El mundo creativo Ewa Snochowska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Kielce
Niestachów
Chmielnik
Włoszczowa
Daleszyce
Miedziana Góra
Ćmińsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jesteśmy szkołą języków obcych w Kielcach: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Nasza kadra to młodzi ludzie – po specjalistycznych studiach językowych, szkoleniach z metodologii nauczania języków, z doświadczeniem i odpowiednim przygotowaniem, pełni zapału, pozytywnej energii, podchodzący do pracy z pasją, która szybko się udziela! Zresztą… przekonacie się sami!Jak kojarzy Ci się szkoła językowa? Z zajęciami, które wszędzie wyglądają tak samo? Z mnóstwem dodatkowej pracy, którą musisz wykonać sam w domu? Z oklepanymi podręcznikami i nudnymi prowadzącymi? Czas z tym skończyć!el mundo creativo – w prostym tłumaczeniu: kreatywny świat!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

El mundo creativo Ewa Snochowska
IX Wieków Kielc 8/16
25-037 Kielce
NIP: 9592030576

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UJK w Kielcach
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.