Ewelina Waśniewska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Białystok (H)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka15 - 20 / 60 min

Ewelina Waśniewska

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! Jestem studentką prawa i z chęcią udzielę korepetycji z matematyki dzieciom w klasach 1-3. Nie mam problemów z nauką i z nauczaniem. Jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą i komunikatywną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w douczaniu ich. Podczas zajęć zapewniam wspólne odrabianie prac domowych, nauke i przygotowanie do prac pisemnych, przyjazną atmosferę oraz własne materiały naukowe i edukacyjne. Zaznaczam, iż nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd na terenie Białegostoku.
*Cena za lekcje (60 min):

  • 20 zł - przy jednej godzinie w tygodniu
  • 15 zł przy trzech godzinach w tygodniu

Dojazd do Wasilkowa, Dobrzyniewa Dużego, Pogorzałek, Borsukówki, Klepacz i Kleosina wynosi dodatkowe - 5 zł za lekcje Dojazd do Księżyna, Ignatek, Niewodnicy, Fast, Dobrzyniewa Fabrycznego i Kościelnego - 8 zł za lekcje

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek11:00 - 16:15
Środa12:00 - 16:15
Czwartek
Piątek12:00 - 13:15
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 04.2019
V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.