Szkoła Języków Obcych Euroschool Łowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łowicz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Języka obcego uczymy się w tej samej kolejności co języka ojczystego – dlatego najskuteczniej jest zacząć właśnie od jak najmłodszy lat!
Najmłodsze dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny: podczas zabawy, śpiewania piosenek, wykonywania wspólnie z lektorem różnych czynności, oglądania i kolorowania obrazków, zabaw również ruchowych. Nauka przebiega szybko i skutecznie, a co najważniejsze w miłej, radosnej atmosferze!

Już po pierwszych kilku zajęciach dzieci będą rozumieć co mówi do nich lektor, bo zajęcia prowadzimy w języku obcym. Nauczą się prawidłowego brzmienia słów, poszczególnych głosek, akcentu. W tak młodym wieku przyswojenie fonetyki będzie dla nich równie łatwe jak w przypadku języka ojczystego.Piosenki i rymowanki w języku angielskim, z użyciem gestykulacji stymulują dziecko i pomagają zapamiętywać nowe słowa. Podczas wspólnej nauki i zabawy dzieci zapamiętają szybko i bez wysiłku nowe słówka i wyrażenia.

Rozumiemy, że dzieci mają wiele innych obowiązków i nauki, więc staramy się by jak najwięcej skorzystały z zajęć. Ale zadajemy również pracę domową ( w odpowiedniej ilości dobranej do danej grupy wiekowej) ponieważ wiemy, jak duży ma ona wpływ na proces nauki języka obcego.W przypadku starszych dzieci kursy kończą się egzaminem końcowym, a każde dziecko otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Zapraszamy serdecznie!
Szkoła Języków Obcych
99-400 Łowicz, ul. Krakowska 19
Tel. 46 830 20 67

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Szkoła Języków Obcych Euroschool Łowicz
ul. Krakowska 19
99-400 Łowicz
NIP: 8341768108

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.