Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 45 min

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

WITAM!

Jestem doświadczonym nauczycielem i wykładowcą.
Pomagam w nauce matematyki na każdym poziomie.

Przygotowuję do NOWEJ MATURY rozszerzonej oraz podstawowej. Specjalizuję się zwłaszcza w przygotowaniu do rozszerzonej matury z matematyki .

Mam ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z uczniami.
Oferuję wszystkie potrzebne pomoce dydaktyczne bez dodatkowych opłat.

Pełen zakres materiału studiów wyższych : macierze, granice, pochodne, całki, ciągi, szeregi, równania różniczkowe, funkcje wielu zmiennych, wektory, geometria analityczna, liczby zespolone, logika, rachunek prawdopodobieństwa i elementy statystyki.

Egzaminy, zaliczenia, poprawki.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2000 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Serdecznie polecam! Kolokwia i egzamin na Politechnice zdane dzięki tym zajęciom bez problemu, choć wcześniej miałem kłopoty.
Pierwszy raz spotkałem tak kompetentnego korepetytora, a zarazem mającego świetne podejście do drugiego człowieka.
Pełen profesjonalizm, biegła znajomość materiału studiów wyższych, umiejętność przekazania wiedzy. Dziękuję również za wyrozumiałość i sympatyczną atmosferę.

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Szczerze polecam, doskonała znajomość materiału studiów wyższych, trudno znaleźć tak biegle przygotowanego korepetytora, bez problemu przejrzyście tłumaczył zagadnienia i zadania, których inni korepetytorzy się nie podejmowali lub sprawiały im problem. Dwa kolokwia oraz egzamin z matematyki na PŁ zaliczone bez większego problemu, wcześniej było to dla mnie abstrakcją. Korepetycje połączone z chęcią nauki są tu właściwie gwarancją zdania. Dziękuję za profesjonalne podejście i wyrozumiałość.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Przyjemna atmosfera, pełen profesjonalizm i co najważniejsze- widać efekty zajęć. Choć z matematyką wyższą nigdy nie miałam styczności, dzięki tym spotkaniom udało mi się opanować materiał. Korepetycje bardzo wiele mi dały. Serdecznie polecam każdemu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Napisałam rozszerzenie na 88%!!! Z tej nowej matury!! Bardzo, bardzo, BARDZO dziękuję za pomoc. I ciągłą wiarę we mnie, mimo że czasem było ciężko:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za dwa lata wspólnej matematycznej harówki :) Nie wierzyłam, że to możliwe, ale dzięki tym dodatkowym zajęciom na maturze rozszerzonej zdobyłam 92%. Do tej pory rodzina uważa to za cud :) A to, że na politechnice na pierwszym roku wszystkie kolokwia zaliczyłam w terminie to już naprawdę tylko Pana zasługa.
Dziękuję też za dużą wyrozumiałość dla moich licznych błędów i bardzo sympatyczną atmosferę na zajęciach :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.