Gabinet Głosu

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka110 / 60 min

Gabinet Głosu

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje śpiewu i poprawnej emisji głosu wszystkich tych, którzy chcą dopracować swój warsztat, jak i tych zupełnie początkujących.

Podczas zajęć dowiesz się:

- jaka jest prawidłowa emisja głosu
- jak pracować nad właściwym oddechem
- jak wyrównać rejestry głosu
- jak poszerzyć swoją skalę
- teoria prawidłowego i zdrowego funkcjonowania aparatu głosu
- techniki relaksacji pozwalające opanować stres na scenie
- jak pracować nad utworem
- ćwiczenia dykcyjne
- frazowanie
- styl wykonawczy
- interpretacja wybranego utworu
- jak pracować z mikrofonem
- techniki wokalne

Posiadam bazę podkładów i nut do wielu utworów z muzyki rozrywkowej i jazzowej. Mogę też przygotować podkłady specjalnie dla ucznia, np. autorskich utworów, lub tych nigdzie nie dostępnych. Pomagam w doborze repertuaru.

Przygotowuję do koncertów, występów publicznych, festiwali i konkursów, egzaminów wstępnych do szkół muzycznych oraz uczelni wyższych o profilu artystycznym. Z wykształcenia jestem muzykiem/wokalistką, absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu oraz Wokalistyki na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej na PWSZ w Nysie. Regularnie występuję na scenie, posiadam dwa zespoły, tworzę muzykę autorską, piszę teksty, gram.
Moja wiedza i umiejętności oparte są na wieloletniej praktyce i pracy indywidualnej oraz grupowej, z wokalistami, zespołami wokalnymi, chórami gospel oraz na udziale w warsztatach i lekcjach indywidualnych u specjalistów polskich i zagranicznych. Zajęcia odbywają się w mojej pracowni, która jest miejscem akustycznie przygotowanym na dzikie wrzaski jak i spokojne skupienie się na sobie, bez obawy bycia usłyszanym przez sąsiadów. Posiadam tam odpowiedni sprzęt i oprogramowanie umożliwiające rejestrację dźwiękową zajęć.

1 h / 110 zł

Pierwsza lekcja trwa 1,5 h (pół godziny jest gratis) abym mogła poznać Twoje inspiracje i aspiracje. W oparciu o Twoje potrzeby i problemy układam plan pracy nad głosem, który będziemy realizować na kolejnych spotkaniach.

Zapraszam na moją stronę internetową: www . spiew-wroclaw . pl oraz na www. facebook. com/GabinetGlosu

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 18:30
Wtorek10:00 - 18:30
Środa10:00 - 18:30
Czwartek10:00 - 18:30
Piątek10:00 - 18:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 54
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Kasia jest świetna. Pracuje przy użyciu konkretnych technik i nieustannie rozwija się jako nauczyciel, co ma swoje odbicie na lekcjach, do których często wnosi świeże inspiracje i elementy. Poza otwieraniem mojej głowy na miłość do tego, co wydobywa się z moich ust, zawdzięczam jej również odkrycie we mnie (póki co bardzo małego) kompozytora. Dzięki niej po raz pierwszy ułożyłam jakąkolwiek melodię, w dodatku do własnego tekstu. Nie wspominając już o otwarciu mnie na biały śpiew i pokazaniu świata pieśni tradycyjnych, na bazie których dużo pracowałyśmy. Polecam wszystkim gotowym na intensywną podróż wgłąb swoich możliwości.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Zajęcia z Kasią odbywają się w przemiłej atmosferze, plan jest dostosowany indywidualnie w zależności od potrzeb i celów! Gorąco polecam! ☺️

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Kasia jest jedyną w swoim rodzaju przewodniczką i nauczycielka dla raczkującego ducha artysty! Ciepła, zawsze roześmiana i pozytywnie podchodząca do życia. Bardzo profesjonalna, dostosowuje ćwiczenia, repertuar i program lekcji do indywidualnych naszych potrzeb i możliwości. Daje siłę i motywuje do ciągłego samorozwoju, sama również nieustannie poszerza swoją wiedzę. Robi to co kocha i wychodzi jej to wspaniale!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Bardzo polecam zajęcia w Gabinecie Głosu zarówno początkującym jak i zaawansowanym pasjonatom śpiewu! Kasia nie stwarza dystansu, co sprawia, że każdy student ma bardzo komfortowe warunki rozwoju. Jest osobą, która nieustannie się kształci, przez co nie ma mowy o rutynie na zajęciach. To, co wyróżnia Kasię na tle większości nauczycieli, to pasja, zaangażowanie i bardzo indywidualne podejście do każdego z uczniów :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Zajęcia u Kasi to nie tylko praca nad głosem i techniką śpiewu ale także pasjonujące i rozwijajce rozmowy o inspiracjach i pasjach:). To rodzaj muzyczej terapii w świecie dżwięków zarówno na lekcjach indywidualnych jak i świetnych warsztatach grupowych. Polecam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Zajęcia z Kasią to są najlepsze zajęcia na które kiedykolwiek chodziłem. Można się u niej niesamowicie rozwinąć. Pracując z Kasią (Gabinet Głosu) niecały rok, sądzę, że przeszliśmy całkiem sporo z moim głosem :) Kiedy przyszedłem do niej to myślałem, że jestem basem, że nie mogę z siebie wydobyć wysokich dźwięków i nic się nie da z tym zrobić. A tu proszę... teraz największą przyjemność mi sprawia śpiewanie wyższych tonów! Nie dość, że na zajęciach można się rozwinąć wokalnie to i w pewnym sensie życiowo ;) Zdecydowanie polecam Gabinet głosu z całego serca! Dać sobie głos za pomocą śpiewania to najlepszy prezent jaki można sobie sprawić ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Świetna nauczycielka, od pierwszej lekcji natychmiast odniosłem wrażenie ze nie da się jej nie lubić, a już po paru lekcjach wyraźnie zobaczyłem swoje postępy, nie tylko w kwestii samego śpiewania, muzyki ale tez podejścia do samego siebie.Kasia to świetny nauczyciel oraz bardzo dobry przewodnik duchowy :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Zajęcia z Kasią to piękna przygoda, która pozwala człowiekowi zainteresowanemu swoim głosem oraz wnętrzem poznać, zrozumieć i zaakceptować to, co dzieje się głęboko w nas, a wychodzi na zewnątrz w postaci dźwięku. Nasz głos to piękny, unikalny dar, nośnik emocji które kryją się w nas. Kasia uczy i cierpliwie tłumaczy jak pozwolić, by wydobywał się z nas swobodnie, nie będąc hamowanym przez niepotrzebne napięcia, a przez to brzmiał po prostu prawdziwie.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Z calego serca moge polecic lekcje u Kasi. Jest to praca nie tylko nad wokalem, ale rowniez nad samym soba. Z wielka przyjemnoscia pokonuje 50 km by pozniej spedzic pelna pracy godzine w Gabinecie Glosu. Goraco polecam !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Bardzo gorąco polecam Gabinet Głosu. Dzięki lekcjom u Kasi nauczyłam się panować nad swoim głosem, samodzielnie pracować nad emisją, zrobiłam ogromny progres i doświadczyłam wielu ciekawych konfrontacji, ze swoim głosem, scena jak i sama sobą. Wszystkim osoba chcącym rozwijać się w kierunku wokalnym jak i po prostu muzycznym bardzo polecam Gabinet Głosu.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam Gabinet Głosu. Kasia ma w sobie 'to coś' co sprawia, że potrafi dotrzeć do drugiej osoby. Po pół roku chodzenia na lekcje, szczególną poprawę zauwazylem w zwiększeniu wiary w swój głos i możliwości. Oprócz tego, sama technika śpiewania uległa zauważalnej poprawie. Zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których w ogóle nie miałem pojęcia. Zdecydowanie polecam!

avatar
.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Gabinet głosu to mój drugi dom a Kasia to wspaniały nauczyciel oraz przyjaciel. Po każdej lekcji zaczynam kochać swój głos jeszcze bardziej :). Kasia jest niezwykle wspaniałą terapeutką głosów oraz dusz. Dzięki Kasi staje się nie tylko lepszą wokalistką ale i człowiekiem. Polecam najmocniej z całego serduszka!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Uwielbiam! Każda lekcja z Kasią,to coś niezwykłego. Często zdarza mi się biec do Gabinetu Głosu prosto z pracy, więc też nierzadko jestem wykończona i jedyne o czym marzę,to iść spać. Jednak,przekraczając próg Gabinetu całe zmęczenie znika,jak za dotknięciem magicznej różdżki, i wcale nie przesadzam. To miejsce ma w sobie coś magicznego, a to wszystko dzięki Kasi, osoby,która swoją energią potrafi zarazić nawet i leniwce. Jestem tu już prawie trzeci rok i chcę więcej! Polecam Gabinet Głosu całym swoim serduchem!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Z całego serca mogę polecić lekcje z Kasia, jak i sama Kasie :)! Jest to osoba z ogromna pasja do tego co robi. Dobiera odpowiednie narzędzia pracy, indywidualnie do potrzeb ucznia. Kasia nie tylko działa cuda jako nauczyciel wokalu, ale tez wspiera duchowo i wysyła mnóstwo pozytywnej energii. Po każdej lekcji z nią wychodzę uśmiechnięta i gotowa na wszelkie wyzwania ;).

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Serdecznie polecam lekcje w Gabinecie Głosu. Kasia jest profesjonalistką w każdym calu. Przychodzisz z problemem związanym z emisją, a wracasz z jego rozwiązaniem!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

"Jestem przekonana, że spotkania z Kasią na zawsze pozostaną w mojej pamięci i w sercu. Miałam pragnienie większego uwolnienia swojego głosu i pośpiewania. Chciałam, przy wsparciu Kasi robić to, co od zawsze sprawia mi przyjemność i radość, co wyraża w jakiś sposób mnie samą. Dostałam to wszystko i o wiele więcej, bo oprócz ćwiczeń z emisji głosu, śpiewania pieśni z różnych krajów, improwizacji, miałam ogromną przyjemność współpracować z kobietą, która jest po prostu na swoim miejscu, a w swoją pracę wkłada serce, mądrość i wielką pasję."

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Lekcje u Kasi to sama przyjemność. Indywidualne podejście do ucznia, ogromna wiedza i doświadczenie, a przy tym serce na dłoni. Są to spotkania, na których człowiek rozwija się nie tylko muzycznie, ale również wewnętrznie. Poznaje samego siebie. Serdecznie polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Kasia jest świetną nauczycielką, ma pasję tego co robi, lekcje sa ciekawe, dynamiczne i pełne zaangażowania. Poza tym Kasia jest osoba obdarzoną bardzo ciekawą osobowością i dużym temperamentem, zatem każde spotkanie z nią daje duzy zastrzyk pozytywnej energii. Potrafi zmotywować. Bardzo polecam!

avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Spotkania z Kasią traktuję jak superwizje - u Pakosy oprócz śpiewu także dużo jest rozmów, bo nie od dziś wiadomo, że śpiewający pracuje także (jeśli nie przede wszystkim) głową. Słowa oraz rady które otrzymałam podczas lekcji do dzisiaj bardzo mi pomagają przed występami.
Bardzo sobie cenię Jej doświadczenie, to, jak mądrym i otwartym jest człowiekiem.
Szczególnie polecam nie tylko osobom, które chcą zacząć przygodę ze śpiewem, ale przede wszystkim wokalistom - żeby pogłębiać samoświadomość, potrafić więcej i lepiej, ciągle się rozwijać.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Nauczyciel z pasją, który potrafi motywować i u którego atmosfera na lekcjach jest wspaniała.

W trakcie nauki poszerzyłem swoją skalę, zrozumiałem co i jak działa (Kasia przykłada dużą uwagę do tego, by zrozumieć, a nie bezmyślnie powtarzać) i teraz z o wiele większą łatwością wydobywam swój głos.
A przede wszystkim w siebie uwierzyłem, bo nad tym też Kasia pracuje.

Byłem u 3 nauczycieli śpiewu i dopiero u Kasi zobaczyłem i usłyszałem postępy. Naprawdę warto.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Kasia jest niesamowitą osobą ! W każdym calu jest profesjonalistką i z pewnością jest właściwą osobą na właściwym miejscu, która kocha to co robi i robi to bardzo dobrze wkładając w wykonywaną pracę całe swoje serce.. Na swoich lekcjach przekazuje ogromną wiedzę, którą zdobyła dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. Przez parę miesięcy współpracy z Kasią nauczyłam się naprawdę dużo, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Uwierzyłam również w siebie i za to jej naprawdę dziekuję. SZCZERZE Polecam wszystkim :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Profesjonalizm zaangażowanie i wspaniała atmosfera na lekcjach.
Budowanie wiary we własne umiejętności.
Czas na lekcjach mija tak szybko a chciałoby się jeszcze i ...
Jestem pod dużym wrażeniem.Dziękuję za dotychczasową współpracę.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Przede wszystkim oprócz ogromnej wiedzy na temat śpiewania, Kasia jest również świetnym terapeutą. Wokaliści często miewają różnego typu blokady, które Kasia bardzo trafnie potrafi zdiagnozować, aby można było je likwidować. Jako, że muzyka towarzyszy mi już od bardzo dawna, to i spotkałem na swojej drodze wielu nauczycieli śpiewu. Kasia w jednym różni się od wszystkich! Potrafi docenić nawet NAJMNIEJSZY postęp. Zwraca uwagę na to co robi się źle, ale najwięcej skupia się na tym co zrobiło się dobrze- to niesamowicie motywuje do pracy. Oprócz tego lekcje przebiegają w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Każdy kto szuka nauczyciela śpiewu- od Kasi dostanie wszystko czego potrzeba, aby stać się dobrym wokalista. SZCZERZE POLECAM! Kasia is the best ! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Przede wszystkim - co zauważyłem też na koncercie uczniów, Kasia ma do każdego indywidualne podejście i autentycznie troszczy się o uczniów, o to jak im idzie.
Dla mnie to było coś więcej niż tylko nauka śpiewania. To była nauka wiary we własne siły i to, że mogę być taki jaki jestem.
Każdy będzie ćwiczył co innego, na naszych lekcjach było dużo analizowania i pracy nad sobą.
I tyle, po całym tym czasie mam wrażenie że dostałem coś więcej niż warsztat do pracy nad własnym głosem, nie żałuję :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2015

Profesjonalne, indywidualne, pełne zaangażowania podejście do nauczania i z sercem co najważniejsze. Oprócz fachowej nauki śpiewu, uczy samoakceptacji i budowania wiary w siebie/swój głos. Bardzo utalentowana osoba, wierząca w potencjał drugiego człowieka..

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Pod okiem Kasi z ogromną radością można sobie uświadomić czym jest głos i jak go używać. Lekcje są świetną przygodą, która daje ogromną satysfakcję. Już po pierwszych zajęciach chce się więcej!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Zajęcia bomba. Naprawdę nie znam tak pozytywnego i zaangażowanego w pracę nauczyciela, a przy tym wspaniała atmosfera i nowatorskie podejście. Z przyjemnością spędza się każdą godzinkę na zajęciach z Kasią.

Polecam każdemu profesjonaliście i osobie, która chce nauczyć się śpiewać, bo kocha to robić.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Kasia jest nowatorką - lekcje są ciekawe, rozwijają nie tylko umiejętności wokalne, ale także poszerzają światopogląd.
Warto podjąć próbę odnalezienia siebie poprzez śpiew u niej. U Kaśki człowiek nie tylko uczy się śpiewać :) - uczy się też jak przełamać swoje wewnętrzne bariery i schematy.
Polecam !
Myślę, że każdy znajdzie na zajęciach to czego szuka. :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Bardzo polecam zajęcia u Kasi, która nie tylko kształci zdolności wokalne ale także potrafi podnieść człowieka na duchu :). Zajęcia naprawdę profesjonalne, a afekty szybko widoczne. Jeśli kochasz śpiewać i chcesz żeby ktoś pomógł ci odnaleźć swój głos to Kasia jest świetnym wyborem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Nic tak nie otwiera człowieka na świat, innych ludzi, ale przede wszystkim na samego siebie, jak śpiewanie. Kasia doskonale wie jakimi ćwiczeniami pozbyć się wszystkich blokad i wydobyć z siebie 'swój' głos. Jest niesamowiecie ciepłą osobą, na lekcjach tworzy przyjemną atmosferę, a w jej oczach widać ogromną pasję do tego co robi. Jest świetną nauczycielką, a mimo to cały czas się doszkala, szuka nowych technik, które później przekazuje swoim uczniom. Jeżeli potrafi sobie poradzić nawet z największym amatorem, którego przeraża sam fakt wydobycia z siebie jakiegokolwiek dźwięku, to znaczy, że jest wspaniałą nauczycielką! :-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Świetna nauczycielka, mająca bardzo dobre podejście do ucznia. Kasia potrafi zaskoczyć niektórymi ćwiczeniami co sprawia, że zajęcia z nią są również świetną zabawą. Dodatkowo mimo tego, że posiada już ogromną wiedzę to cały czas się dokształca książkami i różnymi warsztatami co świadczy o bardzo profesjonalnym podejściu do tego co robi. Zdecydowanie polecam!!! :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Bardzo dobra korepetytorka z pasją i doskonałym podejściem do ucznia. Kasia podchodzi indywidualnie do każdej osoby, dzięki czemu nauka u niej jest czystą przyjemnością. Ma świeże podejście do muzyki i technik śpiewania, potrafi w ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę. Polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2014

Profesjonalnie przygotowanie do każdej lekcji, indywidualne podejście do ucznia i przede wszystkim świetna atmosfera. Kasia uczy z pasją, dzięki czemu chce się przychodzić do niej na lekcję. Szczególnie cenię zwracanie uwagi nie tylko na techniczne kwestie, ale też aspekty psychologiczne w śpiewaniu.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Lekcje u Pani Kasi upewniły mnie w przekonaniu, że systematyczną i ciężką pracą można osiągnąć cel. Już po kilku lekcjach mój wokal był lepszy, a profesjonalne ćwiczenia pomogły mi odkryć możliwości o których wcześniej nie wiedziałam.
Pani Kasu! Cwiczenie na chrypkę działa!

avatar
Gonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Świetny,pozytywnie motywujący nauczyciel śpiewu,zaangażowany w indywidualne problemy wokalne ucznia.Kasia napełnia wiarą w siebie i własne umiejętności wokalne,wydobywa z głosu to co najlepsze,najciekawsze i to o czym nie miało się wcześniej pojęcia.Lekcje z Kasią są ciężką pracą i wielką przyjemnością.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Uwielbiam lekcje z Panią Kasią!!! Ma mnóstwo cierpliwości, mogę się przy niej otworzyć i razem rozwiązałyśmy nie jeden problem.dzięki niej śpiewam o wiele lepiej niż kiedyś. Jestem bardzo zadowolona!!

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Konkretna, miła, wymagająca, można nawet powiedzieć, że psycholog muzyczny. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Można się dużo nauczyć... Jak dla mnie najlepsza spośród tych z którymi miałam przyjemność... jeżeli chcesz poprawić wokal to naprawdę warto... sama się o tym przekonałam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Polecam wszystkim! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2014

Świetne indywidualne podejście, brak jakiegokolwiek stresu na lekcjach, niesamowita wiedza i cierpliwość!! Bardzo słyszalne efekty po krótkim czasie, które naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyły!!

avatar
emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

bardzo przyjemnie spędzam czas z Kasią. jest niezwykle kompetentna w tym co robi, jest też ciekawym człowiekiem. cudownie się z Nią śpiewa i bardzo dobrze rozmawia. polecam zdecydowanie, a co!:)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Świetnie prowadzone lekcje.Indywidualne podejscie do ucznia.Ogromna wiedza muzyczna i pedagogiczna,dająca zaskakująco pozytywne efekty.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Bardzo duża wiedza muzyczna, indywidualne podejście do ucznia i cenne uwagi, dzięki którym na bieżąco można korygować błędy. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co sprawia, że nauka śpiewu z Kasią to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2014

Bardzo dobre przygotowanie muzyczne sprawia, że czuć pełen profesjonalizm podczas zajęć. Celne uwagi, które motywują do dalszej pracy. A co najważniejsze czuć efekty tej pracy i rozwój swoich możliwości. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam Kasię!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Przeogromna wiedza, kreatywne podejście do zajęć, ciekawe pomysły wykorzystania głosu oraz ogromna inspiracja i motywacja do pracy!!! Pani Kasia pokazała mi wachlarz moich możliwości wokalnych o ktrórych nie miałam pojęcia. Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2014

Świetna atmosfera prowadzonych zajęć oraz profesjonalne podejście do ucznia to tylko niewielka część szerokiego zakresu kompetencji pani Kasi. Dla mnie najistotniejszym elementem lekcji jest obszerna perspektywa i zwracanie uwagi na pozawokalne aspekty nauki (nastawienie, ekspresja oraz kwestie psychologiczne). Z pełną odpowiedzialnością POLECAM!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2014

Na zajęciach Pani Kasi jest bardzo sympatyczna atmosfera, dzięki tym zajęciom sporo się nauczyłam mimo to, że uczęszczam na nie dopiero 4 miesiące. Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2014

Profesjonalne podejście, lekcje odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze, ćwiczenia z Kasią dają bardzo dobre efekty dla głosu. Gorąco polecam.

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2014

Polecam lekcje u Pani Kasi. Profesjonalne podejście do ucznia, na lekcjach panuje bardzo miła atmosfera. Nawet kilka lekcji może poprawić panowanie nad własnym głosem. Jednak niewątpliwie warto pobrać wiele więcej lekcji, bo to naprawdę pomaga

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2014

Świetnie się współpracuje. Kolejne zajęcia są motywacją do pracy, niosą ze sobą dużo przyjemności i satysfakcji. Gorąco polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Profesjonala forma edukacji, elastyczne godziny zajęć dostosowane do potrzeb ucznia. Po kilku lekcjach usłyszałem swój prawdziwy głos. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Polecam! Warto skorzystać z tych lekcji, naprawdę dużo dają!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Z niecierpliwością czekam na każdą lekcję z Panią Kasią, ponieważ są interesujące i zawsze uczę się czegoś nowego. Jeżeli mam jakiś problem lub czegoś nie potrafię wykonać Pani Kasia zawsze znajdzie sposób aby się udało to zrealizować. Polecam zajęcia u Pani Kasi wszystkim dla których śpiew jest pasją tak jak dla mnie.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Gorąco polecam. Chodziłam wcześniej na lekcje spiewu, jednak dopiero przy p. Kasi zaczęłam mieć wiekszą śwadomość swojego głosu i problemów, których wcześniej nie potrafiłam pokonać. Przy pani Kasi takie zwykłe śpiewanie może być przyjemnością i dawać radość.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2014

Pani Kasia to godny polecenia nauczyciel. Jest osobą rzetelną, uczciwą, otwartą i kontaktową. Ma dobre podejście pedagogiczne. Traktuje ucznia w sposób indywidualny, pomaga mu rozpoznać jego mocne i słabe strony, zidentyfikować przyczyny pojawiających się problemów, uwzględniając nie tylko uwarunkowania organiczne, ale również sferę osobowości czy psychiki. Jest kompetentnym wokalistą, swą pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Polecam. Efekty są widoczne już po kilku lekcjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.