Ela Rychwalska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Zabrze
Chorzów
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Bytom
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Ela Rychwalska

Opis ogłoszenia

Jestem wiolonczelistką, studentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Regularnie konceruję oraz biorę udział w różnego rodzaju konkursach muzycznych (solowych i kameralnych). Udzielam indywidualnych lekcji gry na wiolonczeli (od podstaw lub kontynuacja nauki), mogę również pomóc w przedmiotach ogólnomuzycznych, takich jak kształcenie słuchu, zasady muzyki, harmonia. Z chęcią będę też wsparciem w ćwiczeniu dla młodszych wiolonczelistów.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauki gry. Uważam, że podstawą robienia postępów w grze na instrumencie jest przede wszystkim regularna praca. Oferuję dojazd do ucznia, a lekcje prowadzę siedem dni w tygodniu, w zależności od potrzeb.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.