Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Białystok

angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/560 opinii
Dla użytkownika angelika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 60
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Angeliki. Wszystkie pytania i niejasności zostały wyjaśnione na indywidualnych korepetycjach. Zawsze znajdzie drogę, żeby uczeń zrozumiał, a nie nauczył się na pamięć, bo to nie o to chodzi na maturze. To, w jaki sposób pani Angelika tłumaczy zagadnienia, wymyśla skojarzenia, które bardzo łatwo trafią do każdego, jest niesamowitą formą przyswajania wiedzy. Z zajęć tych wyniosłam więcej niż ze szkolnego podręcznika, co bardzo ułatwia napisanie matury.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Na zajęcia do Pani Angeliki uczęszczałam 2 lata i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Na zajęcia Pani Angelika przygotowywała komplet niezbędnych materiałów do opracowania tematu, a także prowadziła zeszyt, który jest ogromną skarbnicą wiedzy z chemii. Każdy omawiany temat był zrozumiale i jasno wytłumaczony dodatkowo Pani Angelika często podawała przykłady z życia codziennego i wiele ciekawostek dotyczących omawianego tematu, przez co zajęcia zdecydowanie nie należały do nudnych osobiście bardzo lubiłam uczęszczać na te zajęcia :) Na zajęciach dotyczących stechiometrii Pani Angelika zwracała uwagę na każdy szczegół oraz podawała wiele sposobów na rozwiązanie zadań, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie metodę, aby uporać się z takimi zadaniami. Warto wspomnieć także, że Pani Angelika korzysta na zajęciach z najnowszych zbiorów i zadaje pracę domową, która jest również bardzo dokładnie sprawdzana i omawiana co pozwala na utrwaleniu wiedzy po zajęciach i uczy także systematyczności i dyscypliny. Podsumowując serdecznie polecam zajęcia u Pani Angeliki nie tylko ze względu na ogrom wiedzy, który jest przekazywany i zajęcia przeprowadzane na najwyższym poziomie, ale także ze względu na miłą atmosferę.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Na zajęcia do Pani Angeliki zaczęłam chodzić w maju 2022r. i uważam, że była jedna z najlepszych decyzji jaką mogłam podjąć . Pani Angelika w zrozumiały sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze tematy. Dużym plusem były kolorowe notatki, w których znajdowały się wszystkie niezbędne zagadnienia. Zajęcia przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, a jeżeli miałam jakiś problem pani Angelika służyła pomocą nawet poza godzinami zajęć. Dzięki przygotowaniu udało mi się napisać maturę z chemii na 92% i dostać się na kierunek lekarski na pierwszej liście. Bardzo polecam!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Zajęcia przebiegały bardzo przyjemnie, należy też wspomnieć o ogromnej ilości pracy włożonej przez Panią Andżelikę w ich przygotowaniu. Materiały podczas zajęć są zgodne z najnowszymi wymogami i zdecydowanie pomagają w przygotowaniach w zakresie chemii. W trakcie roku korepetycji udało mi się zdobyć wysoki wynik z matury. Gorąco polecam osobom liczącym na dobre wyniki na maturach:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Na zajęcia do pani Angeliki chodziłam od stycznia 2022 do maja 2023. W tym czasie na spokojnie udało nam się przerobić bardzo dokładnie wszystkie potrzebne tematy. Na każde zadane pytanie, dostałam skrupulatną odpowiedź i wyjaśnienie dlaczego tak jest. Chodzenie na zajęcia było bardzo przyjemne, materiały były zawsze dokładnie przygotowane i opracowane ze szczegółami. Nie było problemu z przełożeniem zajęć lub dodatkową lekcją w przypadku niezrozumienia tematu. Jeśli ktoś chce się solidnie przygotować do matury z chemii, serdecznie polecam panią Angelikę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Na zajęcia do Pani Angeliki chodziłam od listopada do mają 2023 r. W tym czasie udało nam się zrobić działy, w których pojawiały się zadania obliczeniowe, które zawsze sprawiły mi trudności. Na testach zawsze je omijałam. Cieszę się że po zajęciach z Panią Angeliką na maturze takie zadania nie były już mi straszne i z przyjemnością je zrobiłam. Zajęcia są profesjonalne i polecam je każdemu kto ma ambicje do osiągnięcia jakiegoś chemicznego sukcesu. Bo ważna jest w tym wszystkim praca i systematyczność ucznia, który pod opieką Pani Angeliki naprawdę może wiele osiągnąć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Na zajęcia do pani Angeliki chodziłam całą klasę maturalną (od września do maja). W tym czasie zdążyłyśmy nadrobić wszystkie moje braki (praktycznie całą chemię nieorganiczną), wszystkie wątpliwości były od razu rozwiewane, a kiedy chciałam się dowiedzieć coś więcej o danym zagadnieniu nie było odpowiedzi "bo tak się po prostu dzieje". Zajęcia były prowadzone w świetnej atmosferze i śmiało mogę się spodziewać bardzo wysokiego wyniku z matury. Serdecznie polecam każdemu!!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Dzięki Pani Angelice bardzo dużo tematów zrozumiałam z chemii, których nikt nie był w stanie mi wytłumaczyć. Każde zajęcia były bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone w przyjemnej atmosferze,a pani Angelika zawsze była skora do pomocy nawet po zajęciach. Bardzo polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Chodziłam do Pani Angeliki od 3 klasy liceum, jest to profesjonalistka, u której zajęcia zawsze były przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze. Ma ogromną wiedzę, którą bardzo dobrze potrafi przekazać swoim uczniom. Polecam serdecznie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Pani Angelika jest naprawdę profesjonalistka w swoim zawodzie , zajęcia są indywidualne przez co tępo i sposób pracy jest określony pod każdego ucznia, czytelne i kolorowe notatki sprawią, że do nauki będzie potrzebny jedynie zeszyt , prace domowe są bardzo dokładanie omawiane co pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Przychodząc na pierwsze zajęcia nigdy nie myślałem, że maturę napisze na prawie 90% a jednak wszystko jest możliwe, potrzebne są jedynie chęci , wytrwałość i oczywiście zajęcia u Pani Angeliki :)
Serdecznie polecam !!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Wybranie pani Angeliki to była najlepsza decyzja w moim życiu. Przez lekcje zdalne byłam mocno w tyle z materiałem, ale przez rok uczęszczania na korepetycje udało mi się to nadrobić i dostałam się na wymarzone studia. Zajęcia są prowadzone indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Serdecznie polecam!:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Chodziłam do pani Angeliki przez rok , a i tak nadrobiłyśmy wszystkie braki ze szkoły. Zajęcia zawsze mi się podobały, były bardzo dobrze zorganizowane, wszystko było świetnie tłumaczone. Widać,że pani Angelice zależy, aby jej uczniowie nie mieli żadnych wątpliwości co do jakiegokolwiek zagadnienia. Podchodząc , więc do matury czułam się przygotowana ze wszystkiego i nie bałam się, że pojawi się zadanie, na które nie będę miała żadnego pomysłu. Ogromnie polecam zajęcia z panią Angeliką , szczególnie dla tych , co chcą mieć starannie przerobiony materiał.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Chodziłam na zajęcia do Pani Angeliki przez rok i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Idąc do szkoły średniej liczyłam, że uda mi się dobrze przygotować do matury bez korepetycji, jednak po miesiącu zajęć zrozumiałam, że w szkole uczą nas naprawdę w wielkim skrócie pomijając wiele ważnych kwestii. Pani Angelika prowadząc zajęcia dostosowuje wszystko indywidualnie pod ucznia. Ma bardzo dużo zbiorów zadań, które zadaje do domu, a na kolejnych zajęciach starannie je omawia i rozwiewa wszelkie wątpliwości. To co wyróżnia Panią Angelikę na tle innych korepetytorów to świetne notatki do każdego tematu! Robi je sama w trakcie zajęć omawiając z nami dane zagadnienia. Notatki są bardzo kolorowe (idealne dla wzrokowców) i napisane w bardzo zrozumiały dla ucznia sposób.  Po roku zajęć mogę śmiało powiedzieć, że pod względem wiedzy matura nie będzie straszna, bo będziecie świetnie do niej przygotowani!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Chodziłam na zajęcia do Pani Angeliki 2 lata i z pewnością mogę Ją polecić każdemu komu zależy na dobrym wyniku maturalnym . Każde zajęcia były porządnie przygotowane, mogłam pytać o tą samą rzecz, którą nie mogłam zrozumieć, a Pani Angelika wszystko mi za każdym razem dokładnie tłumaczyła i próbowała znaleźć sposób, abym zrozumiała o co w tym chodzi. Nie żałuje ani jednych zajęć. Udało nam się nadrobić wszystkie braki ze szkoły, zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Angelikę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Wybranie Pani Angeliki jako mojej korepetytorki było jedną z lepszych decyzji jakie mogłam podjąć. Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze, Pani Angelika była zawsze bardzo dobrze do nich przygotowana przez co możliwe było nadrobienie braków w wiedzy zyskanej w szkole. Kolorowe notatki i dokładne tłumaczenie z pewnością przyczyniły się do podniesienia wyniku matury, za co jestem ogromnie wdzięczna. Serdecznie polecam wszystkim zajęcia u Pani Angeliki!!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Rozpoczęłam zajęcia u Pani Angeliki na początku tego roku szkolnego, jestem osobą poprawiającą maturę i z ręką na sercu moge przyznać, że udało nam się sumiennie przerobić materiał. Przychodząc na zajęcia miałam bałagan w wiadomościach, które przyswoiłam podczas nauki w liceum, był chaos w rozwiązaniu zadań. Pani Angelika pomogła mi wszystko uporządkować i rozjaśnić. Zwróciła mi uwagę na szczegóły, mechanizmy, które bywają w szkołach pomijane. W przypadku komplikacji, Pani Angelika zawsze starała się wyjaśnić, co z czego się bierze i dlaczego właśnie tak należy podejsc do zadania. Zostało mi pokazane wiele sposobów, którymi moge dojsc do prawidłowego rozwiązania zadania. Dodatkowo dowiedziałam się też wielu ciekawych i praktycznych zastosowań chemii, której się uczymy. Zaczęłam wiecej rozumieć i rozwiązywać zadania z otwartą głową - co bardzo przydało mi się w chwilach stresu na maturze. Zajęcia były zawsze bardzo treściwe, ale jednocześnie przyjemne, zawsze szłam na nie z uśmiechem na twarzy. Zajęciom towarzyszyła mila atmosfera, brak stresu, a jednocześnie konsekwentność- czułam, że z każdą godziną jestem coraz lepiej przygotowana do matury. Dostawalam notatki od Pani Angeliki i wiele plików zadań, dzięki którym mogłam sprawdzić swoją wiedzę. Niezależnie od tego, jaki wynik zobaczę w lipcu, wiem że podeszłam do matury świetnie przygotowana i dałam z siebie wszystko, a ogromny udział w moim sukcesie ma właśnie Pani Angelika. Bardzo polecam każdemu zajęcia, jestem pewna, że przykładając się do przedmiotu wyniesiecie z zajęć dużą dawkę wiedzy.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Zajęcia z Panią Angeliką były bardzo przyjemne i pożyteczne. Podczas zajęć były robione staranne notatki, które bardzo ułatwiały naukę. Były one moim głównym i praktycznie jedynym źródłem wiedzy w trakcie roku szkolnego. Dzięki tym notatkom oraz rozwiązywanym i omawianym zadaniom nie potrzebowałam żadnych podręczników z teorią.
Pani Angelika była otwarta na pytania i niesamowicie przy tym cierpliwa.
Również dzięki jej niezbędnym uwagom, udało mi się napisać maturę o 10% więcej niż maturę próbną, co było sporym zaskoczeniem. Bardzo polecam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Mogę z pewnością polecić korepetycje u pani Angeliki. Każde zajęcia były przeprowadzane bardzo profesjonalnie i odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Pani Angelika zawsze była przygotowana. Na zajęciach korzystaliśmy z wielu różnych zbiorów przez co na maturze z chemii nie było zaskoczenia i udało mi się osiągnąć dobry wynik. Jeszcze raz serdecznie polecam przyszłym maturzystom !!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Angeliki. Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze przez co nauka jest lepiej przyswajana. Notatki są bardzo przejrzyste, kolorowe, robione i tłumaczone na bieżąco, z łatwością mogłam w razie potrzeby znaleźć potrzebne informacje. Pani Angelika wkłada mnóstwo zaangażowania w zajęcia, wymaga tego też od uczniów jednak nie jest to taki nacisk jakiego doświadczyłam w szkole, nazwałabym to raczej motywacją. Na zajęciach przerobiłyśmy mnóstwo zadań i arkuszy, Pani Angelika wiedziała na czym trzeba się skupić co owocowało w efektywniejszym rozwiązywaniu kolejnych i kolejnych zadań. Wszystkie otrzymane materiały bardzo mi pomogły w zrozumieniu chemii i w skutecznym przygotowaniu do matury. Z całego serca polecam zajęcia u Pani Angeliki ❤️ Jestem bardzo wdzięczna za każdą godzinę zajęć i gdybym miała wybierać korepetytora ponownie - dokonałabym takiego samego wyboru.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Z całego serca polecam koropetycje u Pani Angeliki. Zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, a co najważniejsze wynosi się z nich ogrom wiedzy. Dzięki Pani Angelice chemia nagle stała się jasna, gdyż stawia ona na jej rozumienie, a nie tylko bezmyślne przepisywanie z tablicy jak jest na większości lekcji w szkole. Kolorowe notatki robione przez nią podczas zajęć są bardzo czytelne i łatwe do przysfojenia oraz bardzo przydatne podczas wykonywania prac domowych, które w znacznej części są z arkuszy maturalnych. Więc jeśli szukasz odpowiedniej koropetytorki, to zadzwoń do Pani Angeliki ❤️ A na pewno nie pożałujesz;))

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Z calego serca polecam korepetycje u Pani Angeliki!! Dokłada ona wszelkich starań, aby przekazać wiedzę. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są bardzo jasno i logicznie, a potem utrwalane są mnóstwem zadań. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pani Angelika służy pomocą o każdej porze dnia i nocy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na zajęciach zawsze panuje swobodna atmosfera, która sprzyja nauce. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i motywację ❤
Zdecydowanie polecam jeszcze raz, gdyż ta współpraca gwarantuje satysfakcję i osiągnięcie sukcesu niezależnie od postawionego sobie celu.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Pani Angelica to z pewnością najlepsza korepetytorka do jakiej miałam okazję chodzić. Tematy były tłumaczone bardzo jasno i dokładnie, a otrzymywane notatki i zadania przygotowały pod mature. Polecam z całego serca.

avatar
Zadowolony
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Angeliki. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Każde zagadnienie jest tłumaczone w przystępny sposób, co pozwala na zrozumienie tematu. Jeśli chodzi o przygotowanie do matury, to zajęcia i zadawane prace domowe pomagają w ukierunkowaniu wiedzy właśnie w tym kierunku. Ponadto otrzymywane notatki pomagają w uporządkowaniu wiedzy. Jeszcze raz polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Chyba każdy kto szukał korepetytora wie, jak ciężko jest trafić na osobę, która potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób i zna się na tym co robi. Dlatego uważam, że miałam ogromne szczęście, że trafiłam do pani Angeliki. Dzięki zajęciom chemia przestała być jedną wielką zagadką, a przedmiotem, w którym wiele zagadnień można logicznie wytłumaczyć. Naprawdę istotne jest nauczenie się myślenia "po chemicznemu", a właśnie taką umiejętność można uzyskać po uczęszczaniu na zajęcia do pani Angeliki. Wszystkie wątpliwości do zadań z pracy domowej są wyjaśniane na bieżąco, a wejściówki pomagają usystematyzować wiedzę z kolejno powtarzanych partii materiału. Dodatkowe przerabianie arkuszy i zwracanie uwagi na problematyczne zadania pozwala na skierowanie myśli na te trudniejsze zagadnienia, kiedy już posiada się podstawową wiedzę. Bardzo często na lekcjach w szkole rozwiązywanie zadań ograniczało się do tych najprostszych, a na te bardziej skomplikowane brakowało czasu. Dlatego też uważam, że warto było odrabiać prace domowe dostawane na korepetycjach, gdyż zadania były rozwijające i wybierane zgodnie z zagadnieniami dotyczącymi ściśle matury z chemii.
Co mogę dodać jeszcze od siebie, to to, że pani Angelika bardzo dokładnie omawia temat po temacie, a notatki z zajęć są treściwe i idealne do powtórek. Z samych zajęć wynosiłam dużo, a w razie moich pytań pani Angelika drobiazgowo pomagała wyjaśnić wszystkie problemy chemiczne, za co jestem jej mega wdzięczna. ❤ Oprócz tego pani Angelika jest niezwykle miłą i przyjazną osobą, a na zajęcia do niej przychodziłam zawsze z wielką przyjemnością. :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Pani Angelika jest najlepszym korepetytorem na jakiego mogłam trafić. Dużo wymaga od swoich uczniów ale także od siebie, zawsze jest przygotowana na zajęcia i odpowiada na każde nurtujące pytanie. Korepetycje są prowadzone w sposób bardzo uporządkowany co pozwala na łatwe usystematyzowanie przekazywanej wiedzy w głowie. Zajęcia to nie tylko notatki ale również duża dawka praktyki. Z całego serca polecam Panią Angelikę i jestem pewna że każdy kto przygotowuje się z nią do matury będzie pewny siebie i swoich umiejętności gdy przyjdzie dzień ich weryfikacji.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Pani Angelika jest najlepszą korepetytorką do jakiej kiedykolwiek uczęszczałam na zajęcia. Wszystkie działy zostały dokładnie omówione. Notatki zawierają informacje, niezbędne do wykonania nawet najtrudniejszych zadań maturalnych. Poza tym Pani Angelika ma dużo cierpliwości, jest bardzo miłą osobą i do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Matura dopiero przede mną, ale jestem pewna, że dobrze mi pójdzie :))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Do Pani Angeliki chodziłem przez całą klasę maturalną i nigdy bym nie zamienił jej na nikogo innego :D. W przeciwieństwie do szkoły, gdzie byłem uczony bardzo chaotycznie, dostawałem tu bardzo dużo logicznie przekazanej wiedzy, która była uporządkowana i wytłumaczona. Zeszyty z zajęć zostawiłem sobie na pamiątkę bo naprawdę były skarbincą mojej wiedzy z chemii, wszystko było w nich dokładnie opisane i wytłumaczone za pomocą rysunków, reakcji i krótkich opisów. Atmosfera na zajęciach jest mega przyjemna, o ile nie olałeś pracy domowej (której moim zdaniem jest w sam raz, na tyle żeby ogarnąć ale też wiedzieć ze się wszystko przećwiczyło), to wtedy jest mniej przyjemnie, ale o to chodzi-musi być trochę stresu żeby się motywować do klepania zadanek ;) Chemię napisałem na maturze na 97% i uważam że bez Pani Angeliki ten wynik byłby dużo, dużo mniejszy, także z lekkim sercem polecam każdemu biolchemowi, bo naprawdę moim zdaniem nie ma lepszej nauczycielki chemii w Białymstoku!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Jak najbardziej polecam wszystkim korepetycje u pani Angeliki!
- każde zagadnienie jest dokładnie tłumaczone, jeśli są jakieś wątpliwości zawsze można zapytać
- przerabiane są zadania różnego typu
- klarowne notatki dzięki którym łatwiej rozwiązuje się zadania
- przyjazna atmosfera na zajęciach, zero stresu można się skupić na nauce
- wejściówki, można sprawdzić swoją wiedzę i omówić ewentualne niepewności

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Polecam korepetycje u pani Angeliki w 100%, żałuję tylko, ze nie trafiłam w jej ręce wcześniej. Jestem bardzo zadowolona nie tylko ze sposobu prowadzenia zajęć, ale także organizacji materiału w czasie. Pani Angelika rozplanowywuje materiał tak aby wszystko logicznie układało się w głowie, zawsze tłumaczy do skutku i to na różne sposoby, więc wszystko jest zrozumiałe i wiem z czego wynika. Na zajęciach dostawałam dużo materiałów z różnych źródeł, dzięki czemu przerobiłysmy wszystkie typy zadań. Pani Angelika jest wymagającym nauczycielem, a przy tym stwarza bardzo miłą i przyjazną atmosferę na swoich lekcjach. Naprawdę potrafi przygotować do matury i zmotywować do nauki! Najlepsza nauczycielka chemii jaką kiedykolwiek miałam :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Na zajęcia z chemii chodziłam od drugiej klasy liceum - to była bardzo dobra decyzja. Wszystkie tematy solidnie opracowane - zarówno teoria jak i część praktyczna czyli zadania. Duża ilość pracy domowej sprawiła że zadania rozwiązywałam szybko i sprawnie zarówno na maturach próbnych jak i na majowej maturze. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła - nie ma żadnego stresu i można zapytać o każdą wątpliwość. Serdecznie polecam zajęcia u Pani Angeliki :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Do Pani Angeliki chodziłam od 2 klasy i to była bardzo dobra decyzja. Każdy temat został solidnie opracowany i przećwiczony, dzięki czemu nie byłam niczym zaskoczona w maju. Wynik matury mówi sam za siebie-93%. Na zajęciach panuje miła atmosfera, do domu wracałam z dokładnie opracowanymi notatkami i zadaniami. Serdecznie polecam Panią Angelikę :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Z ręką na sercu jestem w stanie polecić zajęcia u Pani Angeliki.Dlaczego?
-każdy dział solidnie wytłumaczony +notatki , które są niezwykle pomocne przy rozwiązywaniu zadań
-duża ilość przerobionych zadań z wymagających zbiorów , które świetnie przygotowują do matury
-wejściówki na zajęciach z przerobionego materiału ,które pozwalają sprawdzić naszą obecną wiedzę
- Pani Angelika jest przemiłą i cierpliwą osobą , tłumaczy , aż zrozumie się dane zagadnienie
- dużym plusem jest również podejście do ucznia ,Pani Angelika potrafi tak zmobilizować ,że aż się chce robić zadania.
Polecam każdemu !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Pani Angelika przede wszystkim potrafi tak przekazać wiedzę, że tej chemii po prostu chce się uczyć. Potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i wyjaśnić w taki sposób każdy temat, że zostaje on w pamięci na długo. Zawsze jest przygotowana do zajęć, jest niesamowicie sumienna i tym właśnie zaraża swoich uczniów. Wyniki matur mówią same za siebie. Najlepsza korepetytorka na swiecie! Polecam serdecznie.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Pani Angelika jest najlepszym korepetytorem, jakiego miałam. Po pierwsze ze względu na niesamowitą organizację czasu i materiałów, po drugie ze względu na zdolność przekazywania wiedzy w prosty, zrozumiały i skuteczny sposób, który zmusza do regularnej i systematycznej nauki, dzięki czemu wszystko staje się jasne. Zadania, które rozwiązuję są na bieżąco sprawdzane, a ja mogę w ten sposób wyeliminować błędy i niedociągnięcia. Praca z Panią Angeliką jest bardzo sprawiedliwa - jeśli ktoś naprawdę chce, stara się i pracuje sumiennie, otrzymuje pełne zaangażowanie i maksimum niezbędnych materiałów. Ja osobiście zawdzięczam Pani Angelice dostanie się na kierunek lekarski na UMB i uważam, że rzadko spotyka się tak profesjonalnych i zaangażowanych nauczycieli.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Pani Angelika jest najlepsza!!! Jej pasja, kompetencje, zaangażowanie, sumienność i cudowna osobowość sprawiają, że korepetycje stają się czystą przyjemnością. Pani Angelika ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w bardzo zrozumiały sposób. Na każde zajęcia jest sumiennie przygotowana, otrzymywałam zawsze mnóstwo zadań i ciekawych materiałów do nauki w domu. Z całego serca mogę polecić Panią Angelike!!! ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Gorąco polecam zajęcia u Pani Angeliki! Kiedy wybierałam się na pierwsze zajęcia byłam przerażona perspektywą pisania matury z chemii, wychodząc z ostatnich zajęć byłam już bardziej pewna swoich możliwości. Na każdych zajęciach dowiadywałam się dużo nowych i przydatnych na maturze wiadomości, o których nie mówi się w szkołach. Zagadnienia, z którymi miałam wcześniej problem, zostały mi łatwo i przystępnie wytłumaczone. Tuż przed maturą, zamiast przeglądać repetytoria, korzystałam praktycznie jedynie z notatek z zajęć. Wciągu roku szkolnego nie narzekałam na brak zadań do rozwiązywania, ponieważ na każdych zajęciach dostawałam ich pik z wielu różnych źródeł. No i nie zapominajmy o atmosferze w trakcie korepetycji, gdzie czułam się bardzo swobodnie, oraz nie odczuwałam presji jak coś mi nie wychodziło, a wręcz przeciwnie, byłam zachęcana do przezwyciężania trudności. Polecam z całego serca!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Polecam z całego serca! Na zajęciach świetna atmosfera. Dostawałam dużą ilość zadań, kserówek, a także rewelacyjne notatki. Dzięki korepetycjom chemia stała się dużo łatwiejsza, dowiedziałam się wielu rzeczy, które są bardzo istotne na maturze, a niestety często pomijane w szkole.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Bardzo polecam ! Pani Angelika zapewnia mnóstwo materiałów, dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, przygotowuje pomocne notatki. Zawsze jest doskonale przygotowana do zajęć. Pomaga rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania maturalne. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Gorąco polecam ! Pani Angelika bardzo dokładnie tłumaczy zagadnienia, zawsze stara się pomóc wszystko zrozumieć, daje dużo różnych materiałów i notatek. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można dowiedzieć się również wielu ciekawostek, co sprawia, że chemia staje się dużo prostsza.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Angeliką. Do każdego działu miałam zrobione notatki, które były przydatne w rozwiązywaniu zadań. Pani Angelika zawsze była świetnie przygotowana do zajęć, przerabiałyśmy zadania z dużej liczby zbiorów, więc nie był to tylko Witowski. Miła atmosfera i omawianie dokładnie każdego zadania sprawiła, że chemia była moim ulubionym przedmiotem, więc jeżeli szukacie dobrego korepetytora to nie możecie trafić lepiej :)

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Z całego serca polecam korepetycje u pani Angeliki, na lekcjach wszystko jest dokładnie wytłumaczone a wszelkie wątpliwości rozwiane. Organizacja na świetnym poziomie i mnóstwo materiałów z różnych źródeł, które pomogą w zdaniu matury na dobrym poziomie. Pani zawsze słuzy pomocą i interesuje sie uczniami dajac dodatkowo mnostwo motywacji. Bardzo polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Angeliki. Wszystko jes tłumaczone od deski do deski, pelna organizacja i mnostwo materiałow! Nic dodac nic ujac. O swoja mature z chemii sie nie boję!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Na korepetycje chodzić zaczęłam na początku 3 klasy liceum. W rok pani Angelika zdołała przekazać mi wszystko to, co trzeba wiedzieć, aby zdać maturę. Dzięki niej w końcu zrozumiałam chemię i ze znienawidzonego przedmiotu stała sie jednym z moich ulubionych. Materiałów było bardzo dużo z różnych zbiorów i innych źródeł, nie tylko Witowski i Witowski. Jeśli ktoś chce solidnie pracować i zdać świetnie maturę, polecam z całego serca!! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam!!! Dużo materiałów, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, dobrze przygotowanie w zależności od potrzeby.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Najlepsza decyzja mojego życia. W jednym roku szkolnym moja wiedza wzrosła z poziomu zera na wiedzę większą niż oczekiwałam. Pani korepetytor motywuje do nauki i świetnie tłumaczy. Dzięki stosowanym metodom nauczania materiał łatwo się przyswaja i wszystko jest zrozumiałe (widać skąd się biorą poszczególne zjawiska). Z całego serca polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Bardzo bardzo polecam !!! Bardzo miła atmosfera, Pani Angelika bardzo dobrze tłumaczy i ma fajne sposoby na rozwiązywanie zadań szczególnie obliczeniowych. Przygotowuje dużo matriału, arkuszy do domu i zawsze służy pomocą! Polecam gorąco ! ;))

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Angelika. Była moja ostatnia deska ratunku i motywacja. Przyjęła mnie na zajęcia niedługo przed matura i dzięki niej w tym krótkim czasie wykonałam największa prace z 3 lat. Polecam serdecznie, a dowodem na świetna współpracę jest 90% z chemii na moim świadectwie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 lipca 2017

Bardzo polecam Panią Angelike , dobre podejście , bardzo dużo materiałów, oraz miła atmosfera, sprawiło że chemia stała się o wiele prostsza i ciekawsza :) bardzo dobrze umie przekazać wiedzę w prosty i łatwy sposób który jest zrozumiały dla uczniów , z całego serca polecam :)!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Z całego serca polecam! Miałam kilka korepetytorek, ale Pani Angelika była tą ostatnią po której nie musiałam już szukać następnej. Co najważniejsze zrozumiałam chemię, a dzięki dużej ilości różnorodnych materiałów utrwaliłam wiedzę. Dostałam się na medycynę i myślę, że gdybym wcześniej trafiła na Panią Angelikę nie musiałabym poprawiać matury :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Pełen profesjonalizm!!! Korepetytorka bardzo wymagająca, świetne podejście do ucznia. Ponadto przyjemna atmosfera na zajęciach sprawia, że chce się na nie chodzić! :) Materiały, arkusze, notatki- czyli wszystko czego dusza zapragnie- zapewnione - naprawdę OGROMNA ILOŚĆ!!! Gorąco polecam! Pani Angeliko - jest Pani najlepsza! :) :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Pani Angelika zupełnie zmieniła moje wyobrażenie na temat chemii. Dzięki niej wykonywanie najtrudniejszych zadań stało się przyjemnością, a na kolejne lekcje czekało się z niecierpliwością. Świetnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, w interesujący sposób zapoznaje z teorią. Przygotowuje mnóstwo materiałów, sprawnie sprawdza i omawia prace domowe. Oprócz tego jest ciepłą i cierpliwą osobą z rewelacyjnym podejściem do ucznia. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury i z całego serca polecam tę Korepetytorkę!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pani Angelika jest genialna :) Bardzo dużo pracy i serca wkłada w zajęcia. Przygotowywuje mnóstwo materiałów, zawsze pomaga (SMS, mail), atmosfera jest bardzo miła i oczywiście świetnie uczy. Jeśli komuś zależy by się nauczyć to p. Angelika na pewno zmobilizuje i pomoże. Naprawdę warto! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Z ręką na sercu polecam Panią Andżelikę. Świetne przygotowanie do zajęć, miła atmosfera oraz świetny wynik z matury! Dzięki niej dostałam się na medycynę pomimo początkowych trudności z chemią. Dodam, że pisałam maturę IB po angielsku co dla Pani Andżeliki nie sprawiało żadnego problemu! Gorąco polecam!!!! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Polecam jak najbardziej Panią Andżelike. Dostałam mnóstwo notatek, kserówek i nowych informacji dzięki którym osiągnełam dosyć wysoki wynik z matury.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Również polecam z całego serca korepetycje u pani Angeliki. Dostawałam dużo kserówek do rozwiązywania w domu, dużo notatek, również drogą mailową. Dzięki tym korepetycjom udało mi się poprawić maturę rozszerzoną z chemii. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Pani Angelika doskonale przygotowała mnie do matury z rozszerzonej chemii, z której dostałam 98%. Jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą, która potrafi doskonale tłumaczyć różne rodzaje zadań obliczeniowych oraz w interesujący sposób powtarza teorię, zwracając uwagę na niezbędne rzeczy. Pani Angelika umiała mnie nauczyć chemii praktycznie od zera, gdyż w szkole miałam złego nauczyciela. Serdecznie polecam!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Gorąco polecam korepetycje. Pomimo dużej przerwy od nauki w bardzo krótkim czasie przerobiliśmy cały materiał od podstaw. Dostawałem dużo notatek i zadań, także drogą mailową. Egzamin który sprawiał mi wiele problemów w zeszłym roku, teraz zaliczyłem za pierwszym podejściem . Dodatkowo mój umysł "otworzył" się na chamie, z czego jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz szczerze polecam :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielanych przez Panią Angelikę. Każde zajęcia były dokładnie zaplanowane, dostawałam dużo notatek i zadań, a Pani Angelika znakomicie tłumaczyła wszystkie zadania. Dzięki tym korepetycjom nauczyłam się o wiele więcej niż na lekcjach chemii w liceum. Bardzo polecam! :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Jestem w pełni zadowolony z korków które otrzymywałem jako maturzysta w 3 klasie liceum. Korepetytorka znakomicie przygotowała mnie do matury, co jest godne podziwu biorąc pod uwagę, że zaczynaliśmy praktycznie od zera. Dzięki Pani Angelice zrozumiałem zadania, które na lekcjach wydawały mi się bardzo skomplikowanymi, a także poznałem proste sposoby na zapamiętanie niektórych informacji. Z pewnością mogę polecić te korepetycje.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Jak najbardziej polecam , korepetycje przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a korepetytorka zawsze była przygotowana z różnymi materiałami, zadaniami na spotkania. Uczęszczałam na zajęcia przez około 2 lata i dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy, których nie miałam na lekcjach chemii w liceum. Po maturze dostałam się na wybrany przeze mnie kierunek na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pani Angelika świetnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, a również udziela pomocy w wielu problematycznych zadaniach. Dzięki niej chemia stała się o wiele ciekawsza niż sądziłam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.