią Ewą do wrześniowej poprawy z mikrobiologii. W ciągu 3 tygodni udału nam się nadrobić większość moich zaległości z tego przedmiotu w tym ogarnąć bardzo dokładnie cały semestr I. Zajęcia obejmują zarówno teorię wykładową jak i moje odpowiedzi ustne z danego zakresu których nauczyłam się samodzielnie poza korepetycjami. Dodatkowo dostaję zadania domowe z części praktycznej. Jestem bardzo zadowolona i pozytywnie nastawiona do egzaminu zarówno z części praktycznej jak i teoretycznej.

Ewa

Dziękuję bardzo Kasiu i do usłyszenia w poniedziałek:)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Zadanie wykonane szybko, z dużą starannością, otrzymałam za nie aż 95% u wymagającej Pani profesor na kierunku lekarskim
Polecam

Ewa

Dziękuję:)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Świetnie przeprowadzone zajęcia. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w przygotowaniach do ćwiczeń i zaliczeń. Wszystko opracowane perfekcyjne. Szczerze dziękuję.

Ewa

Dziękuję:)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Najlepsze zajęcia z biochemii jakie miałem dotychczas. Korzystałem z pomocy wielu korepetytorów, jednak zazwyczaj tłumaczyli oni wszystko w sposób skomplikowany lub kontakt szybko się urywał po zajęciach. Z Panią Ewą przerobiliśmy dużą ilość materiału w ciągu 60 minutowych zajęć, otrzymałem wszystko na email, a także w cenie lekcji dostępne są konsultacje z problemami włąsciwie 24h/7. Sam kilka razy potrzebowałem sprawdzić np. zadanie przed kolokwium i dostawałem szybką odpowiedź dzięki czemu udawało mi się uzupełnić brakującą wiedzę bezpośrednio przed zaliczeniem. Polecam, szczególnie osobom, które lubią nawiązywać lepsze kontakty z korepetytorem.

Ewa

Dziękuję, pozdrawiam:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Napisałem do korepetytorki kilka dni temu z samego rana w celu konsultacji zadań z farmakologii i jeszcze tego samego dnia udału mi sie uzyskać rozwiązania z wyjaśnieniami, które stanowiły wystarczający podkład do nauki i zdania kolokwium następnego dnia.

Ewa

Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Czas podczas zajęć wykorzystany maksymalnie intensywnie, duży przekaz wiedzy + możliwość przerabiania próbnych testów/odpowiedzi na pytanie zadawane przez Panią Ewę podczas korepetycji co bardzo motywuje do nauki we własnym zakresie i umożliwia stałą kontrolę zdobywanej wiedzy.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć, kolokwium zdane bez problemu, teraz czas na egzamin!

Ewa

Z egzaminem także damy radę!
Dziękuję za opinię i do usłyszenia:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2022

Polecam z całego serca!!

Ewa

Dziękuję:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2022

Polecam!
Ekspresowa pomoc z zadaniami z recept i bardzo dobry kontakt z korepetytorem.
Płatność dopiero po zrealizowaniu zadań i omówieniu ich szczegółowo, co zwiększyło moje zaufanie i zadowolenie z realizowanej usługi.
Dodatkowo zrozumiałem bardzo dobrze zagadnienie i bez większych trudności podszedłem do kolokwium z farmakologii.
Szymon

Ewa

Dziękuję Szymonie za zaufanie i skorzystanie z pomocy
Pozdrawiam:)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2022

Najlepsza korepetytorka na jaką trafiłam!
Pani Ewa jest bardzo miła, pomocna i dobrze przygotowana na każde zajęcia -przygotowuje prezentację/ pliki z worda / podręczniki / skrypty / różne pliki pdf które są modyfikowane podczas zajęć pod moje potrzeby i wymagania prowadzących a następnie są udostępniane przez email po każdych zajęciach, co umożliwia naukę i powtórki do egzaminu.

Ewa

Dziękuję za opinię:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Korzystałam kilkukrotnie z pomocy Pani Ewy z różnych przedmiotów, głównie farmakologii i mikrobiologii w tym z pomocy w przygotowaniach do egzaminów praktycznych
Zajęcia ciekawe, zawsze wszystko przebiegało pomyślnie i zgodnie z ustalonym wcześniej planem a kolokwia zdawałam na wysokie oceny
Mogę polecić z całego serca <3

Ewa

Dziękuję za opinię i życzę dalszych sukcesów na studiach
Pozdrawiam:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Wszystko w jak największym porządku,
Dobry kontakt
Polecam

Ewa

Dziękuję za opinię i zapraszam ponownie:)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Super zajęcia, bardzo ciekawe, oparte na praktyce i doświadczeniu.
Kolokwium zdane na 5,0 w pierwszym terminie.
Polecam

Ewa

Dziękuję za opinię i gratuluję świetnej oceny:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Pani Ewa pomogła mi przygotować się do wrześniowego egzaminu. Jest osobą bardzo konkretną, świetnie przygotowaną do zajęć, imponuje wiedzą, przesyła bardzo fajnie przygotowane prezentacje. Efekt naszej wspólnej pracy jest taki, że zdałam egzamin na 5. Polecam wszystkim zajęcia z Panią Ewą.

Ewa

Dziękuję bardzo za miłe słowa i niezmiernie cieszy mnie ocena bardzo dobry z egzaminu!
Polecam się na przyszłość:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Pani Ewa super mi wytłumaczyła mikrobiologię i dzięki niej zdałam bez problemów egzamin. Zajęcia były bardzo fajne, merytoryczne, przystępnie wytłumaczone. Serdecznie polecam zajęcia z mikrobiologii!

Ewa

Dziękuję bardzo i gratuluję zdanego egzaminu:)
Pozdrawiam serdecznie

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Bardzo polecam przygotowanie z mikrobiologii!
Profesjonalne podejście do tematu, dużo materiałów z różnych źródeł, zajęcia zmotywowały mnie do rzetelnego przygotowania do egzaminu i zaowocowały świetnym wynikiem końcowym.

Ewa

Dziękuję za opinię i cieszę się że mogłam pomóc
Pozdrawiam:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Profesjonalna pomoc w ekspresowym tempie.
Bardzo Dziękuję Pani Ewie podjęcia się i udzielenia mi pomocy przed egzaminem z Anatomii
Gorąco i Serdecznie Polecam

Ewa

Dziękuję bardzo!
Powodzenia na egzaminie:)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z przedmiotu farmakologia. W krótkim czasie zdążyłem nadrobić wszystkie zaległości z całego roku.
Bez żadnych uwag, wszystko jak najbardziej okey
Dziękuję i na pewno odezwę się jeszcze nieraz
Pozdrawiam
Andrzej

Ewa

Dziękuję za opinię i do usłyszenia:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Polecam bardzo!!!
Od początku lipca przygotowuje się na poprawę egzaminu z przedmiotu fizjologia i już po kilku zajęciach jestem bardzo zadowolona ze stanu swojej wiedzy i tempa w jakim nadrobiłam zaległy materiał z całego roku. W końcu rozumiem jak funkcjonuje ludzki organizm, a nie uczę się tylko na pamięć podręcznika, czego wymagała moja uczelnia, a co okazało się nie wystarczające do zaliczenia przedmiotu. We wrześniu na pewno podejdę do egzaminu bez żadnych obaw.

Ewa

Super! Dziękuję:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Napisałam 3 dni temu SMSa do Pani Ewy późnym wieczorem w sprawie pomocy z przedmiotu biochemia. Otrzymałam szybko telefon zwrotny-darmową pomoc w trakcie konsultacji telefonicznej z 2 zadaniami które zrobiłam sama a których nie byłam pewna oraz pomoc z 3 pozostałymi zadaniami. Zadania otrzymałam na email jeszcze przed północą i zdążyłam je odesłać w terminie. Mimo pomocy o tak późnej porze cena była stosunkowo niska a zadania wykonane bezbłędnie. Dzisiaj wpadła piąteczka!
Dziękuję z całego serca za szybki ratunek na mojej mecie z biochemią

Ewa

Bardzo się cieszę, że Nasze zadania zostały ocenione tak wysoko
Gratuluję i zapraszam ponownie:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 czerwca 2021

NIE POLECAM!! Pani Ewa podjęła się wykonania zadania - 2x potwierdziłam że zadanie jest aktualne i termin realizacji miał być do czwartku - Pani Ewa zapewniała mnie że zadanie otrzymam do godziny 16 , dzień szybciej pisała , że zadanie wykonuje i wyśle na maila - i że na spokojnie mam się nie martwić !!!
I co? - > zachowała się w pełni nieodpowiedzialnie!! - nie odezwała się już wiecej , nie odpisywała , nie odbierała - tak po prostu !!!
Na szczęście inny korepetytor z profesjonalnym podejściem pomógł mi zaledwie w ciągu kilku godzin , natomiast jakąkolwiek współprace z Panią Ewą odradzam, ponieważ jak dla mnie to nie nauczyciel/korepetytor tylko osoba która zarabia pieniądze na innych jak jej wygodnie! NIE POLECAM!

Ewa

Szanowna Pani Aniu,

Wysłałam email z pytaniami dotyczącymi pracy w czwartek podczas jej wykonywania-około godziny 14 (m.in o wymaganą literaturę, zapis w pliku, wymogi co do odpowiedzi, poziom studiów) i nie dostałam odpowiedzi na niego.
Oprócz pracy i dodatkowych zajęć mam również innych uczniów i skoro nie dostałam odpowiedzi na email, ani tego samego dnia ani następnego z rana (sprawdzałam pocztę o 6 rano) i nie miałam potwierdzenia z jakiej literatury korzystacie u siebie na uczelni to ciężko mi było dostosować opracowania pod wymagania nałożone z góry czy pozostawić innych komunikatywnych uczniów bez swoich zadań czy zajęć.

Dodam że poziomy na uczelniach są bardzo zróżnicowane i nie zawsze łatwo jest się wstrzelić w program nauczania. Poza tym pytanie zawarte w emailu o kierunek studiów było także istotne-inaczej prace są sprawdzane na kierunku mikrobiologia a inaczej na kierunkach gdzie nie jest ona kluczowym przedmiotem.

W piątek miałam wyjazd służbowy i nie mogłam korzystać z telefonu, oczekiwałam na odpowiedź na email ale się jej nie doczekałam.

Nie rozumiem też Pani twierdzenia o zarabianiu pieniędzy na innych jak mi wygodnie.
Po pierwsze koszt za zadania był poniżej 100 zł a nie była to praca na chwilę, proszę mi uwierzyć że inni korepetytorzy drożej wyceniają pomoc w tego typu pracach a po drugie nie zapłaciła Pani ani grosza za nią-jeśli zależałoby mi na pieniądzach to brałabym całość przed wykonaniem zadania a nie po więc nie jest Pani stratna.

Cieszę się że znalazła Pani korepetytora z którym porozumiała się Pani na tyle by mieć gotowe zadanie:)

Pozdrawiam i życzę powodzenia z mikrobiologią, przyjemny przedmiot:)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Super zajęcia Polecam!

Ewa

Zapraszam ponownie:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Dzięki korepetycjom z Panią Ewą zdałem wszystkie kolokwia z farmakologii w pierwszym terminie włącznie z recepturą i mogę podejść bez żadnych problemów do zbliżającego się egzaminu. Bardzo szybka komunikacja i ciekawe zajęcia.
Dziękuję i polecam

Ewa

Cieszę się bardzo że mogłam pomóc, pozdrawiam i życzę powodzenia na kolejnych latach studiów!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Super zajęcia, bardzo duża wiedza, przekaz informacji w sposób bardzo przystępny, stosowane różne metody zapamietywania np. po przez kojarzenie czy rymowanki.
Pani miła i pogodna, atmosfera na zajęciach bezstresowa.
Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić wszystkim zainteresowanym.
Skorzystam z Pani pomocy na pewno jeszcze nie raz!!:)
Pozdrawiam

Ewa

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i powodzenia na sprawdzianie, trzymam kciuki!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.