Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Częstochowa
Wierzchowisko (Północ +3)
Język niemieckicena do ustalenia

Dorota

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy, równiez jako lektor. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski. Udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, przygotowujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego lub do certyfikatu ze znajomosci jezyka niemieckiego albo masz ochotę rozpocząć naukę od podstaw w miłej atmosferze - serdecznie zapraszam. Posiadam także wiele materialow dydaktycznych. Chetnie udzielam tez pomocy osobom studiującym germanistykę.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 05.2008
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.