Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Katowice (centrum)
Mikołów
Łaziska Górne
Faktura VAT

Agata Sabuda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Agata Sabuda

O mnie

Jestem nauczycielem z pasją. Cenię sobie indywidualne podejście do każdego ucznia. Uważam, że nie ma ludzi bez talentu językowego - trzeba go tylko w sobie znaleźć.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Doktor
filologia polska
10.2015 - 06.2016
Górnośląska Wyższa Szkoła Hankowa
Doktor habilitowany
Coaching in Life and Business
Kursy i szkolenia
03.2017
CAE
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Language Academy Marta Sendek

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Z korepetycji korzystałem drugi raz w życiu. Tym drugim razem były korepetycje z Agatą. były to korepetycje przygotowujące z języka polskiego do matury. Przede wszystkim lekcje były prowadzone w miłej atmosferze. Na każdych zajęciach omawiała wszechstronnie wszystkie tematy, które przerabiałem w szkole, a także te, które pojawiały się na egzaminach maturalnych ustnych i pisemnych z zeszłych lat. Agata jest bardzo cierpliwa, gdy widziała, że mam z czymś problemy - tłumaczyła wyczerpująco, aż do skutku. Podsumowując, świetna korepetytorka. Miła i przede wszystkim bardzo cierpliwa. Nigdy nie odwoływała zajęć, gdyż bardzo jej zależy, by jej uczniowie zdali maturę, czego dowodem jest moja ZDANA MATURA za co bardzo jestem jej wdzięczny!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu - kompetentna, miła, cierpliwa, z dużym zacięciem i zdolnościami pedagogicznymi. Dzięki Pani Agacie udało mi się nie tylko bardzo szybko i efektywnie nadrobić zaległości i przygotować do egzaminu, ale także pokonać strach przed matura, która jak się okazało nie była taka straszna :) Lekcje z Panią Agatą to czysta przyjemność, miła atmosfera, zero stresu i pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam każdemu! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Po kilkunastu latach przerwy, od zakończenia szkoły zawodowej, podjęłam naukę w szkole średniej w systemie zaocznym. Niestety taki system nauki nie jest w stanie odpowiednio przygotować do matury. Dzięki wspaniałej osobie, która udzielała mi korepetycji, zdałam MATURĘ i to nową, która weszła w życie w 2015 roku. Agata, o której mowa, jest do tego wręcz stworzona. Jej korepetycje, to nie tylko nauka, to miło spędzony czas. Znajdzie sposób by dotrzeć do ucznia i przekazać mu, to co najcenniejsze i najważniejsze. Dzięki niej nie tylko zdałam maturę z j.polskiego i j.angielskiego z bardzo satysfakcjonującym mnie i ją wynikiem, ale również zdobyłam wiedzę, której nie miałam. Agata jest fachowcem w swej dziedzinie, szczerze, to ja bym chciała jeszcze ;) Szukasz korepetycji? Nie wahaj się ani chwili, dzwoń do Agaty. Polecam w 100 %

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Agata jest na prawde swtetna korepetytorka. Swietnie przygotowala mnie do nowej matury z polskiego w 2015r. (Zarowno pisemnej jak i ustnej) Bylam bardzo slabs z polskiego gdyz moj nauczyciel w szkole nie interesowal sie nami. Dzieki Agacie nauczylam sie pisac wypracowania i co najwazniejsze przelamalam strach przed egzaminem ustnym, z ktorego dostalam 85%. Dziekuje i polecam !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Agata jest bardzo dobra korepetytorka, bardzo miła, potrafiąca dobrze tłumaczyc. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji i każdemu który chce się douczyc albo nauczyć polecam Agate :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2014

Agata jest świetną korepetytorką. Wprowadza przyjemną atmosferę na zajęciach, co dla mnie jest bardzo ważne, bo pomogło mi przełamać się i w końcu zacząć mówić po angielsku. Sposób prowadznia zajęć jest dostosowany do moich postępów (celem jest matura rozszerzona). Korepetytorka zawsze jest przygotowana do lekcji. Poza tym widać zainteresowanie Agaty językiem angielskim, co dodatkowo motywuje i zaraża chęcią do nauki.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i ich efektów. Z uczennicy stosunkowo słabej, stałam się jedną z lepszych.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Jestem bardzo zadowolna z pracy oraz pomocy, jaką okazała Agata. Dzięki niej bardzo wysoko zdałam maturę. Jeśli szukacie bardzo dobrej nauczycielki, to serdecznie polecam :D gwarantowana miła atmosfera i świetna pomoc w nauce :D

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Rok temu pomagała mi w nauce do Matury z polskiego :)
Jestem tak zadowolony, ze gdy ogłosili wyniki to wrecz skakałem z radości, bo z ustnej miałem 90% bez sciemy, a pisemny ponad 50% gdzie nawet takie wyniki mi sie nie sniły po nocach, bo pilnym uczniem nie byłem. Nauczycielka bardzo dobrze umie wytłumaczyc, cierpliwa, spokojna oraz posiada własne materiały wiec polecam jej nauczanie.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Pomoc przy nauce do matury z języka angielskiego była bardzo pomocna. Polecam współpracę!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy którą wykonała dla mnie Agata. Mature ustną dzięki jej pomocy zdałam na 85 % z czego jestem bardzo zadowolona ;) Polecam jeśli ktoś potrzebuje pomocy to zgłaszajcie się do niej ;)

avatar
ja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Fantastyczna kobieta. Ogromna wiedza i umiejetnosci w tlumaczeniu. Bardzo wyrozumiala i łatwo mozna sie z nia dogadac. Osobiscie moge polecic wspolprace z nia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.