Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Białystok

angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie
Dla użytkownika angelika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Do Pani Angeliki chodziłem przez całą klasę maturalną i nigdy bym nie zamienił jej na nikogo innego :D. W przeciwieństwie do szkoły, gdzie byłem uczony bardzo chaotycznie, dostawałem tu bardzo dużo logicznie przekazanej wiedzy, która była uporządkowana i wytłumaczona. Zeszyty z zajęć zostawiłem sobie na pamiątkę bo naprawdę były skarbincą mojej wiedzy z chemii, wszystko było w nich dokładnie opisane i wytłumaczone za pomocą rysunków, reakcji i krótkich opisów. Atmosfera na zajęciach jest mega przyjemna, o ile nie olałeś pracy domowej (której moim zdaniem jest w sam raz, na tyle żeby ogarnąć ale też wiedzieć ze się wszystko przećwiczyło), to wtedy jest mniej przyjemnie, ale o to chodzi-musi być trochę stresu żeby się motywować do klepania zadanek ;) Chemię napisałem na maturze na 97% i uważam że bez Pani Angeliki ten wynik byłby dużo, dużo mniejszy, także z lekkim sercem polecam każdemu biolchemowi, bo naprawdę moim zdaniem nie ma lepszej nauczycielki chemii w Białymstoku!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Jak najbardziej polecam wszystkim korepetycje u pani Angeliki!
- każde zagadnienie jest dokładnie tłumaczone, jeśli są jakieś wątpliwości zawsze można zapytać
- przerabiane są zadania różnego typu
- klarowne notatki dzięki którym łatwiej rozwiązuje się zadania
- przyjazna atmosfera na zajęciach, zero stresu można się skupić na nauce
- wejściówki, można sprawdzić swoją wiedzę i omówić ewentualne niepewności

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Polecam korepetycje u pani Angeliki w 100%, żałuję tylko, ze nie trafiłam w jej ręce wcześniej. Jestem bardzo zadowolona nie tylko ze sposobu prowadzenia zajęć, ale także organizacji materiału w czasie. Pani Angelika rozplanowywuje materiał tak aby wszystko logicznie układało się w głowie, zawsze tłumaczy do skutku i to na różne sposoby, więc wszystko jest zrozumiałe i wiem z czego wynika. Na zajęciach dostawałam dużo materiałów z różnych źródeł, dzięki czemu przerobiłysmy wszystkie typy zadań. Pani Angelika jest wymagającym nauczycielem, a przy tym stwarza bardzo miłą i przyjazną atmosferę na swoich lekcjach. Naprawdę potrafi przygotować do matury i zmotywować do nauki! Najlepsza nauczycielka chemii jaką kiedykolwiek miałam :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Na zajęcia z chemii chodziłam od drugiej klasy liceum - to była bardzo dobra decyzja. Wszystkie tematy solidnie opracowane - zarówno teoria jak i część praktyczna czyli zadania. Duża ilość pracy domowej sprawiła że zadania rozwiązywałam szybko i sprawnie zarówno na maturach próbnych jak i na majowej maturze. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła - nie ma żadnego stresu i można zapytać o każdą wątpliwość. Serdecznie polecam zajęcia u Pani Angeliki :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Do Pani Angeliki chodziłam od 2 klasy i to była bardzo dobra decyzja. Każdy temat został solidnie opracowany i przećwiczony, dzięki czemu nie byłam niczym zaskoczona w maju. Wynik matury mówi sam za siebie-93%. Na zajęciach panuje miła atmosfera, do domu wracałam z dokładnie opracowanymi notatkami i zadaniami. Serdecznie polecam Panią Angelikę :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Z ręką na sercu jestem w stanie polecić zajęcia u Pani Angeliki.Dlaczego?
-każdy dział solidnie wytłumaczony +notatki , które są niezwykle pomocne przy rozwiązywaniu zadań
-duża ilość przerobionych zadań z wymagających zbiorów , które świetnie przygotowują do matury
-wejściówki na zajęciach z przerobionego materiału ,które pozwalają sprawdzić naszą obecną wiedzę
- Pani Angelika jest przemiłą i cierpliwą osobą , tłumaczy , aż zrozumie się dane zagadnienie
- dużym plusem jest również podejście do ucznia ,Pani Angelika potrafi tak zmobilizować ,że aż się chce robić zadania.
Polecam każdemu !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Pani Angelika przede wszystkim potrafi tak przekazać wiedzę, że tej chemii po prostu chce się uczyć. Potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i wyjaśnić w taki sposób każdy temat, że zostaje on w pamięci na długo. Zawsze jest przygotowana do zajęć, jest niesamowicie sumienna i tym właśnie zaraża swoich uczniów. Wyniki matur mówią same za siebie. Najlepsza korepetytorka na swiecie! Polecam serdecznie.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Pani Angelika jest najlepszym korepetytorem, jakiego miałam. Po pierwsze ze względu na niesamowitą organizację czasu i materiałów, po drugie ze względu na zdolność przekazywania wiedzy w prosty, zrozumiały i skuteczny sposób, który zmusza do regularnej i systematycznej nauki, dzięki czemu wszystko staje się jasne. Zadania, które rozwiązuję są na bieżąco sprawdzane, a ja mogę w ten sposób wyeliminować błędy i niedociągnięcia. Praca z Panią Angeliką jest bardzo sprawiedliwa - jeśli ktoś naprawdę chce, stara się i pracuje sumiennie, otrzymuje pełne zaangażowanie i maksimum niezbędnych materiałów. Ja osobiście zawdzięczam Pani Angelice dostanie się na kierunek lekarski na UMB i uważam, że rzadko spotyka się tak profesjonalnych i zaangażowanych nauczycieli.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Pani Angelika jest najlepsza!!! Jej pasja, kompetencje, zaangażowanie, sumienność i cudowna osobowość sprawiają, że korepetycje stają się czystą przyjemnością. Pani Angelika ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w bardzo zrozumiały sposób. Na każde zajęcia jest sumiennie przygotowana, otrzymywałam zawsze mnóstwo zadań i ciekawych materiałów do nauki w domu. Z całego serca mogę polecić Panią Angelike!!! ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Gorąco polecam zajęcia u Pani Angeliki! Kiedy wybierałam się na pierwsze zajęcia byłam przerażona perspektywą pisania matury z chemii, wychodząc z ostatnich zajęć byłam już bardziej pewna swoich możliwości. Na każdych zajęciach dowiadywałam się dużo nowych i przydatnych na maturze wiadomości, o których nie mówi się w szkołach. Zagadnienia, z którymi miałam wcześniej problem, zostały mi łatwo i przystępnie wytłumaczone. Tuż przed maturą, zamiast przeglądać repetytoria, korzystałam praktycznie jedynie z notatek z zajęć. Wciągu roku szkolnego nie narzekałam na brak zadań do rozwiązywania, ponieważ na każdych zajęciach dostawałam ich pik z wielu różnych źródeł. No i nie zapominajmy o atmosferze w trakcie korepetycji, gdzie czułam się bardzo swobodnie, oraz nie odczuwałam presji jak coś mi nie wychodziło, a wręcz przeciwnie, byłam zachęcana do przezwyciężania trudności. Polecam z całego serca!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Polecam z całego serca! Na zajęciach świetna atmosfera. Dostawałam dużą ilość zadań, kserówek, a także rewelacyjne notatki. Dzięki korepetycjom chemia stała się dużo łatwiejsza, dowiedziałam się wielu rzeczy, które są bardzo istotne na maturze, a niestety często pomijane w szkole.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Bardzo polecam ! Pani Angelika zapewnia mnóstwo materiałów, dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, przygotowuje pomocne notatki. Zawsze jest doskonale przygotowana do zajęć. Pomaga rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania maturalne. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Gorąco polecam ! Pani Angelika bardzo dokładnie tłumaczy zagadnienia, zawsze stara się pomóc wszystko zrozumieć, daje dużo różnych materiałów i notatek. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można dowiedzieć się również wielu ciekawostek, co sprawia, że chemia staje się dużo prostsza.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Angeliką. Do każdego działu miałam zrobione notatki, które były przydatne w rozwiązywaniu zadań. Pani Angelika zawsze była świetnie przygotowana do zajęć, przerabiałyśmy zadania z dużej liczby zbiorów, więc nie był to tylko Witowski. Miła atmosfera i omawianie dokładnie każdego zadania sprawiła, że chemia była moim ulubionym przedmiotem, więc jeżeli szukacie dobrego korepetytora to nie możecie trafić lepiej :)

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Z całego serca polecam korepetycje u pani Angeliki, na lekcjach wszystko jest dokładnie wytłumaczone a wszelkie wątpliwości rozwiane. Organizacja na świetnym poziomie i mnóstwo materiałów z różnych źródeł, które pomogą w zdaniu matury na dobrym poziomie. Pani zawsze słuzy pomocą i interesuje sie uczniami dajac dodatkowo mnostwo motywacji. Bardzo polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Angeliki. Wszystko jes tłumaczone od deski do deski, pelna organizacja i mnostwo materiałow! Nic dodac nic ujac. O swoja mature z chemii sie nie boję!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Na korepetycje chodzić zaczęłam na początku 3 klasy liceum. W rok pani Angelika zdołała przekazać mi wszystko to, co trzeba wiedzieć, aby zdać maturę. Dzięki niej w końcu zrozumiałam chemię i ze znienawidzonego przedmiotu stała sie jednym z moich ulubionych. Materiałów było bardzo dużo z różnych zbiorów i innych źródeł, nie tylko Witowski i Witowski. Jeśli ktoś chce solidnie pracować i zdać świetnie maturę, polecam z całego serca!! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam!!! Dużo materiałów, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, dobrze przygotowanie w zależności od potrzeby.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Najlepsza decyzja mojego życia. W jednym roku szkolnym moja wiedza wzrosła z poziomu zera na wiedzę większą niż oczekiwałam. Pani korepetytor motywuje do nauki i świetnie tłumaczy. Dzięki stosowanym metodom nauczania materiał łatwo się przyswaja i wszystko jest zrozumiałe (widać skąd się biorą poszczególne zjawiska). Z całego serca polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Bardzo bardzo polecam !!! Bardzo miła atmosfera, Pani Angelika bardzo dobrze tłumaczy i ma fajne sposoby na rozwiązywanie zadań szczególnie obliczeniowych. Przygotowuje dużo matriału, arkuszy do domu i zawsze służy pomocą! Polecam gorąco ! ;))

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Angelika. Była moja ostatnia deska ratunku i motywacja. Przyjęła mnie na zajęcia niedługo przed matura i dzięki niej w tym krótkim czasie wykonałam największa prace z 3 lat. Polecam serdecznie, a dowodem na świetna współpracę jest 90% z chemii na moim świadectwie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 lipca 2017

Bardzo polecam Panią Angelike , dobre podejście , bardzo dużo materiałów, oraz miła atmosfera, sprawiło że chemia stała się o wiele prostsza i ciekawsza :) bardzo dobrze umie przekazać wiedzę w prosty i łatwy sposób który jest zrozumiały dla uczniów , z całego serca polecam :)!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Z całego serca polecam! Miałam kilka korepetytorek, ale Pani Angelika była tą ostatnią po której nie musiałam już szukać następnej. Co najważniejsze zrozumiałam chemię, a dzięki dużej ilości różnorodnych materiałów utrwaliłam wiedzę. Dostałam się na medycynę i myślę, że gdybym wcześniej trafiła na Panią Angelikę nie musiałabym poprawiać matury :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Pełen profesjonalizm!!! Korepetytorka bardzo wymagająca, świetne podejście do ucznia. Ponadto przyjemna atmosfera na zajęciach sprawia, że chce się na nie chodzić! :) Materiały, arkusze, notatki- czyli wszystko czego dusza zapragnie- zapewnione - naprawdę OGROMNA ILOŚĆ!!! Gorąco polecam! Pani Angeliko - jest Pani najlepsza! :) :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Pani Angelika zupełnie zmieniła moje wyobrażenie na temat chemii. Dzięki niej wykonywanie najtrudniejszych zadań stało się przyjemnością, a na kolejne lekcje czekało się z niecierpliwością. Świetnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, w interesujący sposób zapoznaje z teorią. Przygotowuje mnóstwo materiałów, sprawnie sprawdza i omawia prace domowe. Oprócz tego jest ciepłą i cierpliwą osobą z rewelacyjnym podejściem do ucznia. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury i z całego serca polecam tę Korepetytorkę!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pani Angelika jest genialna :) Bardzo dużo pracy i serca wkłada w zajęcia. Przygotowywuje mnóstwo materiałów, zawsze pomaga (SMS, mail), atmosfera jest bardzo miła i oczywiście świetnie uczy. Jeśli komuś zależy by się nauczyć to p. Angelika na pewno zmobilizuje i pomoże. Naprawdę warto! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Z ręką na sercu polecam Panią Andżelikę. Świetne przygotowanie do zajęć, miła atmosfera oraz świetny wynik z matury! Dzięki niej dostałam się na medycynę pomimo początkowych trudności z chemią. Dodam, że pisałam maturę IB po angielsku co dla Pani Andżeliki nie sprawiało żadnego problemu! Gorąco polecam!!!! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Polecam jak najbardziej Panią Andżelike. Dostałam mnóstwo notatek, kserówek i nowych informacji dzięki którym osiągnełam dosyć wysoki wynik z matury.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Również polecam z całego serca korepetycje u pani Angeliki. Dostawałam dużo kserówek do rozwiązywania w domu, dużo notatek, również drogą mailową. Dzięki tym korepetycjom udało mi się poprawić maturę rozszerzoną z chemii. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Pani Angelika doskonale przygotowała mnie do matury z rozszerzonej chemii, z której dostałam 98%. Jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą, która potrafi doskonale tłumaczyć różne rodzaje zadań obliczeniowych oraz w interesujący sposób powtarza teorię, zwracając uwagę na niezbędne rzeczy. Pani Angelika umiała mnie nauczyć chemii praktycznie od zera, gdyż w szkole miałam złego nauczyciela. Serdecznie polecam!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Gorąco polecam korepetycje. Pomimo dużej przerwy od nauki w bardzo krótkim czasie przerobiliśmy cały materiał od podstaw. Dostawałem dużo notatek i zadań, także drogą mailową. Egzamin który sprawiał mi wiele problemów w zeszłym roku, teraz zaliczyłem za pierwszym podejściem . Dodatkowo mój umysł "otworzył" się na chamie, z czego jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz szczerze polecam :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielanych przez Panią Angelikę. Każde zajęcia były dokładnie zaplanowane, dostawałam dużo notatek i zadań, a Pani Angelika znakomicie tłumaczyła wszystkie zadania. Dzięki tym korepetycjom nauczyłam się o wiele więcej niż na lekcjach chemii w liceum. Bardzo polecam! :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Jestem w pełni zadowolony z korków które otrzymywałem jako maturzysta w 3 klasie liceum. Korepetytorka znakomicie przygotowała mnie do matury, co jest godne podziwu biorąc pod uwagę, że zaczynaliśmy praktycznie od zera. Dzięki Pani Angelice zrozumiałem zadania, które na lekcjach wydawały mi się bardzo skomplikowanymi, a także poznałem proste sposoby na zapamiętanie niektórych informacji. Z pewnością mogę polecić te korepetycje.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Jak najbardziej polecam , korepetycje przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a korepetytorka zawsze była przygotowana z różnymi materiałami, zadaniami na spotkania. Uczęszczałam na zajęcia przez około 2 lata i dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy, których nie miałam na lekcjach chemii w liceum. Po maturze dostałam się na wybrany przeze mnie kierunek na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pani Angelika świetnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, a również udziela pomocy w wielu problematycznych zadaniach. Dzięki niej chemia stała się o wiele ciekawsza niż sądziłam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.