Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Oferuję zajęcia indywidualne w tym m.in. naukę od podstaw, kontynuację , konwersacje .
Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz na zajęciach indywidualnych .
Dysponuję własnymi materiałami do nauki języka angielskiego na różnych poziomach .
Każdą lekcję staram się dopasować do poziomu ucznia, jego zainteresowań oraz potrzeb językowych. Bardzo ważna jest dla mnie systematyczna nauka tak by materiał, który realizujemy był trwale zapamiętany .Tempo pracy staram się dopasować do ucznia indywidualnie tak aby w pełni przyswoił sobie dany materiał.
Godziny zajęć – do ustalenia. Możliwość ustalenia terminów lekcji z tygodnia na tydzień , oraz pomoc doraźna – powtórka konkretnej partii materiału.
Zajęcia mogą odbywać się online , system pracy przez internet ,który przygotowałam , sprawdził się ,więc praca jest efektywna i uczniowie są zadowoleni ze swoich postępów w nauce języka angielskiego .

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zajęć. Zapraszam serdecznie !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.