Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa (Wawer +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Młoda, sympatyczna nauczycielka z doświadczeniem oraz przygotowaniem pedagogiczno-metodycznym (po filologii angielskiej) udzieli korepetycji z języka angielskiego dzieciom w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej oraz młodzieży. Dla dzieci najmłodszych - łączenie nauki z zabawą w języku angielskim, wykorzystanie metody TPR. Dysponuję dużym zasobem ciekawych materiałów i rekwizytów, dzięki którym skutecznie uczę dzieci i młodzież. Pomagam w nadrabianiu zaległości, odrabianiu pracy domowej oraz przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty i matury. Istnieje możliwość nauki w małych grupach 2-3 osobowych. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Cena za lekcję - 60 zł za godzinę zegarową.

Preferuję spotkania u mnie w domu, ewentualnie mogę dojechać na lekcję do ucznia (za dodatkową opłatą 10 zł - Wawer, Praga Południe, Wesoła, Rembertów).

ul. Korkowa, WARSZAWA, WAWER, tel. 727-910-485

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.