Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Bełchatów
Zelów
Faktura VAT

Latinum CJ

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Latinum CJ

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2014

Zgadzam sie z poprzednikami. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, dopasowane do umiejętności i możliwości ucznia. Polecam naukę języka włoskiego w Latinum

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2013

Gorąco zachęcam do nauki języka włoskiego w latinum. Praca jest połączona z przyjemnym poznawaniem kultury i obyczajów włoskich. Atmosfera bardzo przyjazna, a terminy można wygodnie dopasować. Widać szybkie postępy w nauce, podręczniki są jasno napisane i dobrze się z nich uczy. Lektorka-profesjonalistka. I potrafi zarazić swoim pozytywnym nastawieniem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2013

Dobra i skuteczna nauka języka. Postępy rzeczywiście widać szybko. Nauka w miłej atmosferze i wygodnie. Terminy, pory, miejsce, zmiany-do ustalenia, lektor-OK, komunikacja świetna... Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2012

Dobrze napisał mój poprzednik. Szkoła profesjonalna i skuteczna. Wszystko można ustalić i dopasować do własnych wymagań. Kadra wykwalifikowana. Firma/szkoła sprawdzona a nie jakiś pseudo korepetytor ze zrywki na słupie. Po prostu polecam.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2012

Bardzo dobra szkoła. Działa sprawnie, elastycznie, wygodnie i dosyć nowocześnie. Mój Lektor jest zaangażowany, uczy profesjonalnie i skutecznie. Postępy widać szybko. Taka szkoła w Bełchatowie to "rarytas". Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.