Radosław Miśkiewicz

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[*UWAGA: W nowym roku szkolnym zajęcia mogę zacząć po 9 września 2023 r. *]

 

Jestem absolwentem prawa i historii na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie doktorantem na tej uczleni.  Specjalizuję się w historii starożytnej. Pracuję z uczniami, pomagając im w bieżącej nauce, jak i przygotowując do konkursów i egzaminów. Współpracowałem z uczniami, którym udało się uzyskać tytuł laureata olimpiady historycznej (OH) dla szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, jak i laureata konkursu kuratoryjnego z historii oraz wysokie lokaty w innych konkursach historycznych. 

Udzielę koreptycji z historii : co to znaczy?
- pomogę* w zrozumieniu trudnych zagadnień, podpowiem, z jakich źródeł najlepiej się uczyć, sam podzielę się swoimi metodami oraz pomocami naukowymi;
- pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów, czy innych zaliczeń;
- pomogę* w pracach domowych zadanych z historii;
- pomogę* w edycji prac zaliczeniowych, wypracowań, esejów [NATOMIAST NIE PISZĘ ZA KOGOŚ PRAC] ; również pomogę w przygotowaniu prezentacji multmiedialnych;
- pomogę* rozwiązać inne problemy zgodne z potrzebami osób zainteresowanych;
- pomogę* nadrobić zaległości, a także "uzupełnić"  wiedzę historyczną i nabyć (czy pogłębić) umiejętności krytycznej analizy źródeł historycznych. 

[*pomogę - dla pewności wyjaśniam, że pomoc nie oznacza wyręczenia kogoś; w przypadku pomocy przy prezentacjach, wypracowaniach, zadaniach = pomoc w zrozumieniu zadania/tematu, nakreślenie i omówienie planu/konspektu zadania/wypracowania/prezentacji; sprawdzenie i wprowadzenie poprawek, sugestie zmiany etc.] 

Pomogę także w przygotowaniach do konkursów przedmiotowych i olimpiad związanych z historią, w tym przede wszystkim konkursów kuratoryjnych i Olimpiady Historycznej/OH (UWAGA: w wypadku OH dla szkół ponadpodstawowych przygotowuję tylko do specjalizacji z epoki starożytnej ) - sam jestem laureatem tych konkursów (kuratoryjnych i OH), dlatego podzielę się swoim doświadczeniem, podpowiem jak się uczyć, z czego się uczyć, czego się uczyć oraz wiele innych cennych informacji, o których nie przeczytacie w regulaminach konkursów. :)

Oczywiście mogę również pomóc w przygotowaniu do egzaminów po szkole podstawowej oraz matury !

Terminy i godziny do ustalenia; weekendy, jak zaznaczyłem, też wchodzą w grę, ale pewnie nie każdy weekend, w zależności od długoterminowych planów - do ustalenia).

MIEJSCE NAUKI
Na chwilę obecną tylko zajęcia online.

CENA

90 zł za godzinę lekcji [na prośbę wystawiam rachunek].

GODZINY
Do ustalenia. 

Poziom:  od ucznia po studenta!

Zapraszam do kontaktu!
tel. 733 461 167
lub
wiadomość przez stronę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Historia w ramach Kolegium Międzydziedzinowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych (MISH)
10.2016 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo w ramach MISH
10.2019 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Magister
Historia w ramach MISH
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych (historia)
Kursy i szkolenia
06.2020
Stypendium Erasmus + na Utrecht University (Faculty of Humanities); 02.2020-06.2020
Doświadczenie
05.2017 - 01.2020
Wolontariat w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście
Jako wolontariusz pomagałem podpiecznemu w przygotowaniu do zajęć oraz do egzaminu maturalnego na poziomie licealnym (przede wszystkim z języka polskiego).
03.2018 - 04.2018
Wolonatiarat w POLIN (Akcja "Żonkile")
Jako wolontariusz wziąłem udział w serii spotkań i szkoleń w Muzeum Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Zwieńczeniem pracy był popularyzacja rocznicy powstania w getcie warszawskim w ramach akcji "Żonkile".
05.2018 - 12.2018
Wolontariat na Zamku Królewskim
Jako wolontariusz opowiadałem w Sali Rycerskiej osobom zwiedzającym Zamek Królewski w Warszawie historię, i symbolikę miejsca, do którego przybywali.
08.2018 - 11.2018
Praktyki w kancelarii Prawnej
Odbyłem staż w kancelarii prawnej Filipek@Kamiński, która zajmowała się klientami w zakresie prawa cywilnego i prawa gospodarczego. Zajmowałem się reaserchem orzeczniczym, przygotowaniem pism egzekucyjnych oraz innych pism procesowych.
10.2019 - 12.2019
Staż w Fundacji Bronisława Geremka
Uczestniczyłem w projekcie zajmującym się monitorowaniem Internetu pod kątem działań dezinformacyjnych, zwłaszcza pod kątem kampanii wyborczej do parlamentu polskiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Radek to na prawdę świetny człowiek i korepetytor. Jego znajoność historii starożytnej jest imponująca. Poza wiedzą książkowo-podręcznikową ma on także rozeznanie w rozmaitych źródłach, co jest zdecydowanie kluczowe dla prawidłoego rozumienia historii. Z tych też powodów wspólne spotkania nauczyły mnie bardzo wielu nowych informacji, pozwoliły mi prawdziwie zagłębić się w epokę starożytną. Polecam!

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolony/a z pracy Radosława jako mojego korepetytora z historii. Dzięki jego wsparciu, udało mi się wygrać konkurs kuratoryjny, na który mnie przygotowywał.

Radosław jest bardzo kompetentnym nauczycielem, który potrafi przekazywać wiedzę w sposób przystępny i interesujący. W trakcie naszych zajęć zawsze był bardzo cierpliwy i tłumaczył każdy temat w sposób dokładny i precyzyjny.

Ponadto, Radosław był bardzo zaangażowany w moje przygotowania do konkursu kuratoryjnego. Przygotował dla mnie liczne materiały pomocnicze oraz zaproponował wiele ciekawych pomysłów na tematy, które mogły pojawić się na konkursie.

Ogólnie rzecz biorąc, polecam Radosława jako korepetytora z historii każdemu, kto potrzebuje wsparcia w nauce tego przedmiotu. Jest to nauczyciel, który zawsze będzie starał się pomóc swojemu uczniowi i zadba o jego sukces.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Bez wątpienia jest to nauczyciel z powołania. Kompetentny, zaangażowany, zaraza pasją i profesjonalizmem. Syn był zachwycony lekcjami, ponieważ były one prowadzone na najwyższym możliwym poziomie. Z użyciem nowoczesnych technik i narzędzi. Pan Radosław bardzo wspierał i pomagał w przygotowaniu do olimpiady z historii. Za co jesteśmy mu wdzięczni.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Bardzo polecam korepetycje z panem Radosławem, który przygotowywał mojego syna do konkursu kuratoryjnego. Pan Radosław jest kompetentnym i zaangażowanym nauczycielem, przekazywał wiedzę w ciekawy sposób wykorzystując urozmaicone materiały, potrafił zmobilizować syna do samodzielnej pracy, a zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i na pewno będziemy korzystać z pomocy pana Radosława w przyszłości.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Dzięki korepetycjom udało mi się zająć pierwsze miejsce na etapie centralnym olimpiady historycznej. Pan Radosław prowadzi profesjonalne zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Ma obszerną wiedzę historyczną i dobre predyspozycje do jej przekazywania. Bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2022

Pan Radosław przygotowywał syna do konkursu kuratoryjnego z historii. Jest historykiem z powołania, pełnym pasji, którą zaraża. Zajęcia prowadzi w ciekawy i angażujący sposób, korzystając z różnych form przekazu wiedzy i dostosowując przekazywane materiały do predyspozycji ucznia. Potrafi zmotywować ucznia do działania i zachęcić również do samodzielnej pracy i zgłębiania wiedzy. Z pewnością będziemy korzystać jeszcze nieraz z wiedzy i doświadczenia Pana Radosława i razem współpracować. Polecam gorąco.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2022

Rewelacyjne korepetycje!! Razem z synem jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć. Pan Radosław ma niesamowitą wiedzę oraz posiada umiejętność jej przekazania. Synowi tak podobają się zajęcia, że domagał się zwiększenia ich ilości.
Oby było więcej takich nauczycieli.
Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Yulian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolony. Pan Radosław jest bardzo profesjonalnym nauczycielem. Przygotował mnie do konkursu historycznego z 20-lecia międzywojennego, w którym zająłem pierwsze miejsce. Miałem także zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, z którego wyniku jestem bardzo zadowolony, gdyż dostałem się do liceum pierwszego wyboru.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Polecam współpracę z Panem Radosławem, bardzo dobrze wytłumaczył niezrozumiałe dla mnie zagadnienia historyczne i pomógł mi w dobrym napisaniu wypracowań oraz zapewnił dodatkowe źródła i materiały.

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Jeśli ktoś nie lubi historii- Pan Radek na pewno zarazi go swoim entuzjazmem. Dla pasjonatów historii (na przykład przygotowujących się do konkursów, egzaminów) będzie skarbnicą wiedzy. Pan Radek zwraca uwagę nie tylko na same treści, ale także uczy strategii rozwiązywania testów. Dobrze identyfikuje mocne i słabe strony ucznia. Kompetentny, cierpliwy, dobrze zorganizowany. Zdecydowanie polecam w imieniu swoim i syna, który z niecierpliwością czeka na każde zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.