Ewa Agnieszka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Malbork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie szkolnym i akademickim. Jeżeli chcesz się przygotować do egzaminu, poćwiczyć konwersację, nauczyć się swobodnie mówić i "poczuć język" - zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Christina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Witam serdecznie,
Pragne bardzo goraco polecic ta nauczycielke. Jednym slowem kocha to , co robi. Jest mi niezwykle miło zarekomendować Agnieszke , jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Zajęcia językowe, w których mam okazję uczestniczyć, w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, zajęcia przez z nią prowadzone są ciekawe i bezstresowe. Niezauważalnie wciąga w rozmowę w języku francuskim i nagle zdajesz sobie sprawę, że mówisz w tym jezyku Mnie taki sposób nauczania bardzo odpowiadał, nie bałam się mówić, co jest ważne w nauce francuskiego .

Jest to wspaniały nauczyciel i gorąco Ją polecam.

Dr. Krystyna Maria Schönberger
Rechtsanwältin
LL. M. Master of German and Polish Law
dipl. Sprachpädagogin
dipl.Dolmetscherin

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.