Eugeniusz Barkow

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Eugeniusz Barkow

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zacznijmy od podstaw lub kontynuujmy Twoja naukę i polepszmy razem świat muzyki.

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na skrzypcach i gitarze. Chętnie dopasuje Twoje lekcje i program do Twoich umiejętności i ulubionego gatunku muzyki. Jeśli masz parę i chciałbyś grać duety, z przyjemnością zaaranżuje program pod Was. Lekcje również mogę poprowadzić dla Ciebie lub dla Was w języku rosyjskim.

Moje muzycznie doświadczenie zacząłem w wieku 7 lat. Od tego czasu zdążyłem zdobyć umiejętności na Białorusi i Ukrainie a podsumowaniem nauki było ukończenie Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. W trakcie studiów uczestniczyłem w takich orkiestrach jak ‘Opera i Filharmonia Podlaska’, ‘Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży‘  oraz ‘Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca MAZOWSZE’. W trakcie studiów założyłem razem z kolegami zespół ‘Five Can Play’ (facebook - FiveCanPlay) z którym mieliśmy szczęście grać w takich krajach jak Francja, Dania, Niemcy, Litwa, Szwajcaria i Norwegia. Kształciłem się jako aranżator, rozpisywałem covery dla zespołu. Pod koniec studiów chciałem rozwijać się nie tylko jako muzyk grający na instrumencie smyczkowym ale również jako gitarzysta i pianista. Zacząłem pisać covery dla trzech instrumentów na których gram sam i kontynuuję dalej jako aranżator we własnym projekcie ‘Your Personal Chord’.

Wiem jak to jest ‘zacząć grać’, ale wbrew pozorom to nie wymaga wielkiego talentu. Nauczymy się tworzyć coś pięknego a zarazem prostego. Najważniejsza jest chęć, a umiejętności z czasem można nabrać. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Pedagogika instrumentalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.