Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku udzieli korepetycje w zakresie kształcenia słuchu oraz gry na fortepianie z elementami improwizacji fortepianowej. Oferta skierowana dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz miła atmosfera na zajęciach. Możliwość dojazdu do klienta. Serdecznie zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Brak tu odpowiedniej oceny. Pani Natalia jest celująca. Profesjonalna, ciepła, uprzejma, z talentem pedagogicznym. Po niecałym roku niewytężonej pracy córka otrzymała jedną z najwyższych punktacji na egzaminie do szkoły muzycznej. Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2014

Córka na spotkanie z p. Natalią czeka z wielka niecierpliwością, sama nazywa te spotkania , "jej atrakcją" Lekcja taka jest bardzo bogata i co ważne dla dziecka dynamicznie zmieniają się kolejno zadania więc jest ciekawie.
Oprócz typowej nauki czytania z nut , ułożenia prawidłowo rączki, powtarzania dzwięków jest mnóstwo muzycznych zabaw, rozwijających to poczucie tempa, to znów pamięć muzyczna, kiedy klaskaniem powtarza nutki a innym razem wrażliwość jak choćby w ćwiczeniach gdzie dziecko opisuje charakter słyszanej muzyki, po dziewczyny także co kocha moja córka śpiewają wspólnie. Wiem że Kalinka jest najzupełniej przeciętnie uzdolniona muzycznie ale jestem pewna ,że rozwijając ten obszar rozwija się cała. Co zaowocuje jej w przyszłości.
A pani Natalia? jest stonowana , ciepła i bardzo profesjonalna :)
Pani Natalio dziękujemy za ten wspólny czas
Anna Róg, mama 5 letniej Kalinki

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2013

Hmm... Cóż powiedzieć? Nie zawsze uroda chodzi w parze z inteligencją i talentem. W ciągu 1,5 godziny nauczyłem się grać oburącz bardzo polecam rewelacyjna nauczycielka

Natalia

No cóż..widocznie dla niektórych bardziej zależy na nowych kontaktach towarzyskich, a nie na nauce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.