Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi! 
Jestem uczennicą klasy maturalnej z rozszerzonym angielskim. Nauka języków, a zwłaszcza angielskiego to moja pasja, która towarzyszy mi już od 15 lat i którą chętnie zarażę innych ;). Mój poziom szacuję na B2+. Swój angielski miałam okazję wykorzystać przy pracy za granicą jako animatorka. Mogę dojeżdżać do domu ucznia.
See you - Ewa :) 
669245046

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 18:00
Sobota12:00 - 13:00
Niedziela13:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.