Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie pracuję w technikum weterynaryjnym, gdzie uczę przedmiotu: Profilaktyka i leczenie zwierząt, w skład którego wchodzi wiedza z wielu dziedzin nauki - chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, parazytologii, patomorfologii, farmakologii.

Prowadzę internetowe korepetycje z biologii, a także przedmiotów weterynaryjnych i biologicznych. Na lekcje biologii zapraszam uczniów szkół podstawowych oraz średnich, a także maturzystów planujących zdawać maturę z biologii, zarówno podstawową, jak i rozszerzoną. Zajęcia z przedmiotów weterynaryjnych oraz biologicznych (np. anatomia, genetyka, parazytologia, biologia ewolucyjna) skierowane są do uczniów techników weterynaryjnych oraz studentów potrzebujących pomocy w nauce do zaliczeń i egzaminów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Polecam Pana Ernesta! Porządne przygotowanie do omawianego tematu, profesjonalne podejście, cierpliwe wytłumaczenie niezrozumiałych zagadnień i sympatyczna atmosfera to cechy tych zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.